Към бременните в 18-22 седмица

  • 1 406
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 25 465
eve-nadine , от момента в който се регистрираш като бременна , всеки месец се прави контролна кръв и урина ..... 
Naughty Не е така. Ако си по Здравна каса - 1 път на два месеца, ако си абонамент към ЖК - трябва да са ти казали, когато си плащала дали всеки месец ще ти взимат. В началото трябва да ти пуснат и васерман, кръвна група и австралийски антиген (Хепатит Б) - това си го плащаш. Ако искаш, виж това http://www.nhif.bg/downloads/07-Prilojenie-2006-23-01-2006.zip - Приложение 7 към НРД 2006 – Дейности на лекари специалисти по детски болести по програма “Детско здравеопазване” и лекари специалисти по акушерство и гинекология и репродуктивна медицина по програма “Майчино здравеопазване”.
Леко бременеене   bouquet

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 10:35 от zvanche

# 16
  • Мнения: 103
Здрасти аз съм в 20 седмица.дотук са ми правили веднъж а сега ще ми пускат за втори път.Ама ти не се шашкай от отговорите на другите мами доколкото прочетох останалите отговори при всеки доктор е различно Stop.ЛЕКА БРЕМЕННОСТ.  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Засега 2 пъти, и вероятно след около 2 седмици пак.

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
КОлко често ви взимат кръв и урина за изследване?

биожхимичен стрининг / 22 лв./ незнам май нещо доста пари ми взеха

Ами на мен за БХС-то ми взеха 45 лв  #Crazy, значи си минала тънко или пък мен са ме натоварили доста. Не съжалявам обаче, важното е с бебо всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт