LC WAIKIKI

  • 170 526
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 825
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Аз това ги и питах - толкова ли не искат да ни вземат парите? Но втори ден мълчат след последната издънка...

# 826
  • на морето
  • Мнения: 1 388
Аз само се притеснявам дали ще ми върнат парите за тази отменена поръчка. Те само са блокирани, което значи, че банката трябва да ми ги освободи, след като не ги изтеглят. Дано няма проблем.

# 827
  • Сандански
  • Мнения: 162
И моята поръчка от 07.02. дойде днес:
https://www.lcw.com/bg-BG/p/sweatshirt-8WG525Z8-D3A
https://www.lcw.com/bg-BG/p/jacket-8WH377Z8-327
https://www.lcw.com/bg-BG/p/jumper-8W7869Z8-A5B,
а тази ризка пуснах  на 14.02. за 5 лв. чудна
https://www.lcw.com/bg-BG/p/shirt-8W1431Z8-825?fbclid=IwAR376pfI … WnZIJWenRh8TeD1gw

Доволна от всичко

# 828
  • Мнения: 5 723
А с коя куриерска фирма работят?
Аз поръчвам за първи път от сайта.

# 829
  • на морето
  • Мнения: 1 388
А с коя куриерска фирма работят?
Аз поръчвам за първи път от сайта.
Спиди👍

# 830
  • Мнения: X
Малко да се посмеете :') *Все пак не се смейте много*
Сутринта исках да поръчам на баща ми дънки ,но вместо това съм поръчала анцунг...и на двете пишеше панталон ,но само от анцуга имаше номера му и тръгвам да поръчвам ...всичко точно и той ми вика "Дай да видя дънките дето ми поръча" и аз най-ентусиазирано тръгвам да му показвам снимките и какво да видя поръчала съм анцунг Grin Flushed  Писах им ,че искам да откажа поръчката ,но никакъв отговор... Възможно ли е да го откажа на куриер като ми звънне или трябва да си го таковам от главата тоя анцунг  .-. ?

# 831
  • Мнения: 19 690
А защо не звънна? Нали е ясно, че с писане нищо не става?

# 832
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Кристи, то и със звънене нищо не ми се получи на мен, та не е гаранция Wink

# 833
  • Мнения: 19 690
Кристи, то и със звънене нищо не ми се получи на мен, та не е гаранция Wink
Ох, обърках темите Joy Мислех, че сме в ХМ-ската ooooh!

# 834
  • Мнения: 5 268
Малко да се посмеете :') *Все пак не се смейте много*
Сутринта исках да поръчам на баща ми дънки ,но вместо това съм поръчала анцунг...и на двете пишеше панталон ,но само от анцуга имаше номера му и тръгвам да поръчвам ...всичко точно и той ми вика "Дай да видя дънките дето ми поръча" и аз най-ентусиазирано тръгвам да му показвам снимките и какво да видя поръчала съм анцунг Grin Flushed  Писах им ,че искам да откажа поръчката ,но никакъв отговор... Възможно ли е да го откажа на куриер като ми звънне или трябва да си го таковам от главата тоя анцунг  .-. ?
Има опция да откажеш поръчката. Виж в опциите. Връщането е безплатно и да я откажеш на куриера не е такъв проблем, но по-добре я откажи докато не е пратена, за да не ги набутваш с доставката в двете посоки.

# 835
  • Мнения: 4 841
Дойдоха ми нещата. Доволна съм отново от всичко.
Поръчах си дънки на сляпо, станаха ми. Ластични са като клин, но ще го преживея за няма и 8лв. Сигурно си го е пишело в описанието, но кой да чете. Не съжалявам. Пък и вече си знам размера.

# 836
  • Мнения: X
Изкарали банер за 90% намаление, но нищо намалено 90% не видях. Стоят си останали от седмици неща, намалени с 10% или 20%. По тази логика могат да напишат 150% намаление и нищо да не намалят.

ПП Усетиха се и върнаха стария банер за 50% намаление.

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 12:59 от Анонимен

# 837
  • на морето
  • Мнения: 1 388
Днес насметох неадекватния чичка по телефона относно анулираната ми поръчка от 14.02. Оправданието беше, че ми била втора поръчка за деня и системата автоматично я анулирала. Просто нямам думи, като не ни искат парите да ги анулират. Каза, че ще ми пратят ваучер за намаление за извинение, но повече от два часа нямам такъв. Ще почакам и пак ще му се обадя да му напомня.

# 838
  • Мнения: X
В правилата пише ли, че нямаме право на 2 поръчки за 1 ден?

# 839
  • Мнения: 4 841
Аз така се въодушевих, че още една поръчка събрах. И аз нищо на 90% не видях, но с допълнителните намаления идва добра цена. Сърбят ме ръцете да пусна поръчка, но като знам колко дадох до сега покрай безплатните доставки и дърпам назад. Голяма краста тия намаления.

Сега пак погледнах за банери, но не ми излизат вече никакви. Намалените цени обаче си стоят в кошницата.

Общи условия

Активация на акаунт