"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт~Тема 46

  • 96 215
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Привет  Hug Hug Hug
май минавам само за да хапна  hahaha hahaha hahaha
Силистра   Hug Гале   Hug благодаря  bouquet
Хубав ден на всички  Hug Heart Eyes Hug

# 76
  • Мнения: 2 643
Гале, само от десерта ще си взема, и понеже съм първа и имам право на избор, вземам си този точно по средата  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Момичета вижте WOLF FANS какъв линк е сложила. Чичо Гуги не се справи много със превода и затова моля за превод.

http://flypaparazzi.com/2016/08/23/oyunculugu-birakan-mehmet-aki … zilyaya-yerlesti/

# 77
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Силистра  Heart Eyes знаеш ти какво да избереш!  Peace
Линка, който си дала е някаква невероятна каша от стари неща, дъвкани и предъвкани  ooooh! за Бразилия пак, за роля в "Долината на вълците", даже и за раздялата с Туче  Shocked ooooh! Не знам откъде се взимат тия статии, но някой от време на време се сеща да си пълни страниците с МАА!  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 1 238
Добро утро, прекрасници Heart Eyes

Кафе..
Скрит текст:
.
ШЕКЕР...от моя най-предпочитан Wink

Прекрасен ден ви желая Hug

# 79
  • Мнения: 2 643
Добро утро на всички които днес ще влязат в темата, прекрасен ден ви желая  bouquet bouquet bouquet

Днес кафето е от Цвети, аз само ще добавя още ШЕКЕР. Аржентинките са я постнали снимката, пише че е нова и от личния му Инстаграм.Не знам дали е нова, но аз не съм я виждала  newsm78 newsm78 newsm78

# 80
  • Мнения: 3 941
Добро утро,
Ухх рано сутрин виждам Чуждият по гащета Laughing .
Готин е!

# 81
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Гюнайдън къзлар  Hug Hug Hug

Добро утро на всички които днес ще влязат в темата, прекрасен ден ви желая  bouquet bouquet bouquet

Днес кафето е от Цвети, аз само ще добавя още ШЕКЕР. Аржентинките са я постнали снимката, пише че е нова и от личния му Инстаграм.Не знам дали е нова, но аз не съм я виждала  newsm78 newsm78 newsm78



Силистра и аз не съм я виждала тази снимка  Thinking
ама ми харесва  Crazy и през широките гащи си личи стегнатото дупе на агата  smile3534 smile3534
Сезонче къде си  Rolling Eyes Rolling Eyes, хайде ела да обсъдим отново дупето на бати

ПП Докато те извикам и ти се появи  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 82
  • Мнения: 3 941
Тук съм, Коте Simple Smile
Здравейте момичета, Simple Smile
Всичко му е стегнато.
И ръцете му все още здрави и жилести.
А брадата, ах брадата  май е окапала newsm78

И от мен кафе


Пп. Всички ли пиете кафе сутрин?!

Последна редакция: вт, 30 авг 2016, 09:51 от This_season

# 83
  • Мнения: 2 643
Голям майстор ще излезе нашия Ага. Не мога да разбера какво прави с тази мрежа за тенис или волейбол  newsm78 newsm78 newsm78 по нощите  newsm78 newsm78

Дааааааааа, всички пием кафе сутрин, харесвам такова кафе като твоето  bouquet

# 84
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Тук съм, Коте Simple Smile
Здравейте момичета, Simple Smile
Всичко му е стегнато.
И ръцете му все още здрави и жилести.
А брадата, ах брадата  май е окапала newsm78

И от мен кафе


Пп. Всички ли пиете кафе сутрин?!

Разбира се, че пием кафе сутрин  Laughing Laughing Laughing и твоето ще опитам  Peace
за брадата  Thinking имам съмнения да е окапала  Mr. Green

Голям майстор ще излезе нашия Ага. Не мога да разбера какво прави с тази мрежа за тенис или волейбол  newsm78 newsm78 newsm78 по нощите  newsm78 newsm78


Силистре
според мен агата настройва някакъв телескоп  newsm78 newsm78 или може би калейдоскоп  Thinking Thinking нещо такова си мисля  Crazy Crazy Crazy

# 85
  • Мнения: 3 941
Мрежата е просто опната на терасата. И според мен се готви да гледа Луната  . Звездоброец е smile3503
Вижте нас как ни бройка. Една след друга, вървим 2 години вече подир дупето му.. newsm62

# 86
  • Мнения: 2 643
Всичко му е стегнато, грам не е напълнял  smile3503

Сега се търси режисьорка с желание да го държи гол като Агата  newsm62

# 87
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Здравейте!  Hug
Ах, как обичам да има оживление в темичката ни!  Heart Eyes
Една снимка и готово!  Grinning И според мен е някакъв телескоп  Thinking май вълчо ще вие срещу Луната!  Mr. Green Мрежата е сигурно вместо парапет на тераската, кой знае в каква семпла къщурка е бил по времето на тая снимка, когато и да е това!  newsm78

Аз кафето го обичам силно, чисто и горчиво, щом си отворя очите още!  Tired Сладостта по друг начин си я набавям!  Wink
За тези, които обичат да им е сладко кафето, ето по едно обедно, ама много е шекерно, предупреждавам!  Naughty Crazy Heart Eyes

# 88
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Мрежата е просто опната на терасата. И според мен се готви да гледа Луната  . Звездоброец е smile3503
Вижте нас как ни бройка. Една след друга, вървим 2 години вече подир дупето му.. newsm62

Абсолютно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green макар през повечето време да се е покрил в неизвестност  Thinking а може би от нас се е скрил  hahaha hahaha че то както го нападнахме по една време  Whistling
язък  ooooh! уплашихме момчето  Naughty Mr. Green Mr. Green

Всичко му е стегнато, грам не е напълнял  smile3503

Сега се търси режисьорка с желание да го държи гол като Агата  newsm62

Еми ей ма бе в цял ръст му се показвам   newsm62 newsm62 newsm62 като нищо ще го режисирам  smile3534 smile3534 smile3534

Галеенцее дражко ми е да те засичам из темите  Hug Hug
и товйто кафе ще опитам като си рекла  Crazy Crazy
само да не получа някоя калп кризаа  Rolling Eyes ама съм спокойна, че някоя от вас ще ми прати доФтор  Mr. Green Mr. Green да ме прегледа  Whistling Whistling Whistling

# 89
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Коте  Hug Heart Eyes и аз се радвам, като те засеча из темите!  bouquet

Веднага ти пращам доктора, само не гарантирам дали ще ти помогне да се нормализира пулса ти или точно обратното...  Laughing Crazy

Общи условия

Активация на акаунт