LC WAIKIKI

  • 170 331
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 558
Явно, не съм само аз с още неполучена пратка, щом никой не е писал ... Rolling Eyes
От 28.08 ми е поръчката, след 2 дни вече беше вече дадена за доставка, парите веднага си ги дръпнаха от картата и се започна с голямото чакане на прословутата пратка. От Турция отиде в Амстердам, Холандия,  после в някакви градчета в Германия се мотае... от 08.9 е зациклила в някакъв град Feucht и няма мърдане  Close

# 46
  • София
  • Мнения: 22 887
Явно, не съм само аз с още неполучена пратка, щом никой не е писал ... Rolling Eyes
От 28.08 ми е поръчката, след 2 дни вече беше вече дадена за доставка, парите веднага си ги дръпнаха от картата и се започна с голямото чакане на прословутата пратка. От Турция отиде в Амстердам, Холандия,  после в някакви градчета в Германия се мотае... от 08.9 е зациклила в някакъв град Feucht и няма мърдане  Close

Ужас,много несериозно.  Naughty

# 47
  • Мнения: 1 397
Аз днес си получих пратката с DHL. Нищо допълнително не съм плащала, ударих един подпис и това беше  Grinning Пакета е изпратен на 1.09, значи долу-горе за 2 седмици пристигат нещата.
Доволна съм от нещата, които поръчах - ризи за мъжа ми и бодита за малкия  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 786
Това звучи много добре. Дано е така и занапред.

# 49
  • Мнения: 558
И моята дойде, всичко е ок, без допълнителни плащания! Струваше си чакането Simple Smile

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Мерси! Сядам да пусна поръчка  Mr. Green
Хм, нали няма наложен платеж. Да не се трепя да търся.

# 51
  • Мнения: 19 686
А за какви суми поръчахте?

# 52
  • София
  • Мнения: 22 887
Мерси! Сядам да пусна поръчка  Mr. Green
Хм, нали няма наложен платеж. Да не се трепя да търся.

Включвам се към въпроса и също искам да попитам момичетата,които са си получили нещата - на каква стойност ви беше поръчката?

Последна редакция: ср, 14 сеп 2016, 14:55 от sea.sea

# 53
  • Мнения: X
И аз мисля да порйчам, за над 70лв нали е безплатна доставката.Може ли дя споделиш коя риза поръча, че и аз съм набелязала няколко ризи и се чудя.

# 54
# 55
  • Мнения: 138
Здравейте, виждам че вече има получили пратките си. Да разбирам ли, че не се плсща мито? Само доставката ли си платихте?

# 56
  • София
  • Мнения: 22 887
Meрси jazzzzy. Доста изгодни неща.  Grinning

# 57
  • Мнения: 5 174
Аз днес си получих пратката с DHL. Нищо допълнително не съм плащала, ударих един подпис и това беше  Grinning Пакета е изпратен на 1.09, значи долу-горе за 2 седмици пристигат нещата.
Доволна съм от нещата, които поръчах - ризи за мъжа ми и бодита за малкия  Heart Eyes
От коя държава е изпратен пакета?

# 58
  • Мнения: 1 397
Имa общо 3 зaлепени стикерa, първия не го виждaм, но последния е от немските пощи. Тaкa, че от Гермaния  Peace

# 59
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Имa общо 3 зaлепени стикерa, първия не го виждaм, но последния е от немските пощи. Тaкa, че от Гермaния  Peace
Значи не си платила мито, така ли?
Сигурно за това въртят пакетите из цяла Европа, за да не минава митница.
Аз също получих днес пратката, поръчана на 26.08 - моята сума беше под 30 лева като за първи път точно заради митницата. Иначе съм доволна, ще поръчам пак  Peace

Общи условия

Активация на акаунт