KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 79

  • 74 727
  • 742
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 12 152
ЖДНБ  smile3544 Краля се е развихрил


Айдаааа  пУкажи на тия хора, как го правиш, как са мяташ  Joy Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Joy Сладур  Heart Eyes пак стърчи над всички, ама не му пука  hahaha

https://twitter.com/kenanimirzalog/status/767452201040113664



Сватбата не ми прилича на звездна. Сигурно е на някой от многобройните брат'чеди  Grinning

................................

Айре  Hug 72-ри е страхотен епизод  Heart Eyes Heart Eyes



# 226
  • Мнения: 2 793
момичета,  искрено ме забавлявате !! Laughing
Язе да ви питам какво аджеба да прави в нЕкви класации Кралят?
Те това е анкета за прЪнцове.  bowuu Супер са всички!  Peace Чачуни води класацията или са подредени по азбучен ред?  newsm78 А, и Киво го няма.  Rolling Eyes Но и той е от висшата лига, така че всичко е таман!  bowuu

 Peace Mr. Green

и с Акнето на Галето  Hug hahaha hahaha

Краля къде е денсил така? Wink

https://twitter.com/Kenanaskim/status/767456595508924420

иначе на КД съм на 72 серия
май скоро ще е голямата трагедия..... Confused

не мога да понасям бащата на Фериде Sick Sick

лека от мен Hug


Hug Браво Айра! Ти излезе най големия "нещотърсач", новичко! Цял ден го търсим Кени, а той къде бил! Явно е от тая вечер! love001 love001 love001

# 227
  • Мнения: 12 152
Най-малко веднъж годишно Кенан предоставя това шоу на феновете си  Laughing и те всеки път са(сме) във възторг  Peace Heart Eyes Heart Eyes

😍 Oh, but I do love our Happy Dancing Kenan 💘 Thank you ❤






Казват, че това е майка му. Йълдъз анне как си гледа момчето Grinning
 

# 228
  • Мнения: 7 130
Здравейте, хулиганки! Hug

Благодаря ви  за хубавите постове и страхотното настроение в темата! Laughing Hug
Много се смях! Grinning

...................

Желая на всички късмет, обич....и една усмихната и ползотворна седмица! Hug



Успешен понеделник! Peace

Скрит текст:

# 229
  • Мнения: 2 793
Добро утро! HugУспешна и приятна нова седмица!В понеделник няма "Карадайъ", но има нещичко, ето го сборния клипhttps://www.youtube.com/watch?v=1eC-69ryh_Ulove001 love001 love001

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 09:37 от pipilota65

# 230
  • Мнения: 7 130
 Heart Eyes Heart Eyes




           

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 10:27 от HELEN60

# 231
  • Мнения: 12 152
Привет! Успешна седмица на всички!  Hug Hug Hug
Благодаря за споделеното!  bouquet bouquet


Супер! Нинолка е събрала денса  Hands Clap

......................


Тука Кени танцува със сестра си Ясемин  Grinning Grinning еднакви усмивки и носове  Wink

.....................

Синемка не се появи на снимки. Момиченцата, малките сватбарки писаха , че "Селена абла" я няма. Явно си е останала в хотелската стая. Пък и в джипа беше полегнала....Имам вече едни съмнения...рускините също...а да не говорим, че Кенан направо хвърчи напоследък, прелива от щастие  Crazy откога не се е снимал с фенове на бензиностанция  Joy ...Ще видим какво ще излезе от тази работа  newsm73  Laughing Laughing




http://www.takvim.com.tr/saklambac/2016/08/22/bebeklere-ilham-oldular

Кенан Имирзалъолу има многобройни фенове в арабските държави, както и в страни като България, Азербейджан.Там често кръщават новородените деца на актьора, а напоследък и на съпругата му Синем Кобал. Кенан и Синем са първи имена по избор за бебета.  Joy






Това не сме ние с колежката Георгиева а фенки от Латинска Америка  hahaha hahaha

# 232
  • Мнения: 18 719



Хулиганки Hug
гифовете са от мен
много му се изкефих на Батю Wink
даже съм на път да му стана почитателка, като гледам КД!! Simple Smile
и като ми попадат разни видеа от реала Peace

Косе Hug
тая вечер ще се оттдам на 72 серия, знам че има  luvbed

ммм, дано съмненията ти са верни!!!! Simple Smile

Пипи Hug, това снощи беше късмета на начинаещия, щото отскоро имам ТТ Wink

Кенан колко братя и сестри има?

успешна нова седмица bouquet

# 233
  • Мнения: 12 152

Айра, страхотни гифчета! Благодаря

Сватята как се радва, че е била на един дансинг с Кени  Laughing Laughing Laughing
Скрит текст:

.........................

Цитат
Кенан колко братя и сестри има?

Кенан е най-малкият от три деца. Брат му Дервиш е с 5 години по-голям от него. Доскоро мислехме, че сестра му Ясемин е най-голяма, но май е средната  Grinning

..............

Цитат
тая вечер ще се оттдам на 72 серия, знам че има  luvbed

Блазе ти  Hug Най-хубавото празнуване на РД на Фериде  Crazy Crazy Crazy



Поздравче за всички от кенанашкъма https://twitter.com/Kenanaskim/status/767690847404101632  Joy




Няма 5-6 при батю , всяко нещо го прави със сърце - и когато се весели, и когато скърби... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 15 391
Привет, девойкииии!  Hug Hug Hug Hug

Чекити да ви кажа, как набърже събрах границите преди малко  Crazy Crazy Crazy както всяка вечер и тази вечер, доди мойто време и азе наместих трътка на диванчето и почнах да си правим преглед на печата  Mr. Green и О, Боже! Гледам мамашинки, лепят пост в групата с надпис тази вечер онлаин 116 серия КД  Shocked Shocked Shocked Лелеее, викам стана тя... ей сегинка батю ще го дадът гол до кръста да оре като магаре   Joy Joy Joy Joy ама къде ти... гледат си филма по някаква страннна номерация  Whistling Whistling Whistling Whistling



Обаче пък прочетох и друго - Барута щял през новия сезон да го играе брат на съръ шекера



Ще ви го пусна малко лош под съпровода на Миндиля  Laughing Laughing



https://www.youtube.com/watch?v=jg3obOxzzs0

# 235
  • Мнения: 13 303



ГоУЕм е бе!

Георгиева, мерси за Барута и Миндилета, джанджаазъм!  Hug Барута как рИве?!  Cry Главорезите бяха с нежни души в КД.  Mr. Green Тва Сосиетето, Пъна, оня мангал с пъстрите ризи Жълтия ли беше? Вай бе взела съм да ги забравям.  smile3555 Така е като рядко поглеждахме по-надоле от Кака и Батю.  Heart Eyes Wink Grinning

# 236
  • Мнения: 12 152
Опи, хулиганките  Hug Hug


Ще сложа в спойлер какво е написало момиченцето, което е пуснало тази снимка за нашият сватбар  Laughing
Скрит текст:
"He is so so soo handsome and a good person. He was sitting with his family and talking with people who were coming to him. He is very handsome and a normal person. My cousin was a bit short and Kenan took him and said "come here handsome". We took photos with him when he was about to leave."





Обаче пък прочетох и друго - Барута щял през новия сезон да го играе брат на съръ шекера



О, ще го видим този път какъв ще го играе  Hug Ерканчо е много добър актьор!

 
Освен, че му се радвахме три години в КД  Grinning  съм го гледала и във филма с Кенан ""Uzun Hikaye", където игра малка, но запомняща се роля на досадно пианде и се справи чудесно Peace


С Тугче Казас  Wink


...................



# 237
  • Мнения: 2 793
Добър вечер! Hug Или лека нощ, каквото си изберете! Joy
..Имам вече едни съмнения...рускините също...а да не говорим, че Кенан направо хвърчи напоследък, прелива от щастие  Crazy откога не се е снимал с фенове на бензиностанция  Joy ...Ще видим какво ще излезе от тази работа  newsm73  Laughing Laughing





Абе и аз вчера се поусъмних, като гледах снимката на Синемче край езерото, ама викам си може да е похапнала повече на закуска Joy Joy Joy Дано е вярно и да ги нареди ей толкоз! love001 love001 love001                         Приятно гледане на Айра на един от най хубавите епизоди, че после се започва Cry та почти до края

# 238
  • Мнения: 12 152
Така е като рядко поглеждахме по-надоле от Кака и Батю.  Heart Eyes Wink Grinning

Мда..

Bugün günlerden #MahirileFeride


.................


                       Приятно гледане на Айра на един от най хубавите епизоди, че после се започва Cry та почти до края

Абе за кекса може и така да е  Laughing Laughing Laughing ...но пък в трети сезон любовта на гълъбетата достигна своя апогей Heart Eyes Heart Eyes

 
 

# 239
  • Мнения: 2 793


Абе за кекса може и така да е   Laughing Laughing Laughing ...но пък в трети сезон любовта на гълъбетата достигна своя апогей Heart Eyes Heart Eyes

 


Да така е, но след като погони влака, дотогава, колко я измъчи Фериде Cry

много му се изкефих на Батю Wink
даже съм на път да му стана почитателка, като гледам КД!! Simple Smile
и като ми попадат разни видеа от реала Peace



Внимавай Айре, това е вирус,лечение няма, но такъв от който се чувстваш прекрасно! Аз си бях подложила с "До последен дъх" и "Езел", но с началото на"Карадай"се предадох напълно! Joy Joy Joy txtloves https://www.youtube.com/watch?v=iSJQWU8MHgI

Общи условия

Активация на акаунт