за 2 в 1 на Neutrogena

  • 16 096
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Торонто
  • Мнения: 837
Kopche, Neutrogena не е яка американска фирма, а яка марка на добре известаната ни фирма Johnson & Johnson  Laughing
Аз съм ползвала пяна за лице - много е добра и крем за лице Healthy skin с ретинол и SPF 15 - отврат.

# 16
  • Мнения: 6 243
Kopche, Neutrogena не е яка американска фирма, а яка марка на добре известаната ни фирма Johnson & Johnson  Laughing
Аз съм ползвала пяна за лице - много е добра и крем за лице Healthy skin с ретинол и SPF 15 - отврат.
Сигурно объркването идва от там, че Нютроджина навлязопа най-напред в САЩ и чак като с еналожиха там, пуснаха продукти и на европейския пазар...Тъй си мисля.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 478
Kopche, Neutrogena не е яка американска фирма, а яка марка на добре известаната ни фирма Johnson & Johnson  Laughing
Е, и?! Thinking
Това прави ли ги по-малко американска, не разбрах? Wink

# 18
  • Мнения: 357
Взех си маската,а сега някои може ли да ми каже точно как да я използвам.Продавачката беше много зле,нищо не знаеше,а и беше изключително нелюбезна.Надявам се вие да ми помогнете  Praynig

# 19
  • Мнения: 218
На мен 2-в-едномаската не ми харесва - много силен ментов аромат има, и повече ми дразни чувствителната кожа отколкото да помага. И за измиване на лицето не ми харесва - трудно го отмивам... Стои си така на рафта в банята, ако бях във Варна щях да я подаря на някоя желаеща Wink

Ето за тази говоря:

# 20
  • Мнения: 5 539
Този продукт /измиващ гел плюс маска/ е предназначен за мазна кожа. Бях се засилила да го взимам, но се отказах заради това

# 21
  • Мнения: 357
На мен 2-в-едномаската не ми харесва - много силен ментов аромат има, и повече ми дразни чувствителната кожа отколкото да помага. И за измиване на лицето не ми харесва - трудно го отмивам... Стои си така на рафта в банята, ако бях във Варна щях да я подаря на някоя желаеща Wink

Ето за тази говоря:


Аз току що използвах маската и съм много доволна.Наистина има силен ментов аромат,но на мен това ми харесва и ми е много приятно,а и лицето ми стана гладко и свежо-много хубаво  Grinning


Този продукт /измиващ гел плюс маска/ е предназначен за мазна кожа. Бях се засилила да го взимам, но се отказах заради това

И моита кожа не е мазна,дори бих казала 4е е суха,но ми се омазнява доста в Т-зоната и специално по носа имам доста черни точки-доста понамаляха след всичките маски и лосиони,които ползвам и въпреки това не мисля,че маската ми се отрази зле тя е за мазна и проблемна кожа-каквато мисля че е мойта   bouquet

# 22
  • Мнения: 6 039
Аз пък съм много, много доволна. Вече ползвам втора опаковка.

# 23
  • Мнения: 884
Много добра козметика! Препоръчвам и декоративната има серия -много подходяща е за чувствителна и проблемна кожа. Не съм я сменяла откакто я открих  Simple Smile !

# 24
  • Торонто
  • Мнения: 837
"Kopche, Neutrogena не е яка американска фирма, а яка марка на добре известаната ни фирма Johnson & Johnson  "
"Е, и?!
Това прави ли ги по-малко американска, не разбрах?"
Ти пък да не реши, че нещо се заяждам, помислих, че ще ти е интересно да знаеш, че ги правят Johnson

# 25
  • София
  • Мнения: 9 478
Ти пък да не реши, че нещо се заяждам, помислих, че ще ти е интересно да знаеш, че ги правят Johnson
Ne, reshih, 4e sporim za amerikanskiat proizhod na Neutrogena.
A 4e sa pod shapkata na J&J- towa e jasno.

# 26
  • Мнения: 884
Аз пък мислех ,че са Скандинавска козметика (някъде от там)  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 597
На мене много ми изсушават кожата техните продукти,защото има и салицил в тях.,което за кожа с пъпки е добре,но за суха като моята е кофти..наистина тук изобщо не са скъпи,от 6 до 8 $ което и да хванеш...

# 28
  • Мнения: 258
в един броя на "космополитън"видях че Миша Бартан е грримирана с продукти на тази марка в Бг има ли тяхна козметика?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 13 512
Сина ми -на 12 г. използва маската  и още първия път имаше страхотен ефект- лицето му се избистри едно такова.... Препоръчвам я за мазни,проблемни и пуберитетски кожи!

Общи условия

Активация на акаунт