На море в България 2016 - 5

  • 50 179
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 884
Гледам че на 1 пост в класацията е Градина на Зл. Пясъци, някой може ли да помогне да намеря поста с мненията, отзиви,   Praynig търсих с търсачката в старата тема, но не ми излезе нищо  Confused
мерси предварително  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 020
И ние скоро пътуваме.  Peace
Дано всичко е наред и времето да е прекрасно.  Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 5 960
Днес проверих за Дюни.Оказва се ,че има стаи само в Пеликан.Та се чудя дали е много далече плажа ,а и дали самият хотел си заслужава ,колкото другите в комплекса?  newsm78

Пеликан е чудесен хотел. Ако сте с малки деца обаче е по - добре да сте в Белвил или ХВ ( ама за ХВ искайте близката част до Белвил), щото там е съсредоточен целия "панаир" така да се каже, вечерна детска анимация, вечерни програми, аквапарк и т.н. От Пеликан не сте далеч от плажа, ама ако сте с детска количка и малки деца, пак си има подлез под пътя и е по - неудобно без да е голям проблем или без да е далеч. Бих казала Пеликан за уединение и спокойствие с по - големи деца или без деца. Белвил и ХВ за малки деца и желания за близост до вечерните анимации и Аквапарка. От Белвил пак има подлез, ако сте с детска количка, но е по лесен и можете също да ползвате бариерата от горе, като мен, за без подлез.  Wink

Аз на свой ред да питам, обмислям късно бюджетно море и гледам евтин ОлИнклузив в Каменец Несебър, някой с отзиви? Паркинг има ли?
И най - вече, плажа бил близо ама бил напълно платен  newsm78 Колко струва плажа, че ние сме голяма тумба и ако трябва да вземаме платени чадъри и шезлонги за всички ..оле.. мале ooooh!

# 33
  • Мнения: X
Колко много сте изписали,а аз си помислих ,че никой не пище в темата ,а то имало нова.
Слънчево настроение на всички.
Четох че някой питаше за водни пърЗалки в Слънчев Бряг. В Кубан има, но ако решите да отседнете там имайте в предвид, че в самата сграда на Кубан има един клуб, където блъска музика цяла нощ. Чува се доста и в Сън палас даже. Освен това разни пияници крещят по цяла нощ. Замислям се дали да не си купя тапи за уши./съвсем сериозно/

а има ли значение коя,или на кой етаж е добре да се резервира,сато предпочитание заложих да не е на първия и последния етаж.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 098
Да се запиша в новата тема.
Ние сме очаровани от Албена и хотел Боряна. За пръв път от години насам намерихме мястото, където да се връщаме отново.  Grinning Бях изгубила надежда.

# 35
  • Мнения: 506
Привет от Морско око,Златни пясъци!
С тези чадъри и шезлонги включени в ОИ е голяма лудница!не стигат до никъде и става война. И на басейна,и на плажа чадърите и шезлонгите са крайно недостатъчи.
И никой не видях да следи за реда,едно семейство е окупирало 2 чадъра и 5 шезлонга;десетина мангала  посрещат гости от други хотели  и те окупираха 4 чадъра.Никой не е минал за цял ден да ги види тези цигани,че половината са без гривни!!! Ужас!възмутена съм!утре съм на платената зона! 😫🤐😔
Преди няколко години бях тук,беше спокойно и приятно,сега е  пълна лудница 🙁😲

Последна редакция: вт, 16 авг 2016, 16:37 от penelopi

# 36
  • Мнения: 3 391
Записвам се да не ви изпусна... иначе и аз като Тонка*  - много доволна от тазгодишната почивка: Дюни, догодина - пак там!  Peace

# 37
  • Мнения: 2 812
И аз търся нещо за след 6.09.

# 38
  • Мнения: 3 228
Ana 74, колкото в по-отдалечената част от Кубан, толкова по-голяма вероятност да спите нормално. Етажът не е от особно значение.

Иначе нямам особени забележки. Храната е вкусна, камериерките чистят всеки ден. Басейнът е леко по студен.Ако можеше и да се спи, щеше да е супер.

# 39
  • Мнения: 187
Аз на свой ред да питам, обмислям късно бюджетно море и гледам евтин ОлИнклузив в Каменец Несебър, някой с отзиви? Паркинг има ли?
И най - вече, плажа бил близо ама бил напълно платен  newsm78 Колко струва плажа, че ние сме голяма тумба и ако трябва да вземаме платени чадъри и шезлонги за всички ..оле.. мале ooooh!
Чадърите са два вида - сламени малки по 8 лв. и големи платнени по 10 лв.  Първите два реда са в комплект с шезлонги съответно 24 и 30 лв., нататък може  и само чадър. Свободна зона има доста голяма, но е далече от водата, след платените чадъри, които са 7-8 реда. Паркинг пред хотела има - за около 30 коли, напълно недостътчен за 14 етажен хотел. Асансьорите са само 2! и чакането е ужасно. Стаите са добри, малки, но реновирани и чисти, фоайето също. Големия басейн изглежда чист, другите два са по-занемарени, шезлонги около тях се намират. Изхранването е "гениално" измислено, тавите с храната са сбутани в един ъгъл и се чака на опашка да се доредиш да си сипеш, като на стол. Много хора се оплаквахана рецепция от това. Местоположението на хотела е добро, близо до Южния плаж и на 15 минути от стария град и лунапарка/влакчетата. В заключение, заслужава си, но без изхранване, в момента цените в Несебър на храната не са високи. Отзивите ми са от август, тази година.

Последна редакция: вт, 16 авг 2016, 21:55 от javamamba

# 40
  • Мнения: 6 301
Пенелопи, намираш служителя на плажа и го караш да ви намери място. Аз бих се оплакала и на управителя.

# 41
  • Мнения: 2 047
Записвам се и аз..

# 42
  • София
  • Мнения: 102
Леле...за Дюни няма места.Някаква алтернатива може ли да предложите?
Нептун-Слънчев бряг?

# 43
  • Мнения: 6 305
Леле...за Дюни няма места.Някаква алтернатива може ли да предложите?
Нептун-Слънчев бряг?
То не само за Дюни, а за много други курорти и хотели няма места. Гледаш, че се предлагат, вкл. и с ваучери, а като провериш се оказва, че всичко е резервирано.

# 44
  • Мнения: 1 809
Ние сме от 26-ти август до 9-ти септември.Изчака ми се чакалото това лято.Повече май няма да ходим толкова късно.Дано само ни е хубаво времето.Приятна почивка и страхотно време на всички,на които им предстои.  grinning039 Nature Sunny photo
Струва си чакането- септември за мен е  най-хубавото време за море. Няма народ, слънцето не изгаря толкова, по-евтинко е, водата се е постоплила. А и - времето се промени и ми се струва, че дори до 20.09 вече може да се ходи на море. Аз лично не разбирам защо хората обичат да плажуват в най-голямата лудница- август месец Shocked /освен ако не може да се вземе отпуска по друго време и не обичаш точно динамиката и лудницата/. Веднъж бях - за пръв и последен път и за мен това не е почивка.
Цитат, който прочетох и ми хареса: "
Скрит текст:
Освен това ходенето на море за българина е нещо като празнуването на рождения ден – ако не го правиш или си психопат, или си бедняк. Пък и двете обикновено стават причина за повръщане. На тебе обаче просто може да не ти харесва, но тръгнеш ли да го обясняваш на някого, той веднага започна да подозира, че си психопат-бедняк, който на всичкото отгоре е седнал да го лъже."http://binar.bg/48697/prichinite-da-mrazish-lyatoto/

Последна редакция: ср, 17 авг 2016, 12:05 от Nil desperandum!

Общи условия

Активация на акаунт