SHEIN.com

  • 141 968
  • 748
  •   3
Отговори
# 495
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Здравейте.
За колко време средно пристигат нещата?

# 496
  • Под кривата круша
  • Мнения: 343
Здравейте.
За колко време средно пристигат нещата?
13-16 дни със Спиди на адреса, който сте посочили.

# 497
  • Мнения: 84
Здравейте, относно точките, използването им свързано ли е със стойността на поръчката, някъде бях прочела че за да се ползват трябва да пазарувам, примерно за 700 точки трябва минимум 70 лв поръчка, за да се използват.

# 498
  • Мнения: 13 723
Мисля че ограничението беше че не може повече от половината стойност на поръчката да платиш с точки. Също, ако с точките свалиш под сумата за безплатна доставка, ще ти начисли такава. Това последното го казвам защото съм ползвала точки за поръчки на малка стойност, та се е налагало да коригирам броя точки и да ги наглася до такава сума.

# 499
  • Мнения: 1 436
Някой виждал ли е такъв линеен лед прожектор в Шейн? Не държа да е едно цяло, може и 3 прожектора, които светят в по един цвят и образуват знамето.

Скрит текст:

# 500
  • Мнения: 206
Тези точки не се ли приспадат от сумата автоматично за сега имам 300 точки и продукти за 70 лв

# 501
  • Мнения: 13 723
Не се приспадат автоматично, когато приключваш поръчката и пристъпваш вече към плащане, имаш да посочиш купони, точки и подобни, точно преди да финализираш плащането.

# 502
  • София
  • Мнения: 7 163
Къде в профила се виждат тези точки?

# 503
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 328
Къде в профила се виждат тези точки?
Долу в десния ъгъл (Me) и горе на реда Points.

# 504
  • Мнения: 554
Здравейте.
За колко време средно пристигат нещата?

На 19 този месец направих поръчка, на 29 е пристигнала в България, вероятно след ден-два ще е и при мен.

# 505
  • Мнения: 321
Здравейте.

Днес си получих поръчката със звънеца с камера. Не помня някой искаше ли отзиви, ама аз да дам Simple Smile страхотен е. Камерата му е добра, много лесно го настроихме към wi-fi. Дава известия на телефона (със звука наподобяващ звънец) когато някой звъни (освен че звъни вкъщи) и има двупосочно аудио. Запаметява снимки, за видеа иска облак. Определено е + отзив от мен.

Може ли линк към звънец, благодаря!

# 506
  • Мнения: 71
Здравейте!От скоро поръчвам от сайта.Поръчките идват много бързо.Имам обаче две рокли и комплект дантелени бикини,на които не уцелих размера.Големи са ми.Не мога да ги върна щото са последен продукт.Къде предлагате да ги предложа за продажба!?

# 507
  • Под кривата круша
  • Мнения: 343
Белладона, има няколко български групи във Фейсбук за Шейн, може да пробваш там.

# 508
  • Мнения: 2 551
Здравейте, някой купувал ли е такъв тип четки за чистене на баня:



Интересуваме дали вършат някаква работа въобще.
Скрит текст:
1 Set Electric Spin Scrubber With 3 Interchangeable Brush Heads, Long Handle Extendable Shower Scrubber That Can Shrink, Runs For About 30-40 Minutes When Fully Charged, Cordless Rechargeable, Waterproof Bath And Tile Cleaning Brush For Floor, Wall And Car Cleaning
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=VjxV9knNrjJ … 75604309813444608

# 509
  • Мнения: 6 039
Имам ето такава:

Скрит текст:

Нищо особено не е, очаквах повече от нея честно казано. Моята се зарежда, батерията държи доста, но ако е някакво упорито замърсяване си трябва стабилно изтъркване с друга четка. За ежеседмично почистване на поддържана баня се справя, най-много ми харесва, че може да се използва на по-недостъпни места - като разни ъгълчета, долната страна на душ-батерията и подобни.
С меката гъба почиствам паравана в банята.

Общи условия

Активация на акаунт