Няма ли начин да докажеш, че ви тормози психически? Щото то натам отиват нещата при вас.... Нали в такива крайни случаи само се отнемат права. Звъни ти, изпраща заплашителни писма - тия неща нямат ли доказателствена сила в съда?

Българския съд не може да лишава от права на основание психически тормоз Sad Питала съм го това още навремето но уви.....

..... каквото и да му обясняваш той не спира да си приказва неговите глупости и да твърди абсурдни неща  ooooh! от рода на това- как аз и да не съм го обичала и да съм си намерила друг мъж, той нямало да престане да ни обича и да се грижи за детето newsm78 , да не казвам, че не сме му виждали очите от една година, а никой не го е спрял да го направи. #Cussing out

Те да не действат по шаблон???? И моя ги говори такива.

Сега ми е отговорил, че държи на децата и колкото и да не съм вярвала много държал и на мен и искал нещата да се оправят и да си живеем щастливо.... да не ни безпокоял и да си работя и живея където си искам... искал само правата си - да вижда децата.
А, аз си мисля къде по дяволите беше той когато си бяхме в България и съм го молила да дойда да си види децата..... Какво мислеше когато милиони пъти съм му давала шанс да се поправи и промени а той на инат ни тъпчеше все повече и повече....

Ехххх тези мъже. Като имат нещо не го оценяват. Когато загубят всичко тръгват да гонят и се кълнат колко са се променили и колко държали на тези хора които са загубили.....
Що ли не му вярвам вече????