Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 38 680
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 5 754
Магнетична, честити розови гащи!  bouquet Много е яко! Mr. Green
Фран, аз викам да си седи още бебка и да трупа грамчета. По един сладолед другата седмица? Кристи? Ели?

# 661
  • Мнения: 20 422
Магнетична, честити розови гащи!  bouquet Много е яко! Mr. Green
Фран, аз викам да си седи още бебка и да трупа грамчета. По един сладолед другата седмица? Кристи? Ели?
Е, нали знаеш, че съм винаги "за" Mr. Green

# 662
  • София
  • Мнения: 863
Кашмирче, и аз съм на линия Hug
Блингче, ще снимам, само да подредя, че всичко още е в торби и кашони, а и чакам разни неща още да пристигнат. Ама яко розово е ти казвам Joy

# 663
  • Мнения: 5 959
Фран, аз години наред бях на розова вълна, но последните две изцяло смених цветовата гама. Нямам идея на какъв цвят ще ме избие за отрочето без значение от пола. Като го разбера първото умуване ще е цвета за количката Laughing

# 664
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Оцелях, но ще пиша утре.
Фран, аз дойдох когато ти влизаше, като видях какво е чудо, излязохме навън за кафета и разходка. Излишно е да ти казвам, че влязох последна за деня е 6:40 ... другите ги отложиха. Записах си следващия час за 9:30 😠

# 665
  • Мнения: 20 422
Аууу, представям си как са чакали по 3 часа и накрая им кажат "ми елате утре" Mr. Green

# 666
  • Мнения: 3 126
То за Сигридов три часа си е нормално чакане. Аз само веднъж чаках по-малко, но часът ми беше сутринта в 9.30 или 10 не помня.

# 667
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Аууу, представям си как са чакали по 3 часа и накрая им кажат "ми елате утре" Mr. Green
Аз им казах, те не ми повярваха и чакаха. Имаше още три извънредни, дишаха, затова и тях ги отложиха.

# 668
  • Мнения: 5 959
Това връщане би  било изключително неприятно за хората извън Сф и особено тези, които пропътуват половин или цяла България Thinking

# 669
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Тези случаи са с предимство и ги записват в ранните часове или към обяд. Но чаках близо 4 часа и едва не полудях.

# 670
  • Мнения: 5 959
Е чак пък всеки ли питат от къде е като го записват newsm78 Има ли поне за всички място за сядане, че не е много полезно на крак в бременно състояние?

# 671
  • Мнения: 3 126
Това връщане би  било изключително неприятно за хората извън Сф и особено тези, които пропътуват половин или цяла България Thinking

Така е, но ако докторът е грогимисля, че е по-добре да пренощуват на хотел и да отидат на др ден, отколкото да е неадекватен при прегледа... За жалост няма идеално положение. Все пак мисля, че рядко се налага връщане, но понякога е неизбежно.
Ааа да, вярно! Наистина питат дали си от  София при записване на час. Има места за сядане Блингче, но столчетата не са мн удобни.

# 672
  • Мнения: 5 959
Абе то е ясно, че не може да ги поеме в сто часа и няма смисъл. Но е кофти да те поставят в такава ситуация без готовност, багаж и т.н Пък и най-вече в бременно и изнервено състояние. Дано се случва сравнително рядко. Все пак ще го имам предвид в бъдеще и ще си мъкна куфарчето, както ми се случва напоследък почти всеки път.
Това е хубаво, че има места за сядане. Те и в клиниката са ужасни как няма да ги сменят Thinking Точно този под любимата Еличка е страшно скърцащ Rolling Eyes
Аз много умалявам в бременно състояние като седя права или походя повече. Имам и лоши спомени след като се правих на много велика първия път и се пънех с разни папки на работа. От тогава не смея да рискувам и гледам да полегна и поседна при най-малкото свиване на корема.

# 673
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Когато си записваш час, казваш кой ти е най-удобен и защо.
Аз утре ще запиша и този за октомври, така ще имам избор Wink . Само ще сметна коя седмица трябва да е. Държа да съм първа, иначе може да убия някой.
Обмислям да си занеса поне възглавница Simple Smile

# 674
  • Мнения: 3 126
Абе то е ясно, че не може да ги поеме в сто часа и няма смисъл. Но е кофти да те поставят в такава ситуация без готовност, багаж и т.н Пък и най-вече в бременно и изнервено състояние. Дано се случва сравнително рядко. Все пак ще го имам предвид в бъдеще и ще си мъкна куфарчето, както ми се случва напоследък почти всеки път.

Наистина питат дали си от София при записване на час. Аз просто не се замислях върху това. Обикновенно часовете до обяд минават по-бързо. После вече се е натрупало порядъчно закъснение и е ужас. Чакане обаче не ви мърда. Подготви мъжа ти Simple Smile два-три часа си е нормално. Часовете към 11-11.30 влизат около 14-14.30

Общи условия

Активация на акаунт