На море в България 2016 - 5

  • 50 173
  • 272
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 375
Ние сме от 26-ти август до 9-ти септември.Изчака ми се чакалото това лято.Повече май няма да ходим толкова късно.Дано само ни е хубаво времето.Приятна почивка и страхотно време на всички,на които им предстои.  grinning039 Nature Sunny photo
Струва си чакането- септември за мен е  най-хубавото време за море. Няма народ, слънцето не изгаря толкова, по-евтинко е, водата се е постоплила. А и - времето се промени и ми се струва, че дори до 20.09 вече може да се ходи на море. Аз лично не разбирам защо хората обичат да плажуват в най-голямата лудница- август месец Shocked /освен ако не може да се вземе отпуска по друго време и не обичаш точно динамиката и лудницата/. Веднъж бях - за пръв и последен път и за мен това не е почивка.
Цитат, който прочетох и ми хареса: "
Скрит текст:
Освен това ходенето на море за българина е нещо като празнуването на рождения ден – ако не го правиш или си психопат, или си бедняк. Пък и двете обикновено стават причина за повръщане. На тебе обаче просто може да не ти харесва, но тръгнеш ли да го обясняваш на някого, той веднага започна да подозира, че си психопат-бедняк, който на всичкото отгоре е седнал да го лъже."http://binar.bg/48697/prichinite-da-mrazish-lyatoto/

Моята версия за по-ранното ходене на море - да права си за лудницата, но зависи къде почиваш. Аз ходя рано на море, защото обичам после цяло лято да си нося късите поли и рокли с тен, а не бяла. Не предпочитам солариума и морето ми е единствената възможност за лек загар. Септември като се изпека и се връщам в София където хората вече си носят тънките якета и ботичките и това ме влудява.

# 46
  • Мнения: 1 805
Ние сме от 26-ти август до 9-ти септември.Изчака ми се чакалото това лято.Повече май няма да ходим толкова късно.Дано само ни е хубаво времето.Приятна почивка и страхотно време на всички,на които им предстои.  grinning039 Nature Sunny photo
Струва си чакането- септември за мен е  най-хубавото време за море. Няма народ, слънцето не изгаря толкова, по-евтинко е, водата се е постоплила. А и - времето се промени и ми се струва, че дори до 20.09 вече може да се ходи на море. Аз лично не разбирам защо хората обичат да плажуват в най-голямата лудница- август месец Shocked /освен ако не може да се вземе отпуска по друго време и не обичаш точно динамиката и лудницата/. Веднъж бях - за пръв и последен път и за мен това не е почивка.
Цитат, който прочетох и ми хареса: "
Скрит текст:
Освен това ходенето на море за българина е нещо като празнуването на рождения ден – ако не го правиш или си психопат, или си бедняк. Пък и двете обикновено стават причина за повръщане. На тебе обаче просто може да не ти харесва, но тръгнеш ли да го обясняваш на някого, той веднага започна да подозира, че си психопат-бедняк, който на всичкото отгоре е седнал да го лъже."http://binar.bg/48697/prichinite-da-mrazish-lyatoto/

Моята версия за по-ранното ходене на море - да права си за лудницата, но зависи къде почиваш. Аз ходя рано на море, защото обичам после цяло лято да си нося късите поли и рокли с тен, а не бяла. Не предпочитам солариума и морето ми е единствената възможност за лек загар. Септември като се изпека и се връщам в София където хората вече си носят тънките якета и ботичките и това ме влудява.
Като можеш да носиш късо, носи  Laughing На мен таковата, не ми се носи... badscale
Иначе ранното море - на мен ми е студено. Сигурно остарявам, понеже и северното черноморие/например Каварна/ ми е студено, по басейните ако не са отоплени и минерални, ми е студено... Crazy

# 47
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Записвам се и аз в темата.
Ние сме очаровани от Дюни, Аквапарка и хотел Белвил. Догодина -  вероятно - пак там.
Относно почивка през месец септември - има си доста хора и тогава, поне в началото на месеца. Впечатленията ми са от миналата година, в някои хотели и тогава нямаше свободни места. Тази година, вероятно ще е още по-пълно, предвид силния туристически сезон.

# 48
  • Мнения: 555
здравейте и от мен!

все още съм в търсене, а нищо не сме избрали  Confused
следя ви за отзиви, но повечето ползвате ОИ, а аз не искам
Предложението в миналата тема за 2та бюджетни хотела в Албена, се оказа че няма свободни места до 20 и някой си август, а аз искам до седмица най-късо да тръгнем  Crazy
не искам обзор, сл. бряг и много на юг,  търся хотел/апартамент чист с кухненски бокс, може само с вкл закуска, сравнително близко до хубав, недълбок плаж  Rolling Eyes

1-ви или 2-ри ръкав на Халкидики отговарят 100% на изискванията!!! Peace Hug bouquet

# 49
  • Мнения: 1 700
Завърнахме се днес от почивката ни в Дюни. Доволни сме и живот и здраве догодина пак ще сме там. Имам някои забележки, но като цяло за Бг смятам, че е доста добре.

# 50
  • Мнения: 6 301
Леле...за Дюни няма места.Някаква алтернатива може ли да предложите?
Нептун-Слънчев бряг?

Преди 2 дни моя приятелка резервира с Бояна МГ, пробвай и там. /за Дюни става въпрос/.

# 51
  • Мнения: 25
Здравейте!Ние сме четиричлено семейство и тази година решихме да почиваме в хотел Градина,Златни пясъци.До сега,което прочетох като отзиви ме кара да вярвам,че не съм сбъркала с избора на място.Притеснява ме това,че заради ограничени средства избрах варинт на изхранване закуска и вечеря.Въпроса ми е към момичетат посетили курорта,знаете ли закусвални ,пицарии или по-евтини ресторанти,за да спасяваме обядите.Благодаря предварително за отговорите  Hug

# 52
  • Мнения: 6 301
Точно до ресторанта няма заведения, те започват от края на Ривиера.

# 53
  • Мнения: 1 292
Отзиви от Белла Виста от тази година има ли?

# 54
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Изпратили са ми промоционални оферти от к.к Албена за хотели в парковата зона за август
Скрит текст:
3*
хотел                       борд    период      легло в двойна стая    единична стая
Комплекс Орхидея    AI      17 - 31.08       75                           98
3* Магнолия плюс     AI      14 - 31.08          82                        107
3* Ком                      AI+    17 - 31.08         78                         101  
3* Kомпас                 AI      20 - 31.08          65                         85
2* Панорама             AI      14 - 31.08          65                         85
Ако някой се интересува, може да ги види в сайта на Албена , има и за х-л Фламинго и оферти за уикенда.

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 23:26 от Скубиду

# 55
  • София
  • Мнения: 102
Момичета   Hug успях.
От 1.09 сме в хотел Пеликан за пет дни.Ние сме двама възрастни.
Ако може да ми разкажете малко за комплекса и самият хотел,ще съм ви благодарна.
Къде е най-добре да се храним ,да пием кафе ,анимация и могат ли да се намерят свободни шезлонги?

# 56
  • Мнения: 1 401
Сън Палас Слънчев бряг - не ходете! Очевидно няма нищо общо с предните години - посредствен хотел с посредствен персонал, посредствена храна, мръсен басейн и общи части и да не продължавам, че се ядосвам...

# 57
  • София
  • Мнения: 102
Леле...за Дюни няма места.Някаква алтернатива може ли да предложите?
Нептун-Слънчев бряг?

Преди 2 дни моя приятелка резервира с Бояна МГ, пробвай и там. /за Дюни става въпрос/.
Много благодаря,резервирах през Дива Холидейз .

# 58
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
WONDERS, виж в темата за Дюни. Там е разисквано подробно.

# 59
  • София
  • Мнения: 102
WONDERS, виж в темата за Дюни. Там е разисквано подробно.
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт