Не разбирам какво се случва с него ?

  • 13 225
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 383
Нещата на кратко. Преди около 2 месеца в сайт за запознанства се запознах с едно момче / мъж някак си не мога да го нарека/. С 4-5 години по малък от мен. По принцип аз не се виждам в сериозна връзка по много причини. Оказа се, че с въпросното момче идеално си пасваме в леглото. Харесваме едни и същи неща, имаме сходни сексуални фантазии. Иначе извън в леглото сме супер различни. Харесваме различни музика, храна, той обича природата и животните,, докато аз съм типичната кифла. Дай ми парцалки и клюки с приятелки. Странно, а с ме една зодия. Той постоянно настояваше да се виждаме. Имаше едно постоянно писане по вайбъри, фейсбуци, звънене по телефон. Обясняваше ми колко добре се чувства с мен, колко съм невероятна и т.н. Аз бях тази по безразличната. А не сме имали никакви уговорки за започване на връзка и т.н. Майка ми с детето отидоха на почивка, а аз нямаше как с тях понеже само две колежки бяхме останали. Всичко друго отпуска. Тогава веднага след работа се виждахме с него. Излизахме по разходки, барове и т.н. И както всичко беше ок и аз бях щастлива, че някой все пак ме оценява той се отдръпна. Спря се това денонщно писане. Имал уж проблеми на работното място. Много притеснен за едни неща там. Минаха му малко тези проблеми, но той продължаваше да е отдръпнат от мен. Миналата седмица му звънях да се видим и уж не можел понеже на съквартиранта му роднини от провинцията ще идват и съквартиранта в негоовата стая щял да спи. Същата вечер ми се звъни в 1.30 да ми се каже, че роднините уж нямало да идват. Странна работа. В събота бях на заведение с приятелки. Подпийнах леко и му се разписах да се виждаме. Ама имал гости. Чак снимков материал ми изпраща. Каезах му или сега се виждаме или си търся друг. Той се съгласи. Супер гадно ми стана все едно съм просякиня и си прося внимание. Билого засегнало това, че съм казала, че ще си търся друг. Той не бил с друга. Да не съм си мислела нищо подобно. Не мога да разбера къде сгреших. Дали в мен е вината, че той се отдръпна или просто ми се е наситил ? За съжаление съм хлътнала по него. Да уточня, че никога не съм го притискала или съм настоявала да имаме връзка или нещо подобно. Не мога да разбера какво става Убедена съм, че имам друга.

# 1
  • Мнения: 781
Да гадаем какво става в главата на някакъв човек със собствени ценности, стремежи, идеи, страхове и предпочитания няма как да стане.

Обаче, ако трябва да се изказват предположения, тук е разковничето:

Цитат
Харесваме различни музика, храна, той обича природата и животните,, докато аз съм типичната кифла

Секс, секс, но сексът е до време...и до насищане, както сама си забелязала  Peace

# 2
  • Мнения: 425
Тези връзки, които са базирани на секс и на почти нищо друго, бързо се насищат. Няма смисъл да се влачи дълго нещо безперспективно. На някакво ниво и двамата партньори го осъзнават.

Въпросът е защо ти пука. Даже ще предположа - наранено его. Винаги е по-добре да си в позицията на зарязващия, не на зарязания. Може затова той да е избързал да те зареже, за да не бъде зарязан от теб. Ей такива ми се въртят в главата...

Не вярвам да си много привързана към него, виждате се много отскоро, пък и не си пасвате. Горе главата и без повече пиянски съобщения, това само му вдига акциите, без да има реална причина за това.

P.S. Писали сме едновременно с Babunka почти едно и също Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 650
Кими, какво значи, че има друга -вашите отношения са на несериозна почва и въпросът за друг или друга, не би трябвало да е реден. Ако ти си го предупредила някак, че " По принцип аз не се виждам в сериозна връзка по много причини", нормално е той да го е приел/съгласил/и да не търси важности извън секса, както и да има други важности извънсексови за приоритет. Може би в началото твърде  ограничително си подходила / да се предпазиш сигурно/ и той дори да е имал други намерения,  те е приел с твоите граници. Сега сигурно ще му е ново двайсе, че не точно това си искала, а повече, ама той сам е трябвало да го разбере...ми  не става така Confused

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Винаги съм се чудила защо изобщо се навивате на чисто сексуални връзки, като явно само това не ви устройва. Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 24 839
Той е момче, ти си жена с дете.
Не искаш връзка, той също.
Искаш си секса с него, но той си хвърчи от цвят на цвят.
Хайде, благодари му за кефа и върви по пътя си. Peace

# 6
  • Мнения: 1 287
   Винаги съм се чудила защо изобщо се навивате на чисто сексуални връзки, като явно само това не ви устройва. Rolling Eyes

Надяват се той да се влюби в тях и това ще е една мега победа на егото, но после, като не проработят отношенията, пускат тема защо на него не му пука.

# 7
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Той я е уверявал, че е невероятна и единствена. Играе го обиден, когато тя е изказала съмнения за друга жена. Според мен новата не му е сигурна още и не иска да се разделя с Кими. А се е отдръпнал, защото е видял, че нещата стават сериозни.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 472
Каезах му или сега се виждаме или си търся друг. Той се съгласи. Супер гадно ми стана все едно съм просякиня и си прося внимание. Билого засегнало това, че съм казала, че ще си търся друг. Той не бил с друга. Да не съм си мислела нищо подобно. Не мога да разбера къде сгреших

Ти сериозно ли!? Кифла си, да.

Прави впечатление, че зачестяват темите, в стила "В началото аз бях дезинтересирана, ама после...........".
Което само може да ме радва, мъжете с една идея по-бързо отпреди десетилетие се осъзнават, че след трамвай и жена чак толкова не бива да се тича.

Явно обаче твоят човек все още е хлътнал по теб, тъй че споко. Муньо.

# 9
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Той я е уверявал, че е невероятна и единствена. Играе го обиден, когато тя е изказала съмнения за друга жена. Според мен новата не му е сигурна още и не иска да се разделя с Кими. А се е отдръпнал, защото е видял, че нещата стават сериозни.
А според мен е точно обратното!
Тя явно си е показала какво НЕ иска, играейки го пасивна. Нормално е той да се отдръпне. Каква друга? Та той й праща снимки на гостите си, за да докаже на пияната Кими, че има такива?
И накрая "има друга"? Ма и аз да съм на негово място, ще ми писне да те гоня и ще намеря жена, която не ме смята само за вибратор, и която не й хрумва, че иска да се виждаме, след като се е напила, че и чак със заплахи! Много инфантилно поведение от зряла жена с дете!

# 10
  • Мнения: 1 253

Прави впечатление, че зачестяват темите, в стила "В началото аз бях дезинтересирана, ама после...........".
Което само може да ме радва, мъжете с една идея по-бързо отпреди десетилетие се осъзнават, че след трамвай и жена чак толкова не бива да се тича.

Явно обаче твоят човек все още е хлътнал по теб, тъй че споко. Муньо.

Не е само напоследък. Това е много типично за жените, да започнат нещо лежерно, а после да хлътнат, особено ако мъжът се отдръпне.

Затова и мъжете, които не се отказват лесно, често успяват да спечелят жената.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 472
Тъй де, Lucy in the Sky with Diamonds, ама не винаги си струва.
Особено в горния случай, младежът яко се е объркал, но.... знае ли човек  Mr. Green

# 12
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Тя явно си е показала какво НЕ иска, играейки го пасивна. Нормално е той да се отдръпне.
Нали не му е безразлична, как ще се отдръпне? Доказването на каквото и да било чрез снимков материал ми е като изсилване и нарочно натрапване на някаква истина, особено пък с "ей на, глей ко праа, пък ти не ми вярваш". Ми не му ща снимките, искам да ме гледа в очите.

# 13
  • София
  • Мнения: 38 489
O, Кими, радвам се да те видя.
Какво да ти кажа - типична картинка. Никъде не си сгрешила. А може би даже без да искаш си показала по-голяма привързаност и той - беж да го няма. Такива са повечето мъже. Разчитал е на нещо неангажиращо. Особено заради това си търсят "мамчета" - МИЛФ, защото разчитат, че ще е само за секс, мамчето си гледа останалия живот и детето, а те само топват чушката когато им е кеф.
Това в началото със звъненето и обясненията е само за зарибявка, за да се изкефи като те зареже после.
Казвам ти - типична схема.
Не се връзвай и давай напред.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 472
Ами не съм съгласен, че е разчитал на нещо неангажиращо, след като цялата първата половина на поста на авторката е посветен на това, колко бил загрижен за нея, как я обгрижвал, и то при все че вече са правили секс, не е да кажеш само, за да я вкара в леглото, колко вайбъри, смс-и, как й идвало на нея много това.....
как решихте, че точно тоз младеж е разчитал на нещо повече  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт