Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Вършец - отзиви, препоръки

• 15 884
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
PureLove  аз не търся "хай" ресторант с гурме кухня - просто искахме да хапнем  нещо вкусно- не го получихме. В тази връзка, не  че закуската на Ата  е прекрасна - просто я сравних с " вечерята" на прословутата механа.....  сами преценете  какво сме получили.

# 91
  • София
Аз на закусна не държа, но и двата по -големи и добри ресторанта в центъра предлагат всякакви сандвичи , десерти и неща.  Винаги там ядем или в Съни гардън, доволна съм - в съни гардън последния път бяха леко бавни , но се подразбира защото имаше много хора и явно бяха доста изморени /а ние отидохме късно , след 8ч вечерта/

# 92
Всичко зависи от това кой какво търси. Аз отивам заради минералния басейн и да си почина в стаята. По принцип много ме е страх от кучета и където и да сме, не обичам да обикалям.
Ходим в Съни Гардън и покрива изискванията ни за условия и отношение на персонала. Спя до късно и пропускам закуската, но във всички хотели е включена, така че това си е мой проблем.
Вечеряме във "Фантазията", типично селско ресторанче, близо до хотела, в което собственичката работи сама. Няма униформа, но е фурия. Колкото и маси да има, обслужването е бързо, храната току що приготвена, питиетата студени. Само не винаги има десерти, но съм достатъчно дебела, така че това е добре Trollface

# 93
Да споделя за паркирането около Тинтява. До реката има място за свободно паркиране(до кръчмата Митницата). Има и платен паркинг непосредствено до Тинтява.

# 94
  • София
ПОследно ходихме януари в Ата. Доволна съм и от стаята (да има следи от захабяване, но не много и е чисто). От басейна нямам забележка. Закуската на нашето семейство се хареса, обилна и разнообразна. Вечерта също ядохме в ресторанта, ами всичко ни хареса.
В Св. Георги сме ходили преди 2 лета, ами не бяхме мнгоо впечатлени и не повторихе. Ядяхме най-често обедно меню в едно на центъра като кафене, но не му помня името.

# 95
Ех, да знаех за тази Фантазия...а аз -Св. Георги поради похвалите тук...- не правете моята грешка

# 96
Тази " Фантазия" нова кръчма ли е ? Били сме в Сънито ,но наоколо нищо не работеше...вкл. и Преспа, правиха ремонт...

# 97
  • София
Преспа няма и да отвори скоро- те правят ремонт от 100 години вече и са до никъде - явно са свършили парите. няма изгледи да го завършат, нито да го отворят.
 Иначе преспа ми беше едно от любимите места.

# 98
Тази " Фантазия" нова кръчма ли е ? Били сме в Сънито ,но наоколо нищо не работеше...вкл. и Преспа, правиха ремонт...
Не. Стара е, точно с/у Тинтява. На ъгъла на ул. Христо Ботев и ул. Васил Левски.
Но пак уточнявам, няма нищо луксозно, да не ви подведа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт