Орязания референдум на Слави

  • 9 195
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 340
Той е само за лице да бъде, отпред, на първа линия, да развява байряка и пее "Петко, капитане". Има си пчелички, които ще си вършат работата.

# 16
  • Мнения: 8 948
За мое огромно съжаление смятам, че Слави Трифонов ще влезе в политиката - той вече е там, и много хора ще гласуват за него, както гласуват за Бойко Борисов. Такова е нивото, няма как.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 342
Не трябваше да отпада.
100 са достатъчни,дори
са много.

50 направо да ги направят. Колко по-евтино е да си купиш 50 депутата вместо 240 и да ти прокарат каквито си закони искаш. Ех, пей сърце.

# 18
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Понеже виждаме,че наистина с 250 депутата е много трудна корупцията.
50 може да се купуват по-лесно от 250 ,но много по-лесно се наблюдават. Да си депутат е първо отговорност,а не привилегия,което май доста хора не знаят  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 4 328
ами затова са референдумите.
да си кажете мнението извън форум БГ-Мамма.
или ви е страх, че там то би имало тежест?

# 20
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Не знам кого питаш,но аз лично ще гласувам  Wink Ако го осъществят  Laughing

# 21
  • Мнения: 252
Определено съм "За" този референдум. Смятам, че голяма част от въпросите ни касаят пряко като граждани на тази държава. Нямам идея, каква е истинската цел на Слави, но ако е решил да се занимава с политика, трябва много много добре да си помисли... Защото, чрез думите си дава огромни надежди на голяма част от българският народ. Очакванията към него са големи и само в положителен аспект, та влезе ли и всичко остане само на думи, като всички до този момент и шоуто му ще отиде по дяволите.
Та понякога не е много лесно човек да носи две дини под една мишница.
В момента това, че от не малък период от време изразява надявам се искрената си гражданска позиция, благодарение на популярността, която му дава шоуто  той е надежда за всички подписали се "За" референдум.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Много ясно, че ги е страх.  Защото помнят как дойде
царя с едно 'вервайте ми'  прати самозабравилите си
сините престъпници на боклука.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
Защо ни са всъщност чак 240 депутата? Точно този въпрос не трябваше да отпада.
Защото например 120 могат да бъдат напазарувани много по-лесно отколкото 240.
Не харесвам Слави,но зад тези подписи стоят личности . Не е добре това да се пренебрегва,като факт.
Не съм съгласна с отпадането на  въпросите.


Добре де,колко пъти трябва да ни питат дали да има електронно гласуване?Нали вече решихме,че ще има?

# 24
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
А защо да не ни питат за броя на депутатите?

# 25
  • Мнения: 8 948
Определено съм "За" този референдум. Смятам, че голяма част от въпросите ни касаят пряко като граждани на тази държава. Нямам идея, каква е истинската цел на Слави, но ако е решил да се занимава с политика, трябва много много добре да си помисли... Защото, чрез думите си дава огромни надежди на голяма част от българският народ. Очакванията към него са големи и само в положителен аспект, та влезе ли и всичко остане само на думи, като всички до този момент и шоуто му ще отиде по дяволите.
Та понякога не е много лесно човек да носи две дини под една мишница.
В момента това, че от не малък период от време изразява надявам се искрената си гражданска позиция, благодарение на популярността, която му дава шоуто  той е надежда за всички подписали се "За" референдум.


Нямам никакви положителни очаквания към него - само някой наивник може да има такива. Вярва ли някой, че Слави влиза в политиката за благото на народа  hahaha
Дреме му за шоуто, което е мъртво сигурно от 10 години, но незнайно защо виси в ефира на тъпото БТВ. Това, ако е шоу, аз съм - дори не мога да се сетя . Той и петима актьори в рокли, които играят вехти скечове  ooooh! ooooh!

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нека да има референдум, нека да гласуваме, но нека да отговорим с НЕ. Нали той така каза- "важното е да бъде питан народът, а не самият отговор", тогава едно дружно ТЦ да дадем, за да има надежда за бъдещето ни  Wink
Защо да отговаряме с "Не"? Как отговора "Да"
ще провали бъдещето ни? Интересно ми е.  newsm12

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
А защо да не ни питат за броя на депутатите?
Защото броят на депутатите може да бъде променен само от Велико Народно Събрание,както е по конституция,а не от желанието или нежеланието на хората.Друг е вече въпросът,че трябва да се промени конституцията и да се премахне изобщо ВНС.

# 28
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Ми да чуят мнението на народа и те да направят съответните промени. Както във Великобритания,за да се осъществи брекзит трябва да се гласува от съответните органи,но се зачете мнението на народа.  Те по принцип си правят промени на конституцията за щяло и нещяло. Смучат си от пръстите оправдания.

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И преди орязването и след орязването, въпросите са все глупави. Бих подкрепила единствено въпроса субсидирането на партии за избори, но ако се гласува с общ отговор, то ще гласувам с общо НЕ.

Общи условия

Активация на акаунт