Режеща болка и бодежи във влагалището 39гс?!

  • 2 351
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Здравейте! Днес цял ден имам режеща болка и бодежи във влагалището и нагоре към пъпа посредата, все едно ми се опъва жила! Едвам ходя, превивам се. Незнам какво да правя усещам м/у краката все едно бебето бута да излиза. Предишните дни ми ставаше обаче много малко , боцне ме веднъж и спре, а сега направо е супер продължително само като съм легнала не го усещам  #Crazy

# 1
  • Мнения: X
Най - добре отивай директно в болницата! Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Ами това е че нямам грам контракций, само отдолу тази болка и натиск 😟

# 3
  • Мнения: X
Ами това е че нямам грам контракций, само отдолу тази болка и натиск 😟

Принципно вече е нормално да те боли навсякъде и да тежи и т.н. но все пак при тези оплаквания в тази седмица е най - добре да отидеш на един преглед да видиш до къде са нещата. Не е задължително да имаш болезнени контракции, всъщност тези бодежи обикновено са сигнал, че е започнало разкритие...

# 4
  • Мнения: 46 598
Такива бодежи имах последните 2 месеца. Лекарите казаха, че са от натиска на бебето.
За всеки случай не пречи да те погледнат Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Вчера сутринта ми падна тапата, днес бях на ЖК споделих на гинеколога каза че до 3-4 дни би трябвало да родя, обаче изобщо не ме гледа за разкритие, само каза че бебето е много голямо и че ще видя зор с раждането. И след това започнаха тези бодежи ама така ме държаха много време неможех да се прибера. Легнах си и нищо ми нямаше. След 5 часа станах и пак същото усещане отдолу  Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 4 328
главичката прорязва.
и при паднала тапа, бъди нащрек Peace

ПП. от личен опит говоря.

# 7
  • София
  • Мнения: 429
До седмица най-много ще родиш, щом е паднала тапата. В началото не е задължително контракциите да са непоносимо болезнени.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 107
главичката прорязва.
и при паднала тапа, бъди нащрек Peace

ПП. от личен опит говоря.
Тази глава ме изкривява. Малкото зверче се бута надолу  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт