ne sam kurmila ot dve sedmici... ima li 6ans pak da moga da kurmq...

  • 2 287
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Според мен послушай кърмачките с повече опит! И аз съм кърмачка, но не със стажа на Сладка Хапка и Джейд..... Май доста те е стреснала докторицата, но не мога да разбера какви са тези хора - ми като не си компетентен със сигурност, просто прати човека при точния специалист  ...... Ама не, ние всичко можем всичко знаем!!!!:bad-words:  Стискам ти палци и ще се радвам да се запознаем някой път Wink
Само да допълня, че познавам една мама, на която бяха дали също хормонални за спиране на кърмата, но успя да си възстанови лактацията.

# 16
  • Мнения: 3 161
Alyzea, имаш късмет, че си от Стара Загора - наистина там са две от най-опитните кърмачки във форума (те са те поканили вече на среща - Сладка Хапка и Джейд). Иначе, както е казала Хедра, Бу наистина е най-опитната сред нас (освен че е "измислила" този под-форум и превела огромна част от статиите) и има сертификат за консултант по кърменето от международната организация Ла Лече Лига.

Подкрепям съвета на Джейд да не разказваш много на околните, за да не те обезкуражат. Това, че вече има капчици, е добър знак. Може би една консултация с хомеопат ще помогне и за медикаментозно подпомагане на процеса? Мисля, че Джейд има контакт с добър такъв, дано да помогне. А и ще имаш подкрепата и на медицинско лице все пак, за твое успокоение.

# 17
  • Мнения: 705
Alyzea, какво става, имаш ли кърма? Как си?

Общи условия

Активация на акаунт