Светлината на моя живот - Тема 16

  • 58 066
  • 764
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 628
Никой не заслужава сестра като Чави и съпруга като нея.Как може да постъпва така с родния си брат.Веднага изпорти Сандия че напусна полицията ,дано Сурач по късно да й потърси сметка и да и даде хубавичък урок заради сладкарницата му като си стъпи на краката.Заслужава да не я погледне повече като сестра,но нали си е добричък сигурно ще й прости.

Ани Hug, не само ще и простят, а даже и дълговете ще и платят Laughing

Йес Hug, и аз не съм ги гледала епизодите по ВОЙО скоро, заради  лаптопа, пък и време нямам много, но доколкото разбрах наближава раждането на Канак newsm78

Момичета Hug bouquet

# 511
  • Мнения: 205
Честит рожден ден на радостта на нашата тема - Роси! hbday

С пожелания за много здраве, щастие, късмет и успехи във всички начинания! Hug Бъди все така лъчезарна, мила, всеотдайна и никога не губи оптимизма си! newsm76 lovekiss newsm76
Всички тук много те обичаме! txtloves

Tada baloni bdbaloni baloni  Tada

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 17:05 от Radost.M

# 512
  • Мнения: 628
Радост Hug, и аз за това влязох, а ти си ме изпреварила Laughing Шегувам се bouquet

Росии Hug, мила, честит рожден ден!!! newsm59
Пожелавам ти най-важното- здраве и много, много любов! love001 Бъди щастлива и се радвай на живота си! newsm67

# 513
  • Мнения: 2 592
 baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni

РОКСИ bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН love001

Пожелавам ти много любов Two Hearts здраве щастие късмет   kiss
и сбъдване на всичките ти желания и мечти  smile3521 newsm51
Успех!! Crazy thumbsup



 baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni cook party023 Gift baloni

# 514
  • Мнения: 1 117


Бъдещето на една тема зависи от желанието, всеотдайността, ентусиазма на нейния автор, а Роси, ти си точно такава и аз не се страхувам за темата ни! Бъди щастлива! Весел празник!  Two Hearts nbirthday  ura



# 515
  • Мнения: 2 910
Роси, Честит Рожден Ден  nbirthday newsm59 party023 бъди жива и здрава, много успех и късмети в живота и всичко което  си пожелаеш да се сбъдне. smile3525 ura Party Time Tada

# 516
  • Сливен
  • Мнения: 446
честит рожден ден Роси  newsm59 party023 smile3525 пожелавам ти щастие, късмет и успехи smile3525

# 517
  • Мнения: 340
 newsm59 Tada newsm59

Роси Честит Рожден Ден !!!! Пожелавам ти много, много радост, късмет иииии много поводи за радост !

# 518
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели!!!  Hug Hug Hug Радост, Емилия, Софи, Тара, Робин, Росинце, Надя, yess - просто нямам думи, с които да ви благодаря за всички прекрасни пожелания по случай рождения ми ден - страхотни сте!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves ura family Аз дори още не съм ви почерпила - но просто не успях да седна и да пиша по-рано!!!  newsm76 newsm76 newsm76 Сега обаче ви нося една обилна почерпка по случай рождения ми ден ...  smile3534 Kissing Heart Two Hearts  Two Hearts nbirthday Обещавам ви, при първа възможност да благодаря на всеки един от вас ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Вие сте страхотни и го заслужавате ...  lovekiss lovekiss lovekiss Благодаря ви за уникалните думи, които сте написали за мен - вие ме направихте супер щастлива!!! Страхотни сте ...  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts Flushed newsm41 За мен е голямо удоволствие, че всички сме фенове на Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия и на уникалния сериал "Светлината на моя живот" и имам удоволствието да си ги коментирам с вас ...  newsm44 newsm44 newsm44 Нося ви и малко джелеби и ладу от нашите сладури АНИКА/ СУРИЯ!!!  cook Two Hearts lovekiss Kissing Heart Two Hearts txtloves family









# 519
  • Мнения: 8 458
Добър вечер светлинки Hug Hug Hug
Роси Hug Hug Hug с мъничко закъснение и аз искам да ти честитя рождения ден и да ти пожелая да си здрава ,много ,много ,много щастлива и обичана и да запазиш това твое позитивно отношение към всичко и всеки  Hug Hug Hug love001 smile3525 newsm51 smile3525



Софи HugРадост HugНадя HugЙес HugРосинце HugРобин Hug



# 520
  • Мнения: 11 766
Честит рожден ден на радостта на нашата тема - Роси! hbday

С пожелания за много здраве, щастие, късмет и успехи във всички начинания! Hug Бъди все така лъчезарна, мила, всеотдайна и никога не губи оптимизма си! newsm76 lovekiss newsm76
Всички тук много те обичаме! txtloves

Tada baloni bdbaloni baloni  Tada

Росии Hug, мила, честит рожден ден!!! newsm59
Пожелавам ти най-важното- здраве и много, много любов! love001 Бъди щастлива и се радвай на живота си! newsm67

Роси, Честит Рожден Ден  nbirthday newsm59 party023 бъди жива и здрава, много успех и късмети в живота и всичко което  си пожелаеш да се сбъдне. smile3525 ura Party Time Tada
newsm59 Tada newsm59

Роси Честит Рожден Ден !!!! Пожелавам ти много, много радост, късмет иииии много поводи за радост !
Роси Hug Hug Hug с мъничко закъснение и аз искам да ти честитя рождения ден и да ти пожелая да си здрава ,много ,много ,много щастлива и обичана и да запазиш това твое позитивно отношение към всичко и всеки  Hug Hug Hug love001 smile3525 newsm51 smile3525




Радост, Робин, yess, Росинце, Ени - благодаря ви от цялото си сърце и душа за невероятните и хубави пожелания по случай рождения ми ден!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves ura Flushed nbirthday Супер много ме зарадвахте ... newsm44 newsm44 newsm44 Най-важното е всички да сме живи и здрави ...  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Радост - колажа с Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия ми напълни душата - а пожеланията към мен на него просто ме оставиха без думи ...  newsm81 People Cop Hands Clap Two Hearts lovekiss Flushed family Не мога да спра да го гледам - Благодаря от сърце ...  txtloves txtloves txtloves Ени - чудесни снимки си пуснала на нашите любимци ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Надявам се, че вече се чувстваш по-добре и си оздравяла от настинката ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes

# 521
  • Мнения: 11 766


Бъдещето на една тема зависи от желанието, всеотдайността, ентусиазма на нейния автор, а Роси, ти си точно такава и аз не се страхувам за темата ни! Бъди щастлива! Весел празник!  Two Hearts nbirthday  ura
честит рожден ден Роси  newsm59 party023 smile3525 пожелавам ти щастие, късмет и успехи smile3525


baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni

РОКСИ bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН love001

Пожелавам ти много любов Two Hearts здраве щастие късмет   kiss
и сбъдване на всичките ти желания и мечти  smile3521 newsm51
Успех!! Crazy thumbsup



 baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni cook party023 Gift baloni

Тара, Софи, Надя - благодаря ви от сърце за невероятните пожелания, за прекрасните колажи и снимки - супер много ме зарадвахте ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts txtloves Oha! nbirthday Тара - казала си прекрасни думи за мен и по отношение на темата - благодаря ти ...  lovekiss lovekiss lovekiss Колажа с Анас и отдолу с пожелания към мен е уникален - невероятно много му се радвам ...  newsm44 newsm44 newsm44 Колажите от раждането на Канак и радостта на Сурадж и Сандия също е уникален ...  newsm68 preggo babyuu Надя -  направила си чудесен колажи на Анас, Дипика, Нелу и останалите - пожеланието на него също е страхотно ...  Crazy Crazy Crazy  Kissing Heart smile3525 Софи - уникални снимки на Анас с китарата - почувствах се сякаш ми прави серенада и пее на мен за рождения ми ден ...  txtloves txtloves txtloves Flushed Flushed family ura Наистина супер много ме зарадвахте ...  newsm51 Heart Eyes Flushed newsm41 family Всички в темата сте невероятни ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 522
  • Мнения: 8 458
Добър вечер  wavey wavey wavey
Роска Hug
Войо сериите на Светлината са много интересни .Ванш е на път да разкрие кои са истинските му майка и татко ,а Емили изгуби бебето си  smile3518.А Сурадж и Сандия ааах те са прекраснизаедно и е такова удоволствие да ги гледа човек  smile3521


# 523
# 524
  • Сливен
  • Мнения: 446
разглеждайки отново финалния епизод без превод, отново се натъжих заради тъжния финал, но сега се сетих нещо да измисля за финала на  сериала:


Ето как трябваше да завърши сериала:

Сандия уби тримата терористи и беше останал лидера и Сандия измисли план с които да го залови. Тя извика Сурадж, Арзу и Агрипа и им каза да се скрият в магазина и там да го причакат, а Сандия да го примами вътре. Но през това време Канак беше се промъкнала в магазина и терориста я залови. Сандия видя навреме това и каза на Сурадж да отиде с нея за да могат да си вземат дъщеря си, а на Арзу й каза да се скрие незабелязано зад терориста и да изчака сигнала й, а на Агрипа каза да доведе тайно полицията и да изчакат. Арзу веднага отиде в магазина и се промъкна зад гърба на терориста без да я усети. През това време Сандия и Сурадж влязоха в магазина и отидоха при терориста. Той ги заплаши, че ще убие дъщеря им, и ги накара да изпият някакви хапчета, които се оказаха течна бомба. Обаче те отказаха и той насочи пистолета към дъщеря им и каза:
- Изпийте тези хапчета иначе ще убия дъщеря ви.
- Няма да ги изпием - извикаха Сандия и Сурадж
- тогава ще  я убия - извика терориста и понечи да натисне спусъка
Сандия и Сурадж нямаха друг избор и се съгласиха и терориста им подаде двете хапчета, но Сандия и Сурадж се престориха че ги изпиват като ги сложиха под езиците си и терориста помисли че са ги изпили. Сурадж се престори, че му става лошо и се престори на припаднал, а Сандия се наведе над него и се престори че му помага и незабелязано изплюха хапчетата и Сандия ги скри под сарито си и каза на Сурадж да си нагласи часовника си на 30 минути и той го стори. През това време терориста си мислеше че е победил и искаше да убие Канак, но Сандия се изправи и извика:
- Арзу сега!
И Арзу се изправи и избута пистолета от ръката му и го хвана за врата, а през това време Сурадж хвана дъщеря си и я взе в обятията си. А Сандия извика агрипа и тя дойде с полицай и заловиха терориста и го закараха в полицията. Началника на Сандия отиде при нея и я поздрави за този успех, но тя му каза за течната бомба и му показа хапчетата и каза че има 25 минути до взрива и му каза, че ще отиде на безопасно място да ги хвърли. Началника й се съгласи и Сандия, Сурадж и Арзу отидоха при семейството си. Там ги очакваха всички, най - отпред бяха Сантош и Арун. Сантош кога ги видя, че са живи и здрави хукна да ги посрещне плачейки от радост. Тя отиде при Сандия и я прегърна, а Сандия плачейки от радост я притисна до себе си и когато Сантош я пусна я попита:
- Дъще, как си? Добре ли си?
А Сандия й каза:
- Добре съм, майко не се тревожи, но трябва да побързам и да отида на безопасно място за да изхвърля тези хапчета, които се оказаха течна бомба. Остават по малко от 15 минути.
Сантош се разтревожи и й каза че иска да отиде с нея, но Сандия й каза да си остане в къщи на безопастност и че тя ще се върне жива и здрава в къщи и помоли Сурадж да се погрижи за Сантош и той се съгласи. Сантош я докосна по главата и я благослови и Сандия й подаде часовника като й каза че ще се върне след 10 минути и хукна по улицата, а Сантош я изпроводи с поглед и заедно с останалите се прибра в къщи. Тя отиде пред иконата и почна да се моли за спасението на Сандия. А през тов време Сандия тичаше извън града и отиде на брега на някакво езеро далеч от града и си погледна часовника и когато видя че са останали само 3 минути веднага се затича по стълбите на долу и когато стигна брега със сила изхвърли хапчетата в езерото и хукна нагоре и когато се отдалечи на безопасно разстояние и погледна към езерото и когато времето изтече бомбата избухна. И Сандия с облекчение се затича към дома си и когато наближи къщата видя през прозореца Че Сантош се моли и и извика:
- Майко, излез аз съм жива и здрава съм прибрах се у дома, изхвърлих ги и бомбата избухна и сега всичко е наред. Не се тревожи.
А Сантош щом чу гласа на Сандия веднага скочи на крака и се затича и извика всички и те излязоха на вън и посрещнаха Сандия с голяма радост и всички по отделно прегръщаха Сандия. Децата се затичаха към нея и я прегърнаха и тя ги притисна към себе си. После Сантош се затича към нея и плачейки от радост я прегърна и я притисна до себе си.
- Дъще, много се радвам че си добре, аз си знаех че моята Сандия е смела и ти го доказа, дъще. Спаси всички ни от смърт, вечно ще съм ти благодарна, Сандия,  моята благословия винаги ще бъде с теб.
Сандия й каза:
- Майко, радвам се че си добре и че нищо ти няма, винаги ще съм до теб и ще помагам не само на теб но и на цялото ни семейство. Ще бдя над вас и нищо лошо няма да ви се случи, обещавам ти.
Сантош я целуна по челото и я пусна и направиха тържество по случай успешното освобождаване на заложниците и празнуваха цяла вечер и всички бяха много щастливи.

КРАЙ

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 13:04 от santosh

Общи условия

Активация на акаунт