"София - Ден и Нощ" - 15

  • 77 742
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 557
Запис и благодаря за новата тема! Hug Hug Hug

Сериала взе да става прекалено скучен и безличен.
Няма нищо, което да следя с интерес.
Нито Димо и София... нито пък Дани и новото момиче, което ми се вижда много стара за него, а и грозновата.
Стела и новата и приятелка пък ме дразнят повече и от Коко ooooh!
И аз не знам какво гледам ... просто ми стана навик.

+ 1, но аз вече не го гледам, а си ви чета тук че ми е доста по-интересно Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 040
Изчерпа се сериала, нещо не ме впечатлява вече много.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Според мен Лили е права да се сърди, макар че още не са имали скандал (между Боби и и Лили)за какво да отидат парите от продажбата на колата.
Той знае, че тя иска семейство, брак, деца, не веднъж му го каза, че това очаква от него. Той 5 пъти ходи да я моли да се върне, предложи ѝ пръстен, сгодени са...последно като ходи да я моли се разбраха уж да има сватба...
Еми и аз да бях на нейно място бих се разсърдила, че им идват пари от някъде и той не мисли, че с тези пари може да си организират сватбата, дори не му мина през ума, че може да отидат за бала на дъщеря му...
Не е права въобще. Това са пари, които инвестирани, може да бъдат удвоени, утроени и пр. Сватбата така или иначе й е обещана. Просто Лиляна е такова рядко тъпо и инфантилно същество , че просто се чудя кога на Боби му атрофира нервната система. И тая куха кифла претендира да става майка. Чудя се кой ми е по-дразнещ - тя или Коко.

# 18
  • Мнения: 2 299
Според мен Лили е права да се сърди, макар че още не са имали скандал (между Боби и и Лили)за какво да отидат парите от продажбата на колата.
Той знае, че тя иска семейство, брак, деца, не веднъж му го каза, че това очаква от него. Той 5 пъти ходи да я моли да се върне, предложи ѝ пръстен, сгодени са...последно като ходи да я моли се разбраха уж да има сватба...
Еми и аз да бях на нейно място бих се разсърдила, че им идват пари от някъде и той не мисли, че с тези пари може да си организират сватбата, дори не му мина през ума, че може да отидат за бала на дъщеря му...
Не е права въобще. Това са пари, които инвестирани, може да бъдат удвоени, утроени и пр. Сватбата така или иначе й е обещана. Просто Лиляна е такова рядко тъпо и инфантилно същество , че просто се чудя кога на Боби му атрофира нервната система. И тая куха кифла претендира да става майка. Чудя се кой ми е по-дразнещ - тя или Коко.
Става въпрос, че на него не му мина дори през ума...аз бих се засегнала, че годеникът ми не помисля за мен в този момент, дори да обсъдим, че парите могат да отидат за нещо съвместно с мен...можеше отделен бизнес да е само техен...а бърза да е общ с всички...
Еми да видим дали ще ги увдоят, утроят или ще ги профукат...

# 19
  • Мнения: 1 831
Абе Стела е ....не знам как да  я опиша с една дума,гади ми се от такъв тип хора.Дано не срещам в живота си такива  Praynig
Коко ще иска пари от хостела ,ама от него да не били чакали.Сценаристите явно създават образи и после не знаят какво да правят с тях.Тоя сериал ,ако ми се върти като ''Дързост и красота'' 10 000 серии ,където чак на третия епизод вдигат телефона щом е звъннал ,да се отказвам от сега да го гледам.Явно ,че няма надежда да се оправи.

# 20
  • Мнения: X
Прочетох една новина за тези момичета дето са се били във Враца, не знам дали гледахте репортаж? Та сега изпипосали снимките им и на една от снимките биячката със Стела и пише "със сестра ѝ Михаела".Сега отворих и са дописали , че това е Стела от "София ден и нощ". Не предполагах, че Стела е от Враца, така де....Миахела.

# 21
  • Мнения: X
Аз до колкото знам и видях, тази която е снимала клипчето има снимка с въпросната Михаела. Peace

# 22
  • София !
  • Мнения: 1 240
Благодаря за новата темичка!  bouquet

# 23
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Прочетох една новина за тези момичета дето са се били във Враца, не знам дали гледахте репортаж? Та сега изпипосали снимките им и на една от снимките биячката със Стела и пише "със сестра ѝ Михаела".Сега отворих и са дописали , че това е Стела от "София ден и нощ". Не предполагах, че Стела е от Враца, така де....Миахела.

Може ли линк, че съм пропуснала

# 24
  • Мнения: 2 299
Другото, което не ми се връзва е с кавгите покрай колата, кой да я кара...естествено всеки би искал да покара нова кола...
Но Боби няма начин да няма, Митко нали и той имаше една алфа, като ходиха до онова село да търсят на Коки жена, Митко и със служебната се разкарваше, а сега изведнъж искал смески да кара до Свиленград на майка си със спечелената...
София събираше пари за кола още като държаха сервиза, като си ги даде за автомивката...затихна работата, дори и сега като има пари за кола...не че е задължително да си купи, ама тогава коментираше, че иска...
И се караха кой да я кара, всеки имал нужда да отиде някъде с колата, на този било ред днес да я вземе, а набързо вдигнаха ръце за продажбата...
И вземането на общи решения без всички да са съгласни...точно тези, които спечелиха колата не искаха да я продават, ама какво да правят, като другите искат...

Незнам дали някой би се вързал на недосмислиците на сериала и би си въобразил, че ще хване куфарчето за София и там ще ходи само на купони, друг ще му плаща наема, заема, трети ще го изхранва...пък и да си помисли набързо ще стегне куфара за наобратно при мама и тате...

# 25
  • Мнения: X
Аз до колкото знам и видях, тази която е снимала клипчето има снимка с въпросната Михаела. Peace
 

В нета пише друго. Не ги познавам и не съм търсила повече информация, случайно видях.


Прочетох една новина за тези момичета дето са се били във Враца, не знам дали гледахте репортаж? Та сега изпипосали снимките им и на една от снимките биячката със Стела и пише "със сестра ѝ Михаела".Сега отворих и са дописали , че това е Стела от "София ден и нощ". Не предполагах, че Стела е от Враца, така де....Миахела.

Може ли линк, че съм пропуснала

http://www.bulnews.bg/article/270569

# 26
  • Мнения: 5 721
Това ме навежда над мисълта, че Стела/Михаела в реалния живот може би си е същата куха лейка.
Крушата не пада по-далече от дървото.

# 27
  • Мнения: X
Стела иска пари от Дани, това е направо виц.
 Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз веднъж съм чатила със "Стела" на лични в инстаграм, момичето всъщност е доста учтиво и умно, не е редно да се съди един човек, защото има еди-какъв-си роднина  Peace

Благодаря за линка  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт