На море в България 2016 - 5

  • 50 180
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 081
Благодаря за новата тема  Hug

# 16
  • Мнения: 1 401
Благодаря и аз за темата! Продължавам да следя...   Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 375
Записвам се да следя за догодина.

# 18
  • Мнения: 534
Мерна ми се някъде хубава оферта за хотел ИСКЪР той е с пързалки.

# 19
  • Мнения: X
И аз в темата. Мечтая за септемврийско море, но ММ няма шанс да се навие  Mr. Green
За догодина ще следя мненията за Магнолийте, още един в Приморско, но му забравих името или нещо в Oбзор.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 809
new_girl ,
Скрит текст:
плажа е на около 300 метра. Аз държах да сме близо,защото съм бременна и ми е трудно да ходя по жегите. Та минавахме 150м.,пресичахме главната улица,морската градина и сме на плажа.7-8 минутки. Водата беше много чиста,имаше водорасли,но това за мен не е мръсен плаж. Не е никак пренаселен и не се прескачат хората,защото е доста дълга ивицата.Даже като ходихме следобедите беше идеално-почти нямаше хора.Чадърите и шезлонгите бяха по 3лв. Не знам дали е вярно,че някъде има и зона с безплатни,но ние единия ден отидохме в 12-13 часа и никой не мина да платим,та може и да е истина.
Хотела е на тиха улица,на 30 метра има много добра пицария -Бонисимо се казва.Харесаха ни пиците,обслужването малко куцаше,но шефа доста забележки прави.  Mr. Green Има и хубава баничарница,а като пресечеш светофара има уникална бирария-Чадъра,всяка вечер си седяхме там на биричка с уникални мезета.  Crazy Там вече е пренаселено,защото тя си е в самата Морска градина,хората чакаха да стане някой,за да седнат,отделно минаваха разхождащи се,но не ни пречеше.
За хотела-65 лв. двойна стая с включена закуска,която беше от едно и също меню.  newsm78 Не знам как се нарича този вид. Аз закусвах пържени филийки или сандвичи с шунка и кашкавал,имаше и омлети,и чай с филийки и разни такива. Едно кафе или един чай също са безплатни на човек. Чисто беше,жената,която чисти всеки ден ни питаше имаме ли нужда от нещо -т.хартия,кърпи и  т.н.Ние първоначално платихме 3 нощувки,после доплатихме още 2 ,защото ни хареса,но ни преместиха в друга стая,че тази беше вече запазена.В самите стаи има климатик,ТВ,хладилник и тераса.Персонала беше адски готин,услужливи,любезни.Даже като тръгвахме ни казаха,че ще ни чакат другата година с бебето.  Heart Eyes А забравих да спомена,че има възможност да си вкараш колата вътре в дворчето,което за нас беше много важно,да не я мислим.  Peace
Друго ако те интересува питай.Аз препоръчвам с две ръце Бургас.Ходихме до Морската гара,до кейчето,до пясъчните фигури (които за мен не си заслужават Wink ),отделно само да си обикаляш Морската градина си е супер.Има тоалетни,чисто е,подредено.При нас нямаше дискотеки ,които да ни пречат. Възхитена съм просто.  Heart Eyes
Забравих да вметна да погледнеш и хотелите Доро и Гран Виа. Първия е на още по-тиха уличка и ми се видя много приятен,но нямаше място.Гран Виа е на самата главна улица,която дели  Морската градина от къщите.И там нямаха свободни стаи,но не пречи да звъннеш,има координати в нета.  Peace
Скрит текст:
Ти за почивка го хвалиш, а аз направо искам да се преместя там и се чудя на всички млади хора от провинцията, които се тъпчат в София, защо не идат в Бургас?! И безработицата е малка и заплатите са прилични и е уреден и зимата студът не те пронизва до костите, като във Варна, и е в Южна България /по магистралата и си в Одрин например/- а и на всички е известно, че Южна България се развива много по-добре от Северна.Влюбена съм в този град

# 22
  • Мнения: 1 745
 Nil desperandum!,
Скрит текст:
абсолютно си права! Дори ние с ММ си говорехме,че с удоволствие бихме живели там. И аз се влюбих.  Heart Eyes

# 23
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Nil desperandum!, T o X i C
Скрит текст:
А били ли сте зимата в Бургас?! Щото аз съм била и лятното очарование е доооста окастрено Crazy Страшна скука е по центъра. Кафенетата и баровете затварят даже по-рано от указаното работно време поради липса на клиенти. Гони ли са ни като мръсни котета в 11:30, а бяхме влезли само за по 1 Мохито на крак. По главната след 22ч няма пукнат човек. И студ брах тогава Laughing Е, за семейни може и да е ОК.

И аз така няколко лета все в Бургас, Бургас, Бургас....докато не се отпуших и не станах скитня Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 102
Ако мога да бъда полезна... ще споделя  за някои от хотелите в които съм почивала
Грифид Арабела - Златни пясъци период на престой 22-26 .05
Стаи- големи с много добър интериор и невероятна чистота  Peace
Храна-разнообразна и много добре приготвена.Ресторанта уютен и чист.
Плаж-собствен с чадъри шезлонги
Почиващи-95% французи ,възпитани и усмихнати.
Персонал-Адекватно и професионално изпълнение на задълженията.
И сега...
Басейн -изключително малък ,както и външните части към хотела ,които са не по-големи от двор на къща,почти никаква зеленина,абе направо...  Confused
И сега истинският проблем ,който касае почиващите в хотела е невероятния шум от заведенията пред него и крясъците от тълпите  постоянно пияни немски тийнейджъри в центъра на курорта,където е и Арабела .
Не бих се върнала да почивам там!Дано другите хотели от веригата да са на по-тихи места.

# 25
  • Мнения: 6 305
Ако мога да бъда полезна... ще споделя  за някои от хотелите в които съм почивала
Грифид Арабела - Златни пясъци период на престой 22-26 .05
Стаи- големи с много добър интериор и невероятна чистота  Peace
Храна-разнообразна и много добре приготвена.Ресторанта уютен и чист.
Плаж-собствен с чадъри шезлонги
Почиващи-95% французи ,възпитани и усмихнати.
Персонал-Адекватно и професионално изпълнение на задълженията.
И сега...
Басейн -изключително малък ,както и външните части към хотела ,които са не по-големи от двор на къща,почти никаква зеленина,абе направо...  Confused
И сега истинският проблем ,който касае почиващите в хотела е невероятния шум от заведенията пред него и крясъците от тълпите  постоянно пияни немски тийнейджъри в центъра на курорта,където е и Арабела .
Не бих се върнала да почивам там!Дано другите хотели от веригата да са на по-тихи места.
Как стои въпросът с паркирането?

# 26
  • Мнения: 3 228
Четох че някой питаше за водни пърЗалки в Слънчев Бряг. В Кубан има, но ако решите да отседнете там имайте в предвид, че в самата сграда на Кубан има един клуб, където блъска музика цяла нощ. Чува се доста и в Сън палас даже. Освен това разни пияници крещят по цяла нощ. Замислям се дали да не си купя тапи за уши./съвсем сериозно/

# 27
  • Мнения: 433
Ние сме от 26-ти август до 9-ти септември.Изчака ми се чакалото това лято.Повече май няма да ходим толкова късно.Дано само ни е хубаво времето.Приятна почивка и страхотно време на всички,на които им предстои.  grinning039 Nature Sunny photo

# 28
  • София
  • Мнения: 102
Паркинга е платен-20 лв. на ден.Ние паркирахме в хотел Империал -12 лв.

# 29
  • София
  • Мнения: 102
Днес проверих за Дюни.Оказва се ,че има стаи само в Пеликан.Та се чудя дали е много далече плажа ,а и дали самият хотел си заслужава ,колкото другите в комплекса?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт