Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 55

  • 70 880
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 634
Муш и аз под прашеца Simple Smile успех , момичета Simple Smile

# 16
  • Мнения: 66
Желая на всички  да сбъднете мечтите си! Не спирайте да се борите и да вярвате,че чудото ще се случи!  Hug bouquet

# 17
  • варна
  • Мнения: 67
Късмет на всички и от мен Simple Smile

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
За готините момичета от Надежда babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Манди bouquet bouquet bouquet
newsm79 newsm79  newsm28 newsm28 newsm28
Айде и аз да се намушкам под прашецааа Simple Smile, успех на всичкии Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 843
Да се запиша плахо и аз, днес ще съм на първи преглед в клиниката  Blush
Успех на всички ви  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, още веднъж успех на всички bouquet

Отново припомням, че срещата ни е за утре, събота, в 13 часа, в Хепи на пл.Св.Неделя Hug Абсолютно всички са поканени!!! Моля ви, заявеете последно присъствие, за да знам горе-долу за колко хора да направя резерве Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 6 541
Аз пък днес съм в клиниката - към 12:30 ще бъда пред кабинета на Перси.
Ще нося дънки (ако ми станат, хаха, не съм ги обувала от две седмици), сива блуза и едно кафяво нещо приличащо на съучър, но там е топло, така че сигурно ще ми е в ръцете. С кестенява коса съм, средна на дължина и ще нося зелена чанта от тези, които се носят преметнати. Който иска да ми се обади Simple Smile

Буена, как сиии bouquet Hug
Все още съм +1 за срещата, дано не ми мине котка път.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз пък днес съм в клиниката - към 12:30 ще бъда пред кабинета на Перси.
Ще нося дънки (ако ми станат, хаха, не съм ги обувала от две седмици), сива блуза и едно кафяво нещо приличащо на съучър, но там е топло, така че сигурно ще ми е в ръцете. С кестенява коса съм, средна на дължина и ще нося зелена чанта от тези, които се носят преметнати. Който иска да ми се обади Simple Smile

Буена, как сиии bouquet Hug
Все още съм +1 за срещата, дано не ми мине котка път.

Мерси много, че питаш  bouquet Нямам никакви симптоми Cry Нищо! Тук-таме някаква тежест ниско долу, което може и да е плод на въображението ми и често уриниране, което започна още от самия трансфер, нямам обяснение за него. Не ме болят гърди, абе, кауза пердута Confused Миналия път имах симптоми, ПМС болки и т.н., не че стана нещо де, ма поне си живеех с надежда Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 11:04 от Buena esperanza

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Аз бях в 9ч.в клиниката за късна фетална морфология. Беше много спокойно

# 24
  • София
  • Мнения: 9 111
Благодаря за новата тема  bouquet.
Мушвам се и аз под прашеца на Шакира.
Момичета, дайте ми съвет - трябва да правим опит с много лека стимулация - къс протокол. Чудя се дали да ида на 7 ден след О. да видим дали има нещо зодържано, или направо на 2-3 ден от цикъла  newsm78.

# 25
  • София
  • Мнения: 23 165
направо на 2-3 ден

# 26
  • Мнения: 6 541

Мерси много, че питаш  bouquet Нямам никакви симптоми Cry Нищо! Тук-таме някаква тежест ниско долу, което може и да е плод на въображението ми и често уриниране, което започна още от самия трансфер, нямам обяснение за него. Не ме болят гърди, абе, кауза пердута Confused Миналия път имах симптоми, ПМС болки и т.н., не че стана нещо де, ма поне си живеех с надежда Simple Smile
Аз никога не съм имала ПМС болки, само тежест. Тежестта е хубава и сега я имам Heart Eyes
Честото уриниране май е от високия прогестерон. Аз го правя да не ти казвам по колко пъти - само на нощ по 3-4 пъти ставам, а за през деня изобщо няма да споменавам Mr. Green

# 27
  • Мнения: X
CoconuD, при кой си,а като мине първият преглед  разкажи тук, ще чакаме отзиви. bouquet

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Благодаря за новата тема  bouquet.
Мушвам се и аз под прашеца на Шакира.
Момичета, дайте ми съвет - трябва да правим опит с много лека стимулация - къс протокол. Чудя се дали да ида на 7 ден след О. да видим дали има нещо зодържано, или направо на 2-3 ден от цикъла  newsm78.
Аз вчера бях на преглед и си имам 2 жълти тела в ляво и все пак док ме вика на 2-3 ден да ми погледне яйчниците и ако са ок и започвам по къс протокол  Praynig

# 29
  • Мнения: X
Пух, дано всичко е наред и да ни се похвалиш, че сте пълен напред с доктора.

Общи условия

Активация на акаунт