ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ-10

  • 81 210
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, днес ще ми правят вливка на 10гр Октагам и нещо леко съм се притеснила, и аз не знам защо, вливали са ми го няколко пъти при предишното ми инвитро. Въпросът ми е за колко време се влива такова количество, защото досега са ми вливали по 5гр само а и беше много отдавна и не помня ooooh!
Благодаря!

# 16
  • Мнения: 2 144
Около 3часа, че може и по-малко при теб. Октагама са малки флакони, всеки от които по 5гр. и изтичат сравнително бързо, но след това ти включват чиста банка, която е 500мл. При Октагама е по-бързо в сравнение с Имуновенина. Но въпреки всичко искам да ти кажа едно - гледай да е по-бавно. Последният път като преливах след като излязох от болницата и ми стана лошо, бях пред припадък със студена пот цялата. Не искам да те плаша,  но колкото по-бавно, толкова организма има време да усвоява по-добре. А тогава аз сама си го бях набримчила да тече малко по-бързо..така че никой не обвинявам. Ако е бавно, няма да имаш никакви проблеми. Вземи си вода. Трябва! И ако изгладняваш по-бързо- нещо за хапване. Успех!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси много, Шакира bouquetВ момента ми вливат, едвам пиша.Много благодаея за съветите, взех си всичко и уж сравнително бавно тече, аз не бързам, дет се вика и до довечера мога да седя. Laughing

# 18
  • Мнения: 2 144
аз съм отново след десетина дни Wink
гледай да е бавно

# 19
  • Мнения: 3 047
Ели, а имате ли за У делеции на ТМ  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
аз съм отново след десетина дни Wink
гледай да е бавно
Шакира, имаш ли идея колко ампули Имуновенин св равняват на 10гр Октагам и кошко струват? Извинявай, че те зянимавам Hug

# 21
  • Мнения: 2 144
Предполагам около 50ампули Имуновенин, което е около 700-750лв. Но нали знаеш, че това е само мое предположение. За мен 250-300лв си е голяма разлика. Лошото в случая е, че се прелива на два пъти в два поредни дни. Докато Октагама наведнъж. Но аз съм в София и това не ми пречи. Виж за момичетата от провинцията това да си тук два дни са допълнителни разходи и за хотел и т.н.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 884
Предполагам около 50ампули Имуновенин, което е около 700-750лв. Но нали знаеш, че това е само мое предположение. За мен 250-300лв си е голяма разлика. Лошото в случая е, че се прелива на два пъти в два поредни дни. Докато Октагама наведнъж. Но аз съм в София и това не ми пречи. Виж за момичетата от провинцията това да си тук два дни са допълнителни разходи и за хотел и т.н.
Много ти благодаря Hug Да, разлика 300лв си е много пара, няма спор! Аз също съм си от София и не ми пречи, аз и Окрагам съм вливала в 2 поредни дни, но съм пуснала връзки и чакам да го намеря Октагама на доставна цена, пък да видим ше стане ли Rolling Eyes
Още веднъж мерси Hug

# 23
  • Мнения: 7 197
Момичета, здравейте!
Правих изследване за усвояване на вит.В12, но нямам заключение, а с лекаря ще се видя чак септември. Иска ми се да чуя вашето мнение.
Та, резултата ми е следния:

Хетерозиготен генотип A/G за 66A>G (MTRR)

 bouquet

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Магнетична,това изследване за първи път го чувам Ама нали имаме живо и здраво момченце има ли смисъл да го правим?

# 25
  • Мнения: 1 849
Момичета, здравейте!
Правих изследване за усвояване на вит.В12, но нямам заключение, а с лекаря ще се видя чак септември. Иска ми се да чуя вашето мнение.
Та, резултата ми е следния:

Хетерозиготен генотип A/G за 66A>G (MTRR)

 bouquet
Моят резултат е същият, тази или следващата седмица ще се консултирам с хематолог и ще пиша, ако някой има информация - да заповяда  Wink

# 26
  • Мнения: 7 197
Ще чакам да споделиш  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 047
Магнетична,това изследване за първи път го чувам Ама нали имаме живо и здраво момченце има ли смисъл да го правим?

То е вид генетично, като тези които сте пуснали, но е специално У хромозомата при мъжете и според мен е добре да го имате и него наред с другите  Peace

# 28
  • Мнения: 33
Здравейте Simple Smile съвсем нова съм тук, но от дълго вре е чета темите свързани с генетични и имунилогични проблеми. аз съм в Германия с три съвсем ранни спонтанни аборта засечене само с Чгх. Правила съм изследвания за хламидия, микробиология, токсоплазмоза, кръв, разширена диагностика за тромбофилия. До тук всичко наред. Миналата седмица бяхме със съпруга при генетик и сега чакаме резултати за хромозомните изследвания, витамин д, тат, мат и антифосфолипидни. Та интересното за мен беше, че попитах за Нк клетки дали също да не пуснем, а генетичката направо отсече, че не е необходимо и явно тук няма такава практика там да се търси проблем, защото чета и немски сайтове и забелязвам има много малко писано по темата. Посъветвайте ме, какво друго трябва да изследвам, нямам проблем със забременявате, проблема идва малко след това. Sad

# 29
  • Мнения: 2 144
Проблемът след това най- често е свързан или с качеството на ембрионите, което включва и генетиката. (Качеството може да се подобри с добавки, но генетиката не.)Или е свързан с твоята имунология. По принцип бременността е имунологичен процес. Ако твоята имунна система не се "притъпи", когато ембриончето е вече в теб, то точно тези НК клетки ще го убият. А нали се сещаш, че организъм от 5-6-8клетки те могат да го убият. По принцип това е заложено в женския организъм имунната система да разпознава плода. Но при доста имунни заб-я това не се случва. Нямаш автоимунно, нали? Изследвала ли си се?

Общи условия

Активация на акаунт