Перилни препарати и омекотители – 40

  • 52 444
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 14 637
Мерси, тъкмо преди касите.   bouquet

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Убедих се и аз, че е много тъпо да се влачат прахове (само от Гърция се изкушавам за някое по-ароматно ОМО). Иначе всички "чужди" прахове от сорта на Даш и Диксан са си произведени за тамошната вода, перални машини и начини на сушене. А те са различни от нашите. На местна почва Ариел и Омо ми перат също толкова идеално, колкото в Италия Даш и Диксан.

# 17
  • Мнения: 2 742
Записвайки се за новата тема се зачетох в началната страница и попаднах на Тайд. Поразрових из старите теми, но не прочетох отзиви за него. Доколкото знам преди доста време (може и 10 години) е бил на нивото на Ариел и Персил, т.е. висок клас, сега в таблицата е посочен като среден. Означава ли, че качеството му е понижено или е съвсем различен прах от онзи, за който имам спомени?

# 18
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 310
Аз много харесвам Тайд в комбинация с Ленор ,страхотен дълготраен аромат Hug
Скоро не съм си взимала обаче,но преди бях много много доволна,иначе са ми разказвали приятелки че в САЩ е топ марка течния Тайд ,където обаче аз не съм виждала никъде  Sad

# 19
  • Мнения: 34
Като са ни толкова хубави праховете защо прах за цветно пране на 40 гр ми сваля цветовете? А аз си обичам цветните чаршафи!

# 20
  • Мнения: 68 581
Кой прах за цветно ти сваля цветовете?

# 21
  • София
  • Мнения: 9 911
Защо не добавите поста/дискусията за почистващите препарати за пералня от преди 10дни в заглавния пост? Имаше и съставите им.

# 22
  • Мнения: 2 742
И аз си обичам цветните чаршафи (бели органически не понасям) имам комплект на повече от 3 години, който ми е любим и особено лятото, го пера всяка седмица и веднага го слагам отново. Цветовете му са все едно сега е купен. Преди да изчета повечето теми, ползвах само Ариел и Персил (официален внос) не ми се е случвало да изсветлее спално бельо. Пера на 60 градуса, дълга програма. Възможно ли е да си попаднала на лоша партида прах или просто боите на платовете да не са качествени? Приятелка преди няколко месеца купи скъп комплект памучен сатен, при второто пране се смесиха цветовете и изсветля. Оказа се, че черната боя не е качествена и й го смениха. Не казвам, че масово трябва да се одобрява Ариел, но не допускаш ли възможност причината да не е точно в състава на праха?

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 14:22 от V_345

# 23
  • Мнения: 47 963
В момента освен в Била -25% с Била карта, има ли някъде другаде изгоден Персил за цветно? Все купувам пликчета за 20 пранета, но бързо свършват и бих взела и по-голяма опаковка

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз имам цветни чаршафи (наситени бордо шарки), които са на повече от 10 години, лятото и аз ги пера всяка седмица и ги суша на слънце. Само с прахове за цветно, на 60 градуса. Цветовете не са мръднали. Зависи много от качеството на чаршафите и дрехите, все пак.

# 25
  • Мнения: 5 207
Аз пък ползвам само бели и им разказвам играта на 60° с прах за бяло.
Няма да забравя една роднина, която си явно много си къта цветните чаршафи, какви ги беше простряла: личеше си къде точно лежат - телата им отпечатани върху плата. ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 742
В момента освен в Била -25% с Била карта, има ли някъде другаде изгоден Персил за цветно? Все купувам пликчета за 20 пранета, но бързо свършват и бих взела и по-голяма опаковка

Вчера в Пикадили имаше 40 пранета за 14.90 лв, не съм сигурна обаче дали промоцията не е изтекла, защото по принцип са им до сряда и дали ти е удобно да провериш. Ако е минала, да не си изгубиш само времето.

# 27
  • Мнения: 47 963
Благодаря ти, разгледах тази брошура и явно Персил промоцията е свършила, сега има Ариел, но само течен и капсули http://www.piccadilly.bg/bg/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%88%D1%83%D1%80%D0%B0/   Confused Ще с е оглеждам

# 28
  • Мнения: 2 821
Вчера в дрогерия Лили видях Омо color течен. Доколкото си спомням в предната тема някой питаше за него и къде го има. Ще се радвам ако пуснат и такъв на прах.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 836
В момента  съм в Созопол, тук има магазин  на СВА ,та открих новото Омо за цветно. Доста е забутано, никой не проявява интерес. Помирисах течния, приятна, ненатрапчива миризма. Загледах капсулите, но май ще чакам да ги пуснат в София, не ми се мъкнат от тук.

Общи условия

Активация на акаунт