Как се борите с мимически бръчки? мнения и съвети

  • 1 482
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
Събирам информация за мимически бръчки и кремове, серуми или процедури, които бихте препоръчали и има ефект. В моя случай става въпрос за мимически бръчки 2-3 линии на челото, които искам да изгладя.
Извинявам се, ако темата се повтаря, но не открих конкретно за това.
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 1
  • Мнения: X
На колко години си, ако не е тайна? Peace Аз съм още млада (в интервала 20-25), но вече съм в отбора с линиите на челото. Майка ми непрекъснато ме терори какво толкова съм зяпнала и съм се ококорила. Laughing

# 2
  • Мнения: 398
aqksa като за начало, гледай да контролираш навици за сбръчкване на челото. Много хора го правят неволно като четат или се замислят.

# 3
  • Австрия
  • Мнения: 2 317
Винаги излизам с подходящите за сезона и времето слънчеви очила. Така поне избягвам бърченето и свиването на очите от ярката свелина/вятър.

# 4
  • Мнения: 318
Ползвам околоочен гел.

# 5
  • Мнения: 3
На 25 съм и се опитвам да контролирам мимиките, но става неволно и тези линии не вървят на добре. Просто някои хора реагираме доста с лицето си. Посъветваха ме към момента да направя микро дермо абразио, защото не са дълбоки и помагало или да използвам филъри, но второто не ми се иска от тази възраст честно казано. Попаднах и на разни кремове повечето , от които на основа на хиаулуронова киселина с цени над 100лв, но реших да проверя какво ползват и другите преди да предприема нещо по-сериозно.

# 6
  • Мнения: 398
Вчера ми попадна някаква статия, в която говореше, че трябва да се внимава и за позата, в която се спи! Ако спиш често по корем и все настрани, също можеш да си направиш аналогично на мимическите бръчки, само че, според както си притискаш лицето във възглавницата  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт