LC WAIKIKI

  • 170 479
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 435
  • на морето
  • Мнения: 1 384
В момента ми дава доставка 4.99 Peace

# 436
  • Мнения: 1 458
Мдаа, сега пробвах със същите неща. Дава 4.99, да си ми връщат 3-те лева! SmirkАз им писах още тогава, но засега нищо не казват.

# 437
  • на морето
  • Мнения: 1 384
В момента ми дава доставка 4.99 Peace
А тези 20% до кога важат, някой знае ли? Че в събота ще ходя до Одрин и искам да видя там какви са цените?

# 438
  • Мнения: 1 458
Мисля че до 15.12 включително.

# 439
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Супер, дано само не се изчерпят нещата

# 440
  • Варна
  • Мнения: 286
Здравейте, не успявам да се регистрирам в сайта. Въвеждам си номера, но не получавам SMS код, има ли някаква особеност.

# 441
  • Мнения: 30
Здравейте, направих плащане, но видях че съм сбъркала номерацията и веднага му дадох отмяна на поръчката. Знаете ли след колко време ще ми възстановят парите?

# 442
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Здравейте, не успявам да се регистрирам в сайта. Въвеждам си номера, но не получавам SMS код, има ли някаква особеност.
Отдавна съм регистрирана и нямам спомен да съм получавала смс код. Може да е нещо ново.

# 443
  • Мнения: 47 985
На мен обновения сайт ми се вижда орязан откъм стоки. Преди имаше много много много повече неща, отколкото в реален софийски магазин. Сега нещо постничко...

# 444
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
От няколко дни се опитвам да се регистрирам, но код не получавам! Накрая поръчах като гост, доставката беше 7,99лв.

# 445
  • Мнения: 1 458
Аз първо не получавах код, не бях отбелязала да получавам новини чрез смс. Като го отбелязах ми пратиха код.

# 446
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Аз първо не получавах код, не бях отбелязала да получавам новини чрез смс. Като го отбелязах ми пратиха код.

Пробвах всякак, не става!
И с телефона без нула, с нула, абе за първи път ми се случва да не мога да се регистрирам в сайт за пазаруване  Mr. Green

# 447
  • Мнения: 120
Здравейте, как разбирате детските долнища дали са с вата или са тънки? В описанието нищо не пише.
На мен ми даде безплатна доставка над 50 лв.

# 448
  • Мнения: 200
Аз първо не получавах код, не бях отбелязала да получавам новини чрез смс. Като го отбелязах ми пратиха код.

Пробвах всякак, не става!
И с телефона без нула, с нула, абе за първи път ми се случва да не мога да се регистрирам в сайт за пазаруване  Mr. Green
   Страна   Международен телефонен код   
1.   България   00359

# 449
  • Мнения: 754
Здравейте, днес получих поръчка от 4.12 - страшно бързо, уау! Доволна съм от всичко, поръчах дамско, maternity, мъжко, и тийнейджърко, което ми пасва понякога по-добре и от дамското, че съм дребна 😀

Общи условия

Активация на акаунт