Летни олимпийски игри - Рио де Жанейро 2016

  • 76 474
  • 560
  •   1
Отговори
# 255
  • MJF
  • Мнения: 8 585
И при мен върви този линк .
Diavolo , ама не му се ядосвай много. Аз така понеже тези канали ме спасяват често и във фигурното ,  та един път останах без картина за 2 групи във фигурното миналия сезон на голям турнир. Линка отказа а не си бях наредила резерви и като се ядосах та чаках фучах  Mr. Green   Twisted Evilдокато се ровех безрезултатно за алтернативи . След 4 часа спокойно им изгледах записа ама нали не е същото та   Whistling.....  Hug здраве да е.

Интересно ми е Первъй канал- как странно изглежда на български написано  Laughing- дали след олимпиадата ще има работещ архив на техните 9 спортни за Рио в момента. Ако не бъркам след Сочи бе така.

Аз заради чудесното решение за зрителите пред екрана на Лондон, гледах спортове които никога не бях виждала на олимпиада по нашите тв-ита. Всичките дисциплини в конете. Водна топка от години не ми се бе мяркала. Ако там имаше вече и батут, да не бъркам състезанията просто, и тях гледах. Направо се нагледах както се казва. Част от състезанията и след самата олимпиада.  Цели състезания от до - точно както разбирам да се дава ако изобщо ще се дава даден спорт по тв, а не само когато български отбор/ състезател играе или от тук от там по нещо  ooooh!  Whistling. Като има цяло покритие шанса който иска да гледа да получи рано или късно картина е по-голям.
Ясно че спортовете са много и са дълги състезания. Уж зрителя много важен ама той е шарен , всеки със свой интерес и свободно време. Нека има пълни записи на състезанията в такъв случай.

# 256
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Почти и никакви каяци не даваха ... но пък дават на запис волейбол и баскетбол, а според мен щеше да е по-интересно да дават други не толкова популярни и интересни спортове като скоковете на батут

# 257
  • Мнения: 1 404
Почти и никакви каяци не даваха ... но пък дават на запис волейбол и баскетбол, а според мен щеше да е по-интересно да дават други не толкова популярни и интересни спортове като скоковете на батут
+1  щеще ми се и водна топка и скоковете във вода не даваха много. Гледат ми се спортове, които не са особено популярни и не могат да се гледат по тв, освен на Олимпиада...

# 258
  • София
  • Мнения: 27 160
И при мен върви този линк .
Diavolo , ама не му се ядосвай много.

Така е като си купуваш нова и умна машина.
Блокира ми адреса. в смисъл този стрийм е опасен за компютъра ми.
https://support.google.com/webmasters/answer/6062608?hl=en&rd=1

глупости на търкалета викам аз.
ще намеря начин да го подкарам. въпрос на настроийки на браузъра е според мен.
Но гадинката не тръгва и на Хрома и на Операта и на Експлоръра.


Виж онзи другия сайт - http://tvsport.pro/events/ си го подкарах без проблеми Simple Smile така че съм доволен.
Но сега мога да отворя и 20 стрийма едновременно докато си пускам 4К резолюция клип в тубето и свалям 6 торента. Изобщо преродих се.  Laughing

за да не е спам

Ивеееееееееет, бравоооооо
първа в серията си.  bowuu

Миро обаче ще трябва да разчита на време и то при положение, че само един каякар в серията не се класираше директно... хех

# 259
  • София
  • Мнения: 27 160
Почти и никакви каяци не даваха ... но пък дават на запис волейбол и баскетбол, а според мен щеше да е по-интересно да дават други не толкова популярни и интересни спортове като скоковете на батут

Тифани пак ще дам линка към най-великия торент в света Simple Smile
Качват абсолютно всичко и бързо. Засега не са качили само Конния спорт - Обездката и Вдигане на тежести жени до 75 кг. Това ти е от всички разиграни медали досега, вече 9 дена смятай!
Отделно има и 80% от колективните спортове + тенис на маса, на корт, бадминтон и пр.
кеф ти водна топка (аз съм бивш плувец състезател, играл съм и водна топка и ми е любим спорт), кеф ти плажен волейбол.

http://rutracker.org/

# 260
  • София
  • Мнения: 11 987
Ивет продължава със седмо време от всички участнички.

# 261
  • Мнения: 11 543
Браво на Ивет!  Hug
В момента наш борец се състезава.

# 262
  • София
  • Мнения: 27 160
Страхотна победа за Байряков  Sunglasses
Айде момчета и момичетаааааа
Обаче никакъв късмет нямаме с жребия.
На 1/4 финала го чака световния и европейски шампион, Жан Беленюк от Украйна, уфф.

Айде сега Ангел стартира в кануто. Успех!
Днес е най-наситения ден с БГ участие в Рио. Simple Smile

# 263
  • София
  • Мнения: 27 160
Мирослав Кирчев безславно отпадна в Кану-Каяка
Ангел Кодинов поне ще кара във финал Б, защото се класира на полуфинал.

Георги Цонов и Румен Димитров се провалиха в квалификациите на тройния скок
Митко Ценов също с провал в серията на стипълчейза, но това бе очаквано... Жалко. Ама някак си да финишираш последен не е приятна гледка, а е талантлив иначе. Ама това е.
Ивет продължава на полуфинала на 200 м. Ники Байряков е на 1/4 финал в борбата
Чакаме Даниел Асенов в борбата до 52 кг.
Засега провалите са повече, но от тези които реално можеше да се очаква нещо продължават.



Последна редакция: пн, 15 авг 2016, 17:02 от Diavolo

# 264
  • София
  • Мнения: 11 987
Мирослав Кирчев и Ангел Кодинов безславно отпаднаха в Кану-Каяка
Георги Цонов и Румен Димитров се провалиха в квалификациите на Овчарския скок
Митко Ценов също с провал в серията на стипълчейза, но това бе очаквано... Жалко. Ама някак си да финишираш последен не е приятна гледка, а е талантлив иначе. Ама това е.
Ивет продължава на полуфинала на 200 м. Ники Байряков е на 1/4 финал в борбата
Чакаме Даниел Асенов в борбата до 52 кг.
Засега провалите са повече, но от тези които реално можеше да се очаква нещо продължават.


Тройния скок  Peace

# 265
  • Мнения: 3 161
Отпадат май.

# 266
  • София
  • Мнения: 27 160
Изчетох дискусията ви относно спорта ни или по-скоро липсата на такъв. Съгласен съм, че без пари няма резултати. Но трябва и работеща система. За мен това е болна тема и не искам много да пиша, че се паля много, но навремето в час по физическо ни караха да правим челни стойки, да се обръщаме на висилката, да скачаме прескок, играехме хандбал и волейбол и то организирано със съдия. Имахме дълъг скок и спринт, като другаря (хихихи) възпитаник засичаше с хронометър и гледаше лошо.
Смятайте за какво говорим и това в едно обикновено средно училище. Но имаше уважени и дисциплина. Сега в час децата играят на покемон ако изобщо са на линия.
Сега знам, че всички станахме пишман демократи и отвърлихме всичко старо, но тогава имаше резултати, защото имаше добре подготвени деца.
Не казвам да върнем старото, но спорта трябва да се върне в училищата. И да се набляга върху детско-юношеския спорт. Там трябва да се наливат пари. Здрави деца, силна нация!
Сега Унгария, Полша и Чехия също бяха от Варшавски договор нали така? Така. Защо тези държави продължават да печелят медали? Вижте ги маджарите колко медала имат. От край време са имали силно плуване, фехтовка и водна топка и продължават да имат. Поляците също са сила и т.н. и т.н. Защо ние си разбихме нашите си традиционни спортове? Сърбите и хърватите минаха през локални тежки войни, особено сърбите през какво ли не минаха, но ей ги сила са в колективните спортове.
Защо нарочихме Иван Абадбиев и Некша Робева за тирани и ги заклеймихме? Абаджиев препитаваше като пазач на гараж. А това е най-голямата легенда в щангите изобщо. Дори и в СССР е легенда. Не ми говорете за допинг. Допинг взимат всички, въпрос на политика е.
Ето това е трагедията. Разрушихме заводите си, продадохме ги за стотинки на чужденци, които разграбиха държавата ни. Пустата рестутция. И какво сега? Нищо. Спорта е олицетворение на държавата. Не може в едното да цъфтим при положение, че повечето хора едва едва свързват двата края и се чудят как да преживяват с 700 лв. на месец (а за провинцията не ми се мисли).
Така че аз по принцип избягвам да критикувам спортистите ни, защото съм бил такъв и то шампион и знам какво е. Какви лишения се правят, през колко болки се минава и т.н. Така че аз туристи няма да ги нарека никога. Има си норматив, който е покрит, има си специализирани квалификационни турнири за квоти, където пресявката е жестока, а много често след това всичко е въпрос и на шанс и късмет с жребий, ден и т.н. Особено в спортната стрелба е супер хазартно.
Даже честно казано по един странен перверзен начин ще съм доволен ако не вземем нищо, защото това може да разтърси структурите ни и най-накрая да се промени нещо. А това нещо е следното. Отпускане на пари за детския спорт и за спонсориране на отделните федерации, но и тези федерации да се следят изключително стриктно как и за какво се харчат парите.
Трябва да се набляга върху борбата, бокса, гимнастиката, гребането, стрелбата. Защото имаме традиции и стари и много опитни кадри. Защото вярвам в поговорката че където е текло пак ще тече.
Големи данъчни облекчения за тази които дават пари за спорта (да знам, че се перат и пари от наркотрафик и оръжие, но тези хора така или иначе си перат парите и никой не ги закача). Абе то е лесно да се пише, а със сигурност е трудно да се действа. Може и да има хора, които наистина да искат да променят нещо, но да не могат, защото им се пречи. Само се замислете за мъчителната и жестока бюрокрация и за корупцията на всички нива. Нещата са многопластови и много комплексни, но в момента нямаме организация, а по-малките федерацийки и спортисти се спасяват който както може. За да получат пари, трябва да участват на турнири и да бъдат забелязани, а за това трябват пари. И така.

# 267
  • Мнения: 3 161
Функцията на училището не е да те направи спринтьор.

# 268
  • Мнения: 1 404
Diavolo, 100% съм съгласна с теб.
Мен в училище дойдоха и ме взеха в гимнастиката. В час по физическо, идваха треньори от различни спортове и ни наблюдаваха, после даваха бележка за родителите, че така и така детето ви има данни за този и този спорт и тнт.
Тренирах близо 10 години, но тогава беше точно след промените и спортът беше просто изоставен, така че се отказах, защото не виждах бъдеще, след като се откажа от състезанията.

Сега децата и родителите им сами си плащат за да идат на състезание или за по-специализирана подготовка, защото федерациите нямат бюджет или просто не се управлява правилно... ох, много са проблемите....

# 269
  • София
  • Мнения: 27 160
Функцията на училището не е да те направи спринтьор.

Съгласен. Но децата лесно се палят и захласват. Достатъчно е две от 20 деца да се запишат да тренират лека атлетика и значи ще сме успели. Аз съм против другата крайност, защото и това бе крайност.
Но спорта трябва да фигурира в училищата. Дори в най-лошия случай да им се даде една топка (ама не футболна, футбол навсякъде може да се играе, стига с този футбол (въпреки че съм фен, хаха) ) да играят, но наистина да играят, а не да пушат в тоалетните.

Ооооооооооооооооооооо Влодарчииииииик. Нов световен рекорд!!!!! Трети рекорд, алелеле  Twisted Evil bowuu Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт