LC WAIKIKI

  • 170 567
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 660
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Не съм купувала нищо от този магазин, но може да се възползвам от намалението. Като качество как са нещата?
Много е бъгав сайтът, не успявам да се регистрирам, за да ползвам опцията "наложен платеж".
Сайтът наистина е бъгав, половин час не мога да мина на следващата стъпка и да си завърша поръчката. Стоките повечето са хубави като качество, но има не добри. Ако нещо не ти хареса връщането е безплатно.

# 661
  • Мнения: 2 485
Благодаря, Доди! Вчера най-накрая успях да завърша поръчката. Не знам от кой опит поред Grinning

# 662
  • Мнения: 1 117
 Здравейте ! Еконт или Спиди осъществяват доставката от сайта?

# 663
# 664
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
А доставят ли до офис на Спиди, защото не искам на адрес?

# 665
  • Мнения: X
На мен ми доставиха до офис, но друг адрес на съм попълвала. Посочих само офиса на Спийди. Нищо не съм доплащала допълнително.

# 666
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Утре ще станат 10 работни дни откакто прехвърлих парите от върната стока от акаунта към сметката и още не са ги превели. Нормално ли е да се бавят толкова? Някой ако е прехвърлял обърнал ли е внимание след колко време се появяват в сметката?

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 366
Утре ще станат 10 работни дни откакто прехвърлих парите от върната стока от акаунта към сметката и още не са ги превели. Нормално ли е да се бавят толкова? Някой ако е прехвърлял обърнал ли е внимание след колко време се появяват в сметката?

Горе-долу след толкова ги получих в сметката си. Но беше преди 2-3 месеца и вече не си спомням с точност.

# 668
  • Мнения: 2 580
Пуснах поръчка на 28ми, днес все още е със статус Подготвяне. Колко дни горе долу отнема да я пратят. За пръв път пускам, ама то беше чудо да направя регистрация, сега пък толкова дни само я подготвят...

# 669
  • Мнения: 2 258
При мен за около 5 дена май я пуснаха. Тъй че днес-утре сигурно ще я пратят.

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 3 310
Възможно е в дните с по-големи отстъпки да имат повече поръчки, но до седмица най-много ще си получиш поръчката Simple Smile .

# 671
  • Мнения: 817
Аз поръчах на 24.01, изпратиха я на 25.01, получих я на 29.01 😁
Беше с наложен платеж.

# 672
  • Мнения: 2 580
Благодаря ви момичета. Днес вече е със статус Чака изпращане. Дано вторник, сряда е при мен.

# 673
  • Мнения: 725
Аз поръчах на 24.01, изпратиха я на 25.01, получих я на 29.01 😁
Беше с наложен платеж.
Последната ми поръчка от 28.12 дойде на 31.12, с наложен платеж

# 674
  • Мнения: 1 523
Здравейте, вчера направих първата си поръчка от сайта, но имам проблем. Бях забравила паролата си и ми изпратиха линк да я сменя ,но сега не мога да вляза в профила и , не ми праща нов линк на имейла за да я сменя.Не знам какво да правя?Акаунта ми е деактивиран?!

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 09:47 от slan4ize_76

Общи условия

Активация на акаунт