"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 3

  • 29 002
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, надявам се , че не сте забравили 19 ОДЗ в Младост. Имат тържество за Великден, а сте обещали нещо за почерпване !

 да,ама то днес е 20ти ,а аз вчера се чувах с директорката и тя не каза нищо,аз съм забравила и дали не стана беля SadГоворихме за други неща,тя чакаше сокове от БББ  newsm78.......
сега ще звъня Embarassed

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 07:51 от lavender

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, надявам се , че не сте забравили 19 ОДЗ в Младост. Имат тържество за Великден, а сте обещали нещо за почерпване !

 да,ама то днес е 20ти ,а аз вчера се чувах с директорката и тя не каза нищо,аз съм забравила и дали не стана беля SadГоворихме за други неща,тя чакаше сокове от БББ  newsm78.......
сега ще звъня Embarassed

Нямат тържество днес WinkСега говорих с дир.Ще боядисват яйца децата само .Това е Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 248
Значи, ако Ети е сигурна за петък, ще ходим с нея...да каже в колко и къде да я чакаме?! Сигурно Плиска...на Даниел му е супер, а аз пак трябва да путувам 3 дни път с камили! hahaha

По точка 5, как ми се иска да ви изненадам...все се глася за някой празник, мислех го за Цветница - не стана, дано стане за Великден! Praynig Ще видим днес какво ще направя...станала съм супер нахална и нагла, защото ми писна да ми затръшват вратата под носа! #Cussing out


П.С. Честита ни нова тема! Hug

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Значи, ако Ети е сигурна за петък, ще ходим с нея...да каже в колко и къде да я чакаме?! Сигурно Плиска...на Даниел му е супер, а аз пак трябва да путувам 3 дни път с камили! hahaha

По точка 5, как ми се иска да ви изненадам...все се глася за някой празник, мислех го за Цветница - не стана, дано стане за Великден! Praynig Ще видим днес какво ще направя...станала съм супер нахална и нагла, защото ми писна да ми затръшват вратата под носа! #Cussing out


П.С. Честита ни нова тема! Hug


ок,взимам днес повече сокове защото ще ги товаря и по седалките  Wink

# 19
  • Мнения: 1 493
Може ли и мен да натовариш между соковете ?  newsm78
Не заемам много място !  hahaha Joy
А мога да товаря и разтоварвам !  Praynig

# 20
  • Мнения: 910
Здравейте майчета Hug
Първо искам да ви поздравя за добрите ви дела и да изразя възхищението си от смелостта и желанието ви да помагате   bouquet    bouquet    bouquet
Аз скоро станах майка, преди три месеца се роди най-прекрасното за мен същество на света. От тогава мисля по-много по-различен начин. Много ми е мъчно за всички дечица на които им липсва всечко което родителите могат да им предложат. Много бих искала да помогна с каквото мога, но незнам как по-точно. Тъй като в момента съм по майчинство и така ще е поне да година и ще имам повече време да помагам. Детенцето ми е много добричко и хич не обича да си стоим вкъщи, та можем да мятаме гащи насам натам.
Единственото което ми хрумва в момента е да давам всичко от което вече нямаме нужа и е запазено за дечицата newsm78 Ако мога с още нещо да помагам само кажете Hug

# 21
  • Мнения: 1 493
Добре дошло, мило Зайче !  Peace  bouquet Hug

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 10:20 от Ефросина

# 22
  • Мнения: 910
благодаря  bouquet

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Може ли и мен да натовариш между соковете ?  newsm78
Не заемам много място !  hahaha Joy
А мога да товаря и разтоварвам !  Praynig

да,предвидила съм теб и 4арлин Hug

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477

  bouquet
за сега ни гледай сейра Crazy и се ориентирай Simple Smile
Просто бъди тук Hug

# 25
  • Мнения: 3 248
Пиша по спешност!

Току що ми се обади една жена, която ми е взела телефона от Бтв!
Тя работи в агенция за недвижими имоти! Вчера на вратата й се се е появила жена, която е помолила да изчисти целия офис, срещу кутия храна за 7 месечното й бебе и пакет памперси! #Crazy Това било вчера следобед ... за храненето в 14 часа, жената не е имала какво да даде на бебето и му е дала кисело мляко, от което малкото се е обринало!
От общината са й се изсмяли на молбата за социална помощ!
Жената, която сега ми се обади каза, че имала среща с майката в 12.30 днес, но не можела да й помогне много, защото и тя самата е от средно семейство. С нейни колежки са събрали вчера пари й са купили една кутия храна! Събрали са неща от техните деца! Но молят за нашето съдействие...аз обещах, че ще помогнем - предполагам не съм сбъркала! Praynig
По обед ще ми се обадят за още координати, но майката (на около 30 години) няма възможност да звъни по телефони, така че аз ще поема грижите за това, само да успеем да осигурим другите неща! Praynig Имала и по-голяма дъщеричка!
Имам още инфо, но бързам и си изпочупих пръстите да пиша...закъснявам прогресивно!

# 26
  • Мнения: 2 249
Весе,отговарям ти по спешност Shocked  Mr. Green-ако можеш иди на срещата да я видиш жената-научи къде живее и ша помагаме разбира се-ама първо да проучим,че то -хора всякакви Outta Joint
радва ме много факта,че жената като се е чудила кой може реално да помогне се е сетила за нас-значи вече присъстваме в мислите на хората като фактор-това два крилеееееееееееееее Party

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Embarassedето кво забравих #2gunfire

Моля Дамянти и 4арлин да пуснат снимките от базара на
 dvbgm@yahoo.com

Пуснах моите снимки  Hug
Искам да помогна с нещо на тази жена след като Весето разбере подробности  Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 134
Пиша по спешност!

Току що ми се обади една жена, която ми е взела телефона от Бтв!
Тя работи в агенция за недвижими имоти! Вчера на вратата й се се е появила жена, която е помолила да изчисти целия офис, срещу кутия храна за 7 месечното й бебе и пакет памперси! #Crazy Това било вчера следобед ... за храненето в 14 часа, жената не е имала какво да даде на бебето и му е дала кисело мляко, от което малкото се е обринало!
От общината са й се изсмяли на молбата за социална помощ!
Жената, която сега ми се обади каза, че имала среща с майката в 12.30 днес, но не можела да й помогне много, защото и тя самата е от средно семейство. С нейни колежки са събрали вчера пари й са купили една кутия храна! Събрали са неща от техните деца! Но молят за нашето съдействие...аз обещах, че ще помогнем - предполагам не съм сбъркала! Praynig
По обед ще ми се обадят за още координати, но майката (на около 30 години) няма възможност да звъни по телефони, така че аз ще поема грижите за това, само да успеем да осигурим другите неща! Praynig Имала и по-голяма дъщеричка!
Имам още инфо, но бързам и си изпочупих пръстите да пиша...закъснявам прогресивно!


Вземи някакви координати на тази жена - да я посетим, ако иска, както казва Мерелин да я проучим, а и да разберем конкретно от какво има нужда най - напред.

# 29
  • Мнения: 4 195
Роси при мен има промяна в последния момент, за съжаление на брат ми шефа ще замине чак след 25 и той незнае утре дали ще може да се измъкне, за това се разбрахме че аз с Аудито ще тръгна сутринта с вас, а той ако може да му звънна и ще дойде - но до утре няма да е сигурен. за съжаление друг с бус или пикап не успявам да намеря, поне след 25-ще закараме и леглото до Радомир. така че какво правим - казвайте
аз мислех сутринта да мина да натоваря колкото мога пампреса и да тръгвам към Перник с вас, някой друг има ли кола - свободна да дойде с мен за да купим повечко памперси - ако ли не - само с мойта поне до 25-ти да им занеса да имат памперси. и да ме чакате на шел драгичево да идем заедно - че аз сама незнам как да го открия - малко ми е тъмно - пътя беше доста сложен в Перник.
това е - кой ще идва с мен - но сутринта
съжалявам че така се получава в последния момент - но не зависи от мен, аз каквото мога правя - но .......

Общи условия

Активация на акаунт