На море в България 2016 - 5

  • 50 178
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Сън Палас Слънчев бряг - не ходете! Очевидно няма нищо общо с предните години - посредствен хотел с посредствен персонал, посредствена храна, мръсен басейн и общи части и да не продължавам, че се ядосвам...

Е, толкова ли е зле, другата седмица заминаваме,нещо да ни предупредиш ,да се настроим?

# 61
  • Мнения: 1 401
Сън Палас Слънчев бряг - не ходете! Очевидно няма нищо общо с предните години - посредствен хотел с посредствен персонал, посредствена храна, мръсен басейн и общи части и да не продължавам, че се ядосвам...

Е, толкова ли е зле, другата седмица заминаваме,нещо да ни предупредиш ,да се настроим?

По моите критерии е зле, да. На рецепция не знаят какво се случва и защо са там - никога не са информирани, дават противоположна информация, видимо са незаинтересовани. При настаняването мъжът ми сам си изнесе количката за багаж на пиколото, сам си натовари багажа от колата, после въпросния дядо се появи и започна да "дава" наставления кое как да стане, но мъжът ми го отряза. Същият възрастен човек снощи беше и ДиДжей  Grinning
По оферта трябваше да доплатим за паркинг, ако няма места на този към хотела, пишеше, че ни насочват към друг - да, но не е паркинг, а дълга и тясна алея  ooooh! както и да е, уж има охрана някъде в началото й...
Ние сме в новото крило и стаята е добре, широка, има някаква колона почти по средата, но се преживява. Тоалетната и банята са добре, без мухъл, тоалетната е здрава и чиста... отвътре. Отвън и отпред долу не е измита и миришеше  Naughty
Матраците са нови, но това е само в новото крило - от агенцията ни бяха предупредили и ни посъветваха да доплатим за това.
Асансьора към нашето крило е мини панорамен, супер бавен, но поне го има...ше. До вчера следобед. Били го спрели, защото се претоварвал (?!) ooooh!
Басейнът - голям и мръсен, мътен е... Нищо не сипват да го чистят, то и не влизат много хора, предимно едни и същи, по мои наблюдения от терасата  Wink
Камериерките не смогват, оплакаха се, че ги пускали да почиват сега, щото до миналата седмица не можело и сега работят по една на етаж и едва смогват - в нашата стая не е чистено все още, защото влизат около 14:00ч,когато детето тамън е заспало. Но поне дават каквото им поискаш - допълнително сапунчета, шампоани, долен чаршаф...
Храната - еххх, не ми се пише направо - снощи беше като игрите на глада  Laughing нямаше чисти чинии, извадят 5 бр, народа ще се пребие за тях, караха се с персонала някакви чужденци, оня като им кресна - в България ще ми говориш на български!  ooooh! храната е гадна, по принцип не съм против преработването й, но снощи имаше рибена супа, вътре с грах и...кори от лимонови резенчета  Grinning
Почти всяко ястие е пресолено с пикантина или подобна подправка с натриев глутамат, усеща се много силно,супите най-вече. От месото - стои някой от персонала и ти сипва, не е толкова гадно, честно казано. Виж, на салатите народа е като обезумял, бъркат с ръце, връщат с ръце ако нещо изпадне. Правих забележки, дори на аниматор, който пипаше салатата листо по листо и връщаше, което не му харесваше... Попитах защо пипа с ръце - отговор - не е вярно  ooooh!  Stop Спрях да ям пресни салати. Общо взето има какво да се яде, де, от 9 неща, поне едно става  Grinning
Персонала, който отсервира е много зле - вчера един пускаше ледчета в тениската на момичето, докато тя пълнеше чаши на хората от автомата за безалкохолни. Беше й видимо неприятно... Предна вечер пък един, дето отговаря за масите в ресторанта,  се засили да целува едно момиче от ромски произход, което отсервира. И на нея й беше неприятно - скараха се на турски и той я побутна два-три пъти напред от сорта на "айде, айде" . Грозна гледка.
Плажа на Слънчев бряг е хубав и фин, водата чиста - единственото хубаво нещо...

# 62
  • Мнения: 1 809
Скрит текст:
Сън Палас Слънчев бряг - не ходете! Очевидно няма нищо общо с предните години - посредствен хотел с посредствен персонал, посредствена храна, мръсен басейн и общи части и да не продължавам, че се ядосвам...

Е, толкова ли е зле, другата седмица заминаваме,нещо да ни предупредиш ,да се настроим?

По моите критерии е зле, да. На рецепция не знаят какво се случва и защо са там - никога не са информирани, дават противоположна информация, видимо са незаинтересовани. При настаняването мъжът ми сам си изнесе количката за багаж на пиколото, сам си натовари багажа от колата, после въпросния дядо се появи и започна да "дава" наставления кое как да стане, но мъжът ми го отряза. Същият възрастен човек снощи беше и ДиДжей  Grinning
По оферта трябваше да доплатим за паркинг, ако няма места на този към хотела, пишеше, че ни насочват към друг - да, но не е паркинг, а дълга и тясна алея  ooooh! както и да е, уж има охрана някъде в началото й...
Ние сме в новото крило и стаята е добре, широка, има някаква колона почти по средата, но се преживява. Тоалетната и банята са добре, без мухъл, тоалетната е здрава и чиста... отвътре. Отвън и отпред долу не е измита и миришеше  Naughty
Матраците са нови, но това е само в новото крило - от агенцията ни бяха предупредили и ни посъветваха да доплатим за това.
Асансьора към нашето крило е мини панорамен, супер бавен, но поне го има...ше. До вчера следобед. Били го спрели, защото се претоварвал (?!) ooooh!
Басейнът - голям и мръсен, мътен е... Нищо не сипват да го чистят, то и не влизат много хора, предимно едни и същи, по мои наблюдения от терасата  Wink
Камериерките не смогват, оплакаха се, че ги пускали да почиват сега, щото до миналата седмица не можело и сега работят по една на етаж и едва смогват - в нашата стая не е чистено все още, защото влизат около 14:00ч,когато детето тамън е заспало. Но поне дават каквото им поискаш - допълнително сапунчета, шампоани, долен чаршаф...
Храната - еххх, не ми се пише направо - снощи беше като игрите на глада  Laughing нямаше чисти чинии, извадят 5 бр, народа ще се пребие за тях, караха се с персонала някакви чужденци, оня като им кресна - в България ще ми говориш на български!  ooooh! храната е гадна, по принцип не съм против преработването й, но снощи имаше рибена супа, вътре с грах и...кори от лимонови резенчета  Grinning
Почти всяко ястие е пресолено с пикантина или подобна подправка с натриев глутамат, усеща се много силно,супите най-вече. От месото - стои някой от персонала и ти сипва, не е толкова гадно, честно казано. Виж, на салатите народа е като обезумял, бъркат с ръце, връщат с ръце ако нещо изпадне. Правих забележки, дори на аниматор, който пипаше салатата листо по листо и връщаше, което не му харесваше... Попитах защо пипа с ръце - отговор - не е вярно  ooooh!  Stop Спрях да ям пресни салати. Общо взето има какво да се яде, де, от 9 неща, поне едно става  Grinning
Персонала, който отсервира е много зле - вчера един пускаше ледчета в тениската на момичето, докато тя пълнеше чаши на хората от автомата за безалкохолни. Беше й видимо неприятно... Предна вечер пък един, дето отговаря за масите в ресторанта,  се засили да целува едно момиче от ромски произход, което отсервира. И на нея й беше неприятно - скараха се на турски и той я побутна два-три пъти напред от сорта на "айде, айде" . Грозна гледка.
Плажа на Слънчев бряг е хубав и фин, водата чиста - единственото хубаво нещо...
[/quote]  LaughingПропусна да пожелаеш "Приятна почивка" ooooh! ooooh!

Дано хората да има как да си отменят резервацията- то аз нищо хубаво не прочетох. Напротив! Не искам да пиша, че се вбесявам как взимат парите на хората!

# 63
  • Мнения: 1 401
Скрит текст:
Сън Палас Слънчев бряг - не ходете! Очевидно няма нищо общо с предните години - посредствен хотел с посредствен персонал, посредствена храна, мръсен басейн и общи части и да не продължавам, че се ядосвам...

Е, толкова ли е зле, другата седмица заминаваме,нещо да ни предупредиш ,да се настроим?

По моите критерии е зле, да. На рецепция не знаят какво се случва и защо са там - никога не са информирани, дават противоположна информация, видимо са незаинтересовани. При настаняването мъжът ми сам си изнесе количката за багаж на пиколото, сам си натовари багажа от колата, после въпросния дядо се появи и започна да "дава" наставления кое как да стане, но мъжът ми го отряза. Същият възрастен човек снощи беше и ДиДжей  Grinning
По оферта трябваше да доплатим за паркинг, ако няма места на този към хотела, пишеше, че ни насочват към друг - да, но не е паркинг, а дълга и тясна алея  ooooh! както и да е, уж има охрана някъде в началото й...
Ние сме в новото крило и стаята е добре, широка, има някаква колона почти по средата, но се преживява. Тоалетната и банята са добре, без мухъл, тоалетната е здрава и чиста... отвътре. Отвън и отпред долу не е измита и миришеше  Naughty
Матраците са нови, но това е само в новото крило - от агенцията ни бяха предупредили и ни посъветваха да доплатим за това.
Асансьора към нашето крило е мини панорамен, супер бавен, но поне го има...ше. До вчера следобед. Били го спрели, защото се претоварвал (?!) ooooh!
Басейнът - голям и мръсен, мътен е... Нищо не сипват да го чистят, то и не влизат много хора, предимно едни и същи, по мои наблюдения от терасата  Wink
Камериерките не смогват, оплакаха се, че ги пускали да почиват сега, щото до миналата седмица не можело и сега работят по една на етаж и едва смогват - в нашата стая не е чистено все още, защото влизат около 14:00ч,когато детето тамън е заспало. Но поне дават каквото им поискаш - допълнително сапунчета, шампоани, долен чаршаф...
Храната - еххх, не ми се пише направо - снощи беше като игрите на глада  Laughing нямаше чисти чинии, извадят 5 бр, народа ще се пребие за тях, караха се с персонала някакви чужденци, оня като им кресна - в България ще ми говориш на български!  ooooh! храната е гадна, по принцип не съм против преработването й, но снощи имаше рибена супа, вътре с грах и...кори от лимонови резенчета  Grinning
Почти всяко ястие е пресолено с пикантина или подобна подправка с натриев глутамат, усеща се много силно,супите най-вече. От месото - стои някой от персонала и ти сипва, не е толкова гадно, честно казано. Виж, на салатите народа е като обезумял, бъркат с ръце, връщат с ръце ако нещо изпадне. Правих забележки, дори на аниматор, който пипаше салатата листо по листо и връщаше, което не му харесваше... Попитах защо пипа с ръце - отговор - не е вярно  ooooh!  Stop Спрях да ям пресни салати. Общо взето има какво да се яде, де, от 9 неща, поне едно става  Grinning
Персонала, който отсервира е много зле - вчера един пускаше ледчета в тениската на момичето, докато тя пълнеше чаши на хората от автомата за безалкохолни. Беше й видимо неприятно... Предна вечер пък един, дето отговаря за масите в ресторанта,  се засили да целува едно момиче от ромски произход, което отсервира. И на нея й беше неприятно - скараха се на турски и той я побутна два-три пъти напред от сорта на "айде, айде" . Грозна гледка.
Плажа на Слънчев бряг е хубав и фин, водата чиста - единственото хубаво нещо...
 LaughingПропусна да пожелаеш "Приятна почивка" ooooh! ooooh!

Дано хората да има как да си отменят резервацията- то аз нищо хубаво не прочетох. Напротив! Не искам да пиша, че се вбесявам как взимат парите на хората!
[/quote]

Хотела се пука по шевовете, днес дойдоха още хора. На обяд нямаше свободни маси, чакаш някой да стане. Вчера същото. Поне оправиха асансьора.
За нас това е второ море,направено с ранна резервация тази година и добре, че плажът е с фин пясък и е чист. Ама има туристи, качили самолета, за да дойдат до заветния хотел. Снощи се наложи да поделим една маса за вечеря с едни немци и те казаха - в този хотел  е като някаква джунгла  Crazy

П. П. Всеки си решава дали да посещава определен хотел, курорт и т.н.

# 64
  • Мнения: 6 305
Скрит текст:
Сън Палас Слънчев бряг - не ходете! Очевидно няма нищо общо с предните години - посредствен хотел с посредствен персонал, посредствена храна, мръсен басейн и общи части и да не продължавам, че се ядосвам...

Е, толкова ли е зле, другата седмица заминаваме,нещо да ни предупредиш ,да се настроим?

По моите критерии е зле, да. На рецепция не знаят какво се случва и защо са там - никога не са информирани, дават противоположна информация, видимо са незаинтересовани. При настаняването мъжът ми сам си изнесе количката за багаж на пиколото, сам си натовари багажа от колата, после въпросния дядо се появи и започна да "дава" наставления кое как да стане, но мъжът ми го отряза. Същият възрастен човек снощи беше и ДиДжей  Grinning
По оферта трябваше да доплатим за паркинг, ако няма места на този към хотела, пишеше, че ни насочват към друг - да, но не е паркинг, а дълга и тясна алея  ooooh! както и да е, уж има охрана някъде в началото й...
Ние сме в новото крило и стаята е добре, широка, има някаква колона почти по средата, но се преживява. Тоалетната и банята са добре, без мухъл, тоалетната е здрава и чиста... отвътре. Отвън и отпред долу не е измита и миришеше  Naughty
Матраците са нови, но това е само в новото крило - от агенцията ни бяха предупредили и ни посъветваха да доплатим за това.
Асансьора към нашето крило е мини панорамен, супер бавен, но поне го има...ше. До вчера следобед. Били го спрели, защото се претоварвал (?!) ooooh!
Басейнът - голям и мръсен, мътен е... Нищо не сипват да го чистят, то и не влизат много хора, предимно едни и същи, по мои наблюдения от терасата  Wink
Камериерките не смогват, оплакаха се, че ги пускали да почиват сега, щото до миналата седмица не можело и сега работят по една на етаж и едва смогват - в нашата стая не е чистено все още, защото влизат около 14:00ч,когато детето тамън е заспало. Но поне дават каквото им поискаш - допълнително сапунчета, шампоани, долен чаршаф...
Храната - еххх, не ми се пише направо - снощи беше като игрите на глада  Laughing нямаше чисти чинии, извадят 5 бр, народа ще се пребие за тях, караха се с персонала някакви чужденци, оня като им кресна - в България ще ми говориш на български!  ooooh! храната е гадна, по принцип не съм против преработването й, но снощи имаше рибена супа, вътре с грах и...кори от лимонови резенчета  Grinning
Почти всяко ястие е пресолено с пикантина или подобна подправка с натриев глутамат, усеща се много силно,супите най-вече. От месото - стои някой от персонала и ти сипва, не е толкова гадно, честно казано. Виж, на салатите народа е като обезумял, бъркат с ръце, връщат с ръце ако нещо изпадне. Правих забележки, дори на аниматор, който пипаше салатата листо по листо и връщаше, което не му харесваше... Попитах защо пипа с ръце - отговор - не е вярно  ooooh!  Stop Спрях да ям пресни салати. Общо взето има какво да се яде, де, от 9 неща, поне едно става  Grinning
Персонала, който отсервира е много зле - вчера един пускаше ледчета в тениската на момичето, докато тя пълнеше чаши на хората от автомата за безалкохолни. Беше й видимо неприятно... Предна вечер пък един, дето отговаря за масите в ресторанта,  се засили да целува едно момиче от ромски произход, което отсервира. И на нея й беше неприятно - скараха се на турски и той я побутна два-три пъти напред от сорта на "айде, айде" . Грозна гледка.
Плажа на Слънчев бряг е хубав и фин, водата чиста - единственото хубаво нещо...
 LaughingПропусна да пожелаеш "Приятна почивка" ooooh! ooooh!

Дано хората да има как да си отменят резервацията- то аз нищо хубаво не прочетох. Напротив! Не искам да пиша, че се вбесявам как взимат парите на хората!

Хотела се пука по шевовете, днес дойдоха още хора. На обяд нямаше свободни маси, чакаш някой да стане. Вчера същото. Поне оправиха асансьора.
За нас това е второ море,направено с ранна резервация тази година и добре, че плажът е с фин пясък и е чист. Ама има туристи, качили самолета, за да дойдат до заветния хотел. Снощи се наложи да поделим една маса за вечеря с едни немци и те казаха - в този хотел  е като някаква джунгла  Crazy

П. П. Всеки си решава дали да посещава определен хотел, курорт и т.н.
[/quote]
Много неприятно, че така са Ви провалили почивката. Е как няма хотелът да се пука по шевовете, кото го бяха  пуснали с 30 % отстъпка на ранни записвания, а същевременно с предимно добри отзиви от предните години. Според мен проблемът на повечето хотели идва от това, че не поддържат постоянен персонал, на който да плащат добре,  а всяка година наемат различни хора, необучени, често без ценз за тази професия и т.н. С риск да ме обвините в пристрастие, отново ще дам като добър пример хотел Казабланка в Обзор.  От  години един и същ главен готвач, който е направен съсобственик на хотела (т.е. има интерес нещата да вървят и получава добри приходи), порфектно готви и менажира целият процес на зареждане, В 7 дни, 7 различни национални кухни - българска, руска, гръцка, мексиканска, италиянска, унгарска, немска и други разбира се. Сервиране, отсервиране, чистота, отговаря за бара на басийна и лоби бара, следи непрекъснато всичко да е на 6. Интересува се дали туристите са доволни, ако има нещо което липсва или не е както трябва, на минутата е реагирано. Явно се интересува и от отзивите за хотела, защото след като 2 години подред хората пишеха, че не достигат външните маси, това лято пространството и масите бяха увеличени и проблем вече с чакане няма. Масите се зареждат с пълен прибор - 2 вилици, нож и лъжица. Вътре в ресторанта Двойни бели покривки, които ако само петънце се появи, веднага се сменят и се зарежда с нови прибори. Салонният управител и повечето от сервиторите също са едни и същи, поне последните 3 год. има и нови, които виждаш как ги обучават и веднага влизат в час. Камериерките също - внимателни, ако идват в следобеден час питат и дали е удобно, чистят тихо и светкавично, сменят всичко, каквото кажеш и тръгват. На рецепция винаги можеш при нужда да извикаш управителя. Зелените части и басейна се поддържат перфекно. Аниматорите, дори да са помивка пак са с децата и между хората и контактуват с тях, веселят се заедно. Тази година водиха наши големи деца с тях на откриване на дискотека в Обзор. Има разбира се какво да се желае още от хотела, но като цяло много се стараят и подобряват услугите.

# 65
  • Мнения: 1 292
Не бих казала за камериерките, че са тихи. Миналата година в апартамент на последния етаж, до който имаше тераса,на която още в 6.50 часа ставаше гъмжило от камериерки,които започваха едни приказки до 8 часа.Естествено всички се събуждахме в 7 часа.На обед легнеш да спиш същата история.Вратата на терасата стоеше през цялото време отворена и   коридора се изпълваше с цигарен дим. На нашия етаж не достигаше топлата вода.Почти през цялото време не достигаше топлата вода. И други разни неща, за които бях писала миналата година и няма да се повтарям.Дано тази нещата да са добре.Аз май почти не срещнах мнение от тази година за хотела   newsm78

# 66
  • Мнения: 3 228
Ние си изкарваме супер в Сън Палас.
Ходим рано на закуска и късно на обяд и вечеря, за да избегнем ордите румънци, които грабят храна, все едно не са виждали.
Според нас повечето неща са много вкусни, като изключим колбасите на закуска, които не стават.
Според мен хората се стараят, но само който е в хотела може да добие представа за наглостта на румънските туристи и как изнасят всичко, до което се докопат.
Настанени сме в хубава и голяма стая. Камериерката е много любезна, чисти всеки ден, но не чисти терасата.
Аниматорите се занимават, постоянно има нещо организирано, но ние сме винаги на морето, освен когато не се храним и не спим.
Като цяло има какво да се подобри от страна на хотела като почистване и като организация в ресторанта, но трябва и гостите на хотела да положат усилия. Не може да се хвърлят чаши и пластмасови чинии навсякъде, някои туристи да изнасят по няколко препълнени чинии и да се бутат и да обвиняваме само хотела.
Иначе плажът е супер. Водата е топла, от вчера излязоха малко водорасли, но не са фрапиращо много.
Оценявам бюджетната ни почивка за много добра и мога да кажа, че си почиваме чудесно за под 100 лв на ден цялото семейство.
Весел лято и добро настроение на всички

# 67
  • Мнения: 6 305
Не бих казала за камериерките, че са тихи. Миналата година в апартамент на последния етаж, до който имаше тераса,на която още в 6.50 часа ставаше гъмжило от камериерки,които започваха едни приказки до 8 часа.Естествено всички се събуждахме в 7 часа.На обед легнеш да спиш същата история.Вратата на терасата стоеше през цялото време отворена и   коридора се изпълваше с цигарен дим. На нашия етаж не достигаше топлата вода.Почти през цялото време не достигаше топлата вода. И други разни неща, за които бях писала миналата година и няма да се повтарям.Дано тази нещата да са добре.Аз май почти не срещнах мнение от тази година за хотела   newsm78
Само моето. Joy Тази година на 7 ет. имаше топла вода през цялото време без проблем. Оправили са нещата. А тази стая за която говориш най-вероятно е офиса на камериерките и просто сте имали лош късмет да сте до нея. Не казвам, че всичко е 6+, но пък като ви чета в какви хотели попадате, е как да не предпочета Казабланка, независимо че морето е по-дълбоко и по-често с вълни. Исках да пробвам Оазис дел маре - ами последните отзиви са яко греда. За Серенити също. Тъкмо покрай споделеното тук за Дюни се бях насочила за едно много късно море през септември, но се отказах.  В някое от последните мнения имаше разни неща, които ни биха ми се харесали като силната музика от анимацията  и че колата я спираш на м-...та си и носиш куфарите като шерп до хотера, щота не можело колите да влизат в комплекса, е мерсаж!!!! За тези пари за Дюни искам и очаквам наистина всичко да 6+. Албена пък ми е някак стара и скучна, а и много път до там. ММС комари, а и от тамошните хотели само лоши отзиви. Поморие - пренаселено и са се унесли с цените. Там комарите също са на почит и не се пръска.
Май остана за следващата година да пробвам Блу ориндж, за сега няма много оплакващи се от него. Мой колега също ми го похвали. Общо взето няма голям избор, особено ако човек иска и да е на по-прилични цени.

# 68
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 589
..........................................................................
Тъкмо покрай споделеното тук за Дюни се бях насочила за едно много късно море през септември, но се отказах.  В някое от последните мнения имаше разни неща, които ни биха ми се харесали като силната музика от анимацията  и че колата я спираш на м-...та си и носиш куфарите като шерп до хотера, щота не можело колите да влизат в комплекса, е мерсаж!!!! За тези пари за Дюни искам и очаквам наистина всичко да 6+. Албена пък ми е някак стара и скучна, а и много път до там. ММС комари, а и от тамошните хотели само лоши отзиви. Поморие - пренаселено и са се унесли с цените. Там комарите също са на почит и не се пръска.
Май остана за следващата година да пробвам Блу ориндж, за сега няма много оплакващи се от него. Мой колега също ми го похвали. Общо взето няма голям избор, особено ако човек иска и да е на по-прилични цени.
На Дюни е шумно само около Марините. Хотелите Белвил, Пеликан и къщичките са тихи! Относно паркирането - зависи в кой хотел си - има паркинги наблизо и от тях превозват с голф колички багажа и туристите до хотела. Ние като пристигнахме, дойде количката, още преди да сме паркирали.
А Блу ориндж е хубав хотел, с още по-хубав плаж, само храната малко му куца, но на промоции, ако се резервира си заслужава  Peace

# 69
  • Мнения: 3 020
А и Лагуна Бийч тази година е с добри отзиви, поне от наши приятелски семейства. Бяха в различни периоди и са много доволни.  Peace

# 70
  • Мнения: 3 391

На Дюни е шумно само около Марините...

Даже и там не е толкова шумно. Въпосната анимация се свежда за 2 часа сутрин от 10 до 12 и 1 след обяд - от 16 до17, нещо такова...
 В Бийч изглед планина нищо не се чува. Но лично аз съжалявам за избора на стая - гледката е ... ммм...

# 71
  • Мнения: 534
Грабна ме Лагуна Биич,обаче отзивите за храната са ужасни.Вие къде ги видяхте добри.

# 72
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
За моя голяма изненада сега прочетох коментарите във Визит за хотел Релакс в Поморие и са доста добри като за този комплекс.

# 73
  • Мнения: 1 700
Не знам къде в Дюни е шумно, най-вероятно се има предвид Марините, пред които е анимацията, но тя е в часове, в които хората не са в стаите си, така че не виждам как би могло да пречи. Относно отдалечения паркинг, идва пиколо с количка на която товари багажа и ви кара до хотела. Ако това са причините за отказ от хотела са напълно неоснователни.
Според мен за такива пари в България трудно може да се почива на такова ниво на друго място. Разбира се, това е само моето мнение и не твърдя да е най-вярното.

# 74
  • Мнения: 435
И ние бяхме в началото на юли в Белвил - Дюни и сме страшно доволни. Сега се оглеждам за нещо по-бюджетно и ни се ще да е по Северното черноморие. С дете на 2г. сме. Ако някой може да препоръча хубав хотел, не много отдалечен от плажа ще съм благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт