WIZZ AIR - 23

  • 100 077
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Здравейте!
Мога ли да купя билет с wizz discount club, а да чекирам лице, което не е собственик на профила с discount club?

# 721
  • Мнения: 19 053
Здравейте!
Мога ли да купя билет с wizz discount club, а да чекирам лице, което не е собственик на профила с discount club?

Не
трябва и собственикът на дискаунт клуба да лети със същата резервация

# 722
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте!
Мога ли да купя билет с wizz discount club, а да чекирам лице, което не е собственик на профила с discount club?
Ако Вие сте притежател на wizz discount club можете с една резервация да купите билети с намаление за Вас и един или до 5 пътуващи с Вас (в зависимост от дискаунта). След това може да чекирате всеки един от пътниците в резервацията поотделно, ако желаете.
Друг не може да използва Вашия дискаунт, ако Вие не сте в резервацията

Писали сме  едновременно с Брадли Simple Smile

# 723
  • Мнения: 3
Благодаря за бързите отговори!

# 724
  • Мнения: 1 489
Взела съм билети за мен и приятелка от моя профил. Не разполагам обаче с нейните личните данни и не живеем в един град  - ще се срещнем директно на летището, т.е. вече трябва да сме се чекирали.  Възможно ли е всяка от нас да се чекира онлайн отделно /като ще дам да влезе през моя профил/?

# 725
  • Мнения: 38
Здравейте,
Интересна ми е  тази история с багажа и децата над 2 години.
При резервация - отиване и връщане на дете над 2 години се плаща цена като на възрастен, добре! Съответно се полагат и различните видове багажи - 23/32 кг; Голям салонен.

За лятото направих резервация за пътуване с дъщеря ми, която тогава ще е на 2г и 6 м. - съответно и закупих голям салонен багаж - отиване и връщане, отделно за мен Голям чекиран и Малък ръчен.
Къде е това условие, че детето над 2 години (в случая 2г и 6м)  трябва само да си придвижва и поставя багажа (Голям салонен) на отреденото за него място ?!?

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Моето дете никога не са го карали само да си носи багажа.

# 727
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Взела съм билети за мен и приятелка от моя профил. Не разполагам обаче с нейните личните данни и не живеем в един град  - ще се срещнем директно на летището, т.е. вече трябва да сме се чекирали.  Възможно ли е всяка от нас да се чекира онлайн отделно /като ще дам да влезе през моя профил/?

Можете и Вие да я регистрирате (трябват Ви само № на личната й карта и дата до която е валидна, както и дата на раждане), а може и тя да си попълни данните през Вашия профил като отиде на Регистрация и стигне до попълване на лични данни. Ако Вие я регистрирате - изтегляте бордната карта в pdf-формат и я изпратете да си я разпечата.

# 728
  • Мнения: 1 489
Ако тя влезе да си попълни данните - да продължава ли до генериране на бордна карта?

# 729
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте,
Интересна ми е  тази история с багажа и децата над 2 години.
При резервация - отиване и връщане на дете над 2 години се плаща цена като на възрастен, добре! Съответно се полагат и различните видове багажи - 23/32 кг; Голям салонен.

За лятото направих резервация за пътуване с дъщеря ми, която тогава ще е на 2г и 6 м. - съответно и закупих голям салонен багаж - отиване и връщане, отделно за мен Голям чекиран и Малък ръчен.
Къде е това условие, че детето над 2 години (в случая 2г и 6м)  трябва само да си придвижва и поставя багажа (Голям салонен) на отреденото за него място ?!?
DZhG 23 или 32 кг е чекиран багаж и се закупува и Вие си преценяте до колко кг да закупите. И преди сме го дискутирали това!

Това е извадено от сайта на wizz air
Цитат
Позволен багаж
Всеки пътник има право да носи:

    Една бройка салонен багаж

    До 6 бройки регистриран багаж до 32 килограма всяка
    Покупки от безмитни магазини на летището след проверката за сигурността...
    
Не съм видяла до сега някой да кара малко дете (на 2 г.) да си носи багажа, но малко по-големите 5-6 си дърпат разни малки куфарчета Wink

Ако тя влезе да си попълни данните - да продължава ли до генериране на бордна карта?
Разбира се иначе за какво да влиза Laughing

# 730
  • Мнения: 1 489
Няма да има моите данни. Въобще въпроса май се свежда до това, дали може на 1 резервация две отделни бордни карти  newsm78

# 731
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Няма да има моите данни. Въобще въпроса май се свежда до това, дали може на 1 резервация две отделни бордни карти  newsm78
Ами те ще са 2 отделни бордни карти - една за нея и една за Вас. Всеки пътуващ има бордна карта дори да са от една резервация. Колкото пътуващи - толкова бордни карти. За обратния полет са други бордни карти от тези на отиване.

# 732
  • Мнения: 1 489
Благодаря  bouquet  Ама много  Laughing

# 733
  • Мнения: 18 542
Привет!
Имам следния въпрос: направих резервация за отиване и връщане с грешно име (моето вместо на друг човек) и за това реших, че ще ползвам единия билет, но другия за другата посока ми е излишен.
Мога ли да разделя двата билета? Понеже ще ползвам само единия, другия ми е излишен и бих искала да го подаря на някой, ако има такава възможност.
Та въпросът е, възможно ли е?  newsm78

# 734
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Привет!
Имам следния въпрос: направих резервация за отиване и връщане с грешно име (моето вместо на друг човек) и за това реших, че ще ползвам единия билет, но другия за другата посока ми е излишен.
Мога ли да разделя двата билета? Понеже ще ползвам само единия, другия ми е излишен и бих искала да го подаря на някой, ако има такава възможност.
Та въпросът е, възможно ли е?  newsm78
Възможно е, но се плаща смяна на име (мисля, че беше 45 евро), което в някои случаи може да се окаже по-скъпо от стойността на самия билет.
Напишете все пак в темата откъде до къде е и за коя дата става дума и някой може да прояви интерес Peace

Общи условия

Активация на акаунт