Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 85

  • 84 522
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 546
Джери  bouquet Крада си кардиото за седмица, две, после ще променям. Бирата е от мен  Wink (помня, че ти е слабост, но сезона премина, та може и винце)
Непокорна, и аз с теб без захар. Но ще си оставя лъжица мед сутрин и по някой плод от време на време. Ще си ми стимул да не посегна  Hug

# 736
  • Мнения: 1 348
Здравейте!
Момичета МАХ30 дали е Insanity MAX:30? Ако да хммм, разгледах тренировките- струват ми се абсурдни, едва ли ще мога да ги издържа, браво на вас машини!

 Hug
s_georgieva, да, това е. Ти си толкова тренирана /тялото ти изглежда като на фитнес модел/, не вярвам да ти супер трудно.
Непо, много се радвам, че я почна. Ще видиш как оправя настроението Шон. Ще ти мине есенната депресия Hug
Отчитам ден втори от 90 дневното предизвикателство. Руми е още по-жестока и от Шон Laughing. Или просто отвикнах да тренирам с гири.... .

# 737
  • София
  • Мнения: 10 858
Отвикнала си. То и при всяка смяна на треньора, ти изглежда направо изродско, но се свиква. Е, не казвам, че 90 дневното е лесно, особено от средата нататък и е наистина предизвикателство, особено с 5 кг гири. Но мислАта ми беше, че от смяната ти се вижда трудно  Hug

Ето, на Непо, идва от БШ и Шон ѝ е труден  Mr. Green Айде де. Дето БШ е майко мила  Mr. Green

Успех с беззаханото предизвикателство  bouquet

# 738
  • Мнения: 1 348
Вивиан, дано да е така, защото се замислих, че ако от втората тренировка ми е толкоз трудно, то как изобщо ще издържа 90 дни.

# 739
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Yoya, радвам се, че и аз ще имам стимул.  Grinning Някой друг да се включи в нашия месец без захар? Simple Smile



Момичета МАХ30 дали е Insanity MAX:30? Ако да хммм, разгледах тренировките- струват ми се абсурдни, едва ли ще мога да ги издържа, браво на вас машини!

И на мен ми сте струваше невъзможно да ги направя като гледах видеото. Трудни са, да, но не невъзможни. Пробвай!  Laughing
ПП: Аз много акъл да не давам, щото съм правила само две, де... Mr. Green


Аманда, точно от смяната на упражненията ти е трудно. Ще влезнеш бързо в час, споко!

# 740
  • Пазарджик
  • Мнения: 131

Аmanda благодаря за комплимента, но за похвала сте тези които вече сте я минали  Grinning , като приключа БШ ще се пробвам на МАХ30.

Предизвикателството без захар, кога ще започва, ще се пробвам, но с плодове, защото без тях няма да се справя.

# 741
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Давайте от утре, няма за какво да го отлагаме. Без захар, мед и плодове може. Wink

# 742

Общи условия

Активация на акаунт