Име за момче с буквата Е?

  • 16 271
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 122
Как се казва дядото?

Евелин
Елвис
Елиан , Елиян
Елизар
Еньо , Енчо
Енислав



# 16
  • Мнения: 832
Евгений

# 17
  • Мнения: 57
Ами той дядото е Емил,харесва ми че е късо,защото презимето и фамилията ще са дълги. Мислех че ще харесам някое друго с Е,но изборът хич не е голям. Thinking харесва ми Евгени, но не харесвам Гената.  Joy

# 18
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Е, тогава направво Емил!
Харесва ми ЕдуАрд, но зависи много и от фамилията!

# 19
  • Мнения: 2 701
Аз давам глас за Емануил. Означава "Бог е с нас" и има имен ден на Коледа. Това е едно от имената на Христос.

# 20
  • Мнения: 3 122
Ами той дядото е Емил,харесва ми че е късо,защото презимето и фамилията ще са дълги. Мислех че ще харесам някое друго с Е,но изборът хич не е голям. Thinking харесва ми Евгени, но не харесвам Гената.  Joy

Аз съм за Емил или Емилиян.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 796
Как се казва дядото?

Евелин
Елвис
Елиан , Елиян
Елизар
Еньо , Енчо
Енислав


Без да искам да обиждам никого, тези предложения са меко казано безумни ooooh!

Определено съм за Емил Peace

# 22
  • Мнения: 18 560
И на мен мн ми харесва името Емануил и значението му.Обмислям го ако бебето е момче.Моят мъж е Евгени и почти никой не го нарича Генчо или Гената.Всичко му казвам Евгени.Само дядо му му казва Генко.
Не ми харесват тези съкратени вярианти.Предпочитам цялото име.Моля се за момиче,че иначе ще е мн трудно при все че не харесвам мн имена.
Успех с избора.Но ако избереш Емануил дядото ще е доволен,почти като неговото е.А и името е много хубаво.

# 23
  • Мнения: 2 069
Евстати

# 24
  • Мнения: 57
Емануил е хубаво име. Simple Smile оххх имаше едно много вярно дето видях някъде из нета..." Чак когато започнеш да мислиш име за детето си, разбираш колко много хора мразиш"  Joy

# 25
  • Мнения: 18 560
На мен много ми харесва и Максимилиян.Обаче приятелката ми го сподели още преди да забременее,че й харесва и сега не върви аз да го избера.

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте, при нас в Англия името едуърд е популярно. Може и Ед за по-късо.

# 27
  • Мнения: 57
Здравейте, при нас в Англия името едуърд е популярно. Може и Ед за по-късо.
И аз живея в Англия, но предпочитам българско име. Иначе Едуард е хубаво да.  Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 263
ММ е Емил и съм силно пристрастна.Името е страхотно, съкратеното Емо също е звучно и лесно за произнасяне.Отделно, че освен него познавам още 4-ма негови съименници, всички + ММ са пробивни, амбициозни хора, които са постигнали доста в живота си.Е, надали е от името, ама нали знаете, човек си прави асоциация.

Харесвам още Елин. Peace

# 29
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
При положение че нямате против да спазите традицията, а свекърът е дословно Емил, аз не виждам защо изобщо се колебаете!  Peace
Но пък "Еми" никога не бих го наричала!  Naughty
Емилиян, Емануил са ужасни имена за мен. Съжалявам, че съм директна, но така ги усещам!

Общи условия

Активация на акаунт