На море в България 2016 - 5

  • 50 219
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • В.Търново
  • Мнения: 6 726
Какви камъчета.Цяла баластра, строителна площадка е.Поне през 2015 г. беше така.А и четох, че и през тази.Брега е подкопан.Чак посока след Саут Бийч е по-нормален плажа.Но имам информация от това лято, че камъните са стигнали и до Томас Резиденс.

# 256
  • Мнения: 18 057
Миналата година бяхме и на Серенити, и на плаж Златна рибка.
На Серенити бих отишла отново, не е чак толкова кофти плажа, а като се мръдне малко вдясно или ляво си е направо ОК.

Златна рибка е много хвален плаж тук, но на мен въобще не ми хареса. Пясъкът вярно е много ситен, чак беше станал като изсъхнала кал, не ронлив като пясък. Водата беше някак мътна.....никак не ме грабна  Naughty

# 257
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Златна рибка е много хвален плаж тук, но на мен въобще не ми хареса. Пясъкът вярно е много ситен, чак беше станал като изсъхнала кал, не ронлив като пясък. Водата беше някак мътна.....никак не ме грабна  Naughty
Ау, защо така с лошо? Simple Smile На Златна рибка е супер  Heart Eyes. Поне 100 м навътре е плитко и е рай за децата. Силно замътване не съм забелязала, може би следобед е по-непрозрачна водата, но поне до обяд беше кристално чиста.  Peace

Последна редакция: пн, 14 ное 2016, 18:46 от Скубиду

# 258
  • Сф
  • Мнения: 10 777
И аз това щях да пиша .Това, че на някой не е харесал плажа на Златна рибка, не значи че не е един от най плитките,равни и красиви плажове в бг.Т.н.царски залив.

# 259
  • Мнения: 18 057
Именно, казах, че на мен не ми хареса  Peace

# 260
  • В.Търново
  • Мнения: 6 726
В Никтравел вече има доста оферти за ранни резервации.
Известният Сън Палас имат цени за новия сезон.Но ми се струва, че са завишени и стартират с 20% отстъпка, а не като миналата година с 30%. След лошите коментари са подвили опашка.

# 261
  • София
  • Мнения: 728
Някой може ли да сподели актуални отзиви за Кавказ Голдън Дюн в Слънчев бряг? Добре ли е за деца?
В Слънчев бряг не съм била от сума ти и години, хал хабер нямам кое къде е, та къде е този хотел и най-вече как е плажът пред него/в близост до него?
Споменът ми от Слънчев бряг е прекрасен плаж - все още ли е такъв?

# 262
  • Мнения: 2 531
Не е ли време за тема за 2017 година? Все пак започват ранните записвания и вече дори и в средата на ноември има оферти.
Мнения за хотел North beach (Норт Бийч) Приморско?

# 263
  • Мнения: 506
Някой може ли да сподели актуални отзиви за Кавказ Голдън Дюн в Слънчев бряг? Добре ли е за деца?
В Слънчев бряг не съм била от сума ти и години, хал хабер нямам кое къде е, та къде е този хотел и най-вече как е плажът пред него/в близост до него?
Споменът ми от Слънчев бряг е прекрасен плаж - все още ли е такъв?
Нямам представа къде точно се намира този хотел, но плажът в Слънчев бряг ми е един от любимите  Heart Eyes Стига да не е точно в пиковия сезон, че е малко пренаселено Wink

# 264
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Така е, плажът на Слънчев бряг е чудесен, но извън сезона  Sad

# 265
  • Мнения: 2 531
Някой с мнение за Арапя дел сол, мисля че от миналата година е с нов мениджмънт. http://arapyadelsol.com/

# 266
  • Мнения: 3 415
Има цени за Дюни 2017, на пръв поглед ми се стори, че има известно повишаване на цените, на вас как ви се струва?  newsm78

# 267
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Дюни са се оляли #Cussing out...хем са вдигнали цените, хем са свалили възрастта за намаление на децата ooooh! - от 12,99 на 11,99...Пак зорлем ще ме карат да търся почивка навън Confused.

# 268
  • Мнения: 3 415
... и още една подробност - пълно плащане на резервацията:
- до края на февруари от Съни;
- до края на март от Планет;
Конкретното ми запитване е за Марина бийч.  Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 160
Дюни са се оляли #Cussing out...хем са вдигнали цените, хем са свалили възрастта за намаление на децата ooooh! - от 12,99 на 11,99...Пак зорлем ще ме карат да търся почивка навън Confused.
И за нашето семейство темата " Дюни" остава в спомените, за съжаление. Малкото ни детенце навърши вече две годинки и ни настаняват само в апартамент, където цената ни е мнооого висока за двама човека.А от тази година и с 30 лв отгоре. Другото ни детенци е на 4 години. На практика за малките ни дечица трябва да плащаме още като за един възрастен, защото апартаментите са на цена равна на цената за трима възрастни. Това е неоправдано.Двойната стая в Белвил въобще не ни е тясна, защото малкото спи при нас на спалнята а голямото на разтегатилното. Потреблението на двечките е минимално, те хапват , като пиленца пестеливо. Много ме е яд, ама и ние вече търсим други варианти.

Общи условия

Активация на акаунт