Съпруги на военнослужещи - 19

  • 56 562
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 8 448
Хей, красавици военни!!! Каква е тази скатавка? Днес празник ли е или не? Никакви ви няма на плаца. А вечерната проверка? Аааа много съм гневна smile3512 Дисциплината отиде на кино...
Няма да ви завивам! Фръц, отивам си при гаджето. newsm52

Ако не бях толкова гневна Mr. Green щях да ви кажа с коя от вас утре сутрин в 6.30 ще се срещна. Е да, ама не! На кого да разказвам, като в блокчето няма жива душа? За празника даже една чаша вино няма кой да налее. Не става нито сама да си говоря, ( ще дойдат ония с усмирителните ризи ) нито сама да си пия пиенето ( ще дойдат ония от изтрезвителното ) Е какво ми остава? Гаджето! luvbed

Я вижте колко сме много: Лунно цвете, Дунди, Сад-уоман, Фейщицата, Кативита, Мъничето, Албена, Данити, Патенцето, Сети_Бети, Мириел, Сесил, Вили Мотовили, СГГ, Димитрова, Джули, I miss you, Никито, Дафинов лист, Лейди, Радинка, Мис Дисни, Вивианка, Rose red и моя милост Фло. А има и от резерва - Стефи, Шехина, Фиданка Тръстикова.  Последният да затвори вратата. Направо сме си един взвод хора и никой да не се яви на проверка...

Последна редакция: нд, 16 окт 2016, 22:51 от Flo 51

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 6 664
Ето ме, явявам се!
Малко закъснявайки, ама още не съм в час hahaha
Сервирам по чашка и обещавам после да мина и да разкажа за Чудните мостове Heart Eyes


p.s. голяма съм шматка...
Честит празник на всички, които са част от ВВС!

# 677
  • Мнения: 1 878
Честит празник на всички от ВВС!
Днес и ММ ходи на Враждебна, въпреки дъжда. Аз гледах самолета от тв-то...
Фло, какви са тези срещи....ами то направо нощес....
 И сестрата на ММ бяха по Родопите и днес се прибраха....хубаво си е там....
 Утре не съм на работа и го раздавам лежерно....готино е да не ставаш по тъмници....

# 678
  • София
  • Мнения: 8 448
Докато изброявам личния състав се яви МЪНИЧЕТО! Служебна благодарност и потупване по рамото. smile3501

Пловдив, а аз се каня да ви дойда на гости на 22.10 с един отбор готини баби. Ще има ли свободни за среща?

ПП аз видях самолеДа в полет. Малко по-късно минахме покрай летището и имаше много народ, щракаха с апарати и телефони. И полиция имаше в голямо количество.

КАТИВИТА, Hug Утре поспи и заради мен Wink

# 679
  • Мнения: 885
Да докладвам и аз!
Всички в нашето семейство са по местата си. Току що се прибрахме от Велико Търново. Все още съм под влияние на емоциите от полагане на военна клетва от новопритите курсанти. Всичко беше много хубаво, вълнуващо. Ще я има България!!!
Честит празник на всички, които са част от ВВС! И ние видяхме големия самолет! Дано някога и се повозим на него.
Лека нощ!

# 680
  • Варна
  • Мнения: 383
Ето ме и мен на плаца за вечерна проверка.Аз самолети днес не съм виждала нищо,че живея до летището  hahaha.Честит празник на ВВС.Фло само там обикаляш,няма ли да се разходиш и насам,знаеш ли колко е хубава Варна през дъждовния сезон,накъдето и да поемеш все море още малко дъждове и ще стигне до крайните квартали на града.Просто град мечта Joy.Аз приспах домочадието,изпих си питието и сега в леглото.Май на мен се пада честта да гася лампите.Хайде да ви завивам и да ви пожелая лека нощ и успешна нова седмица.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 6 664
Добро утро!
В това дъждовно време, нищо друго не ми остава, освен да сервирам по едно кафе


Закарах малчовците на градина и сега се наслаждавам на чаша кафе, преди сутрешната тренировка Simple Smile Мислех, да се разходя до клуба, но времето категорично провали плановете ми Whistling

Да разкажа сега и за Чудните мостове - уникално местенце Heart Eyes И аз, и мм не бяхме ходили там и останахме запленени - невероятна красота Heart Eyes Още повече, че есента в балкана е...неописуема просто...
Събирането мина идеално, но аз не съм се и съмнявала - в добра компания, където и да си, ще си изкараш добре Simple Smile Хижата като локация и архитектура е уникална, но стопанисването и е под всякаква критика #2gunfire Как може такова място, да се остави така Rolling Eyes #Cussing out
А мостовете, ах мостовете... Това е място, което задължително трябва да се посети! В плановете за семейна разходка през пролетта е на първо място в списъка Simple Smile
Имаше въже, по което може да се спуснеш над дефилето - никой не ми се върза на акъла от толкова хора, но и сам воина е воин hahaha Естествено, такова нещо не се пропуска и се пуснах - няма такъв адреналин Heart Eyes

Малко снимчици, но държа да отбележа, че са първите ми опити с dslr апарат, та има още много какво да се желае
Скрит текст:
от вечерта:
от терасата:
Чудните мостове
и спускането по въжето  

# 682
  • Мнения: 136
Добро утро!
Честит празник със закъснение на авиацията!
Честит празник на хората от Военновъздушните сили на Република България – всички специалисти,  инженери и пилоти! Нека са живи и здрави – те и семействата им!

Хайде и аз с кафето /посбутахме се с  sweet_maniche Simple Smile /


Макар и  мноооого дъждовно, пожелавам ви хубава седмиа!

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 9 748
Празник, не празник, някои бачкахме и в почивните дни. Ама така е, като тъча по на няколко стана, направо герой на труда могат да ме направят.  smile3521 Остана само малко време да отида да купя един конвектор за стаята на дзвера, че студ захвана, а има само една стара халогенна печка. Опитах се да й купя топ матрак за леглото /вече се казват топери/, но нямаше нужния размер, а там, където имаше, цената беше потресаваща. Та посред нощ изрових един сайт и поръчах онлайн, чакам днес да ми потвърдят поръчката и уж за 3 дни щели да го доставят. Ще я видим дали ще я бъде тази работа по този начин. В противен случай трябва да сменям леглото.  Mr. Green

Мъниче, взимам си от кафето, ама гадно си е времето тази сутрин. Много са ти хубави снимките. И усмихнатите млади хора на тях също.

Днес май няма да има парашутисти на площада в Пловдив. В този дъжд ... А класната на дзвера им пусна съобщения да ходят на центъра вместо 3 часа час на класа. Щели да го отчетат като военно обучение.  Laughing Пък аз ѝ казах да каже на класната, че няма нужда да ходи на военно обучение, ММ и вуйчо ѝ могат да ѝ спретнат едно в домашна обстановка. Особено ММ, на колко наборни и кадрови войници занятия е водил, ехеее. Ще ѝ изчете лекциите набързичко.  Laughing Има и концерт, но надали ще имат време за него, все пак са на училище след обяд. Иначе предния път концертът във военния клуб е бил много хубав. Аз си имам една позната, която е певица в Ансамбъла на БА - Антония Маркова, много ми е любима, сигурно пак ще пее. Тя обича да идва да пее в Пловдив, нали си е наше чедо.

Фло, прогнозата за 22.10 е облачно, но без валежи /имаше един филм "Облачно с кюфтета"  Joy/. За сега съм на линия, ако не ми мине котка път. Чакам да дадеш нишан къде сте и какви ги вършите с КГБ.

Написах ви повест за четене, сега пожелавам лек ден, приятна почивка на неработещите днес, ММ в това число /след един месец отпуска, откачи още един ден, леко завидях/ и  Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 3 063
Здравейте и от мен! Оня ден дамо Фло поддържаше огъня, а днес колко много има за четене! Благодаря ви!
Нас ни тръшнаха болести и нямам настроение за нищо. Моля ви, стискайте палци днес за нас!
Благодаря...

# 685
  • Мнения: 1 408
Добро дъждовно утро! Мерси за двойната доза кафе, момичета, че аз съм още на автопилот. Вчера цял ден на КПП-то, с детето навън, изобщо секунда не ми е останала да се явявам на плаца. Ама вие сте душички и няма да ме порицавате пред строя, нали?
Сети, силно стиснати палчета имаш от мен, и едно голямо гуш! Оздравявайте бързо!
Малко на патерица, честит празник на военнослужещите от ВВС! Бъдете здрави-вие и семействата ви!
Мъниче, това наистина е уникално място! Ходили сме там, просто няма такава красота! Така като чета, на същия банкет са били едни наши приятели, момчето е в Труд.
Спирам и скачам в тръстиката, тъкмо съм набрала инерция. На финала ще цитирам Богомил Райнов: "Няма нищо по-хубаво от лошото време", но с лека добавка от мен: "Ако си вкъщи в леглото и не бързаш за никъде"
Гушкам ви всички и ви пожелавам приятен и успешен ден!

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 6 664
Ето ме пак - заредена с енергия и мокра...къде от дъжда, къде от потта hahaha
Чакайки благоверния да излезе от банята, за да вляза аз, реших да се отбия тук hahaha
Фло, пак те изпускам Sad Тогава ще пазя родното небе... Нищо де, другия път Simple Smile

Днес отивам на кино - от петък му се каня на пустия Ад... Днес вече му дойде реда Simple Smile
Сега отивам в банята и ви пожелавам усмихнат ден, на пак на времето Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 8 448
Привет мои мили момичета wavey. Днес ми е прекрасен ден! Рано сутринта се построих на Гара София. Бях в позицията на посрещач. Почаках само няколко минути и изведнъж...................................................срещу мен застана дребничко, усмихнато, тъмнокосо, чаровно момиче. Познахме се веднага. До нея стоеше високо, красиво момче, с интелигентно изражение. Изглеждаха по-скоро като брат и сестра, а не като майка и син. Натоварихме се в колата и ги закарах у дома. Имахме повече от два часа за приказка. А и двете сме си приказливички, а и момчето участваше в разговорите, включи се и моето гадже. Не усетихме как мина времето. После се отправихме към Аерогарата. Моите скъпи гости имаха полет София - Венеция. Мама е избрала маршрута, а синът е финансирал пътешествието. Дай Боже всекиму такъв син! Разделихме се с прегръдки и целувки, пожелах им приятен полет и меко кацане. Сега ще чакаме репортажи от слънчева Италия. Вярвам, че нашата дружка ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ ще ни направи съпричастни на това интересно пътуване. Изплюх камъчето. Simple Smile

Хей, болните, успех в борбата с вирусите! Ще ви подпомогнем със стискането на палците fingerscrossed Чакаме ви на плаца за рапорт.
Отивам да готвя, че да не ми покаже гаджето ignore2 red
След обяд съм на тръстиката.
МЪНИЧЕ, много сте красотни. Радвам ви се!
Гушкам ви, всичките Hug Hug HugСЕТИ, ДУНДИ, ВИЛИ, МЪНИЧЕ, ЛУННО ЦВЕТЕ, ДЖУЛИ.
Останалите ще ги гушна, когато се разпишат Wink САД_УОМАН, МЪНИЧЕ Hug Hug Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1 605
Ето ме и мен,малко се позагубих , ноооо имам доста за писане и все по-рядко намирам време между децата,домашните задължения и университета-така чееее ще представям извинителна белржка Laughing
 Hug на всички

# 689
  • Мнения: 2 423
Момичета, пристигнахме😄, всичко е наред. Едва пиша, нета е слаб. Само ще кажа, че Фло е невероятна😘

Общи условия

Активация на акаунт