Бременност и да отидеш на шумен концерт???

  • 4 841
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 762
Всичко е индивидуално. Дияна например се успокояваше от музика.
Но бебо само ще си покаже дали ще му е ок на концерта, или не. Ако почне много да те подритва, ще галиш коремче и ще казваш "Трай мамо, Депеш може и да не дойдат пак"  Joy

# 16
Мисля, че бързо ще разбереш дали да останеш на концерта или не.
Не мисля, че от много ритници ще родиш преждевременно, а на бебо тъпанчетата няма как да се спукат  Grinning
Аз не си взех билети, защото концерта е покрай термина ми, но сега ме е яд Crazy
Ако се откажеш пиши на лични ще ти купя билетите  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Страшно сте готини, така ме развеселихте Laughing
Ами ще взема да ида пък Mr. Green
А пък ако се заотказвам по други причини, nadiaD, ще се обадя за билетите. 
bouquet

# 18
  • Мнения: 2 123
Аз също имам билети за този концерт, но като че ли везната клони повече към решението "да пропусна"... Причини - много силна музика, огромно количество хора в затворено пространство...

# 19
  • Мнения: 394
Отивай,отивай Hug
После ще съжаляваш.Не се лишавай от тези удоволствия-няма страшно.Аз бях в 7 месец,когато отидох на концерта на JUDAS PRIEST в София.Хем е метал концерт,а нямаше никакви проблеми.Тия мигове са един път в живота-не ги изпускй. Peace

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 461
Аз ще съм края на 8ми и за сега съм там   superuu  superuu  superuu Ако нещо не ми понесе винаги мога да си тръгна.
Всичко друго бих могла да пропусна, но не и DEPECHE omm omm omm

# 21
  • Мнения: 2 332
Аз също имам билети за този концерт, но като че ли везната клони повече към решението "да пропусна"... Причини - много силна музика, огромно количество хора в затворено пространство...
Ама не е затворено пространство... не е зала, а стадион "Локомотив". Все пак ти си знаеш най-добре  Peace.

# 22
  • Мнения: 10 758
Няма проблем, отиди Peace
Аз ходех на дискотека с първата си бременност и нямах никакъв проблем.

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Отивай смело! Винаги можеш да си тръгнеш ако нещо не ти понася, ако не отидеш обаче ще съжаляваш.

# 24
  • Мнения: 147
В 20 г.с ходих на концерт на Helloween.
Единственият ми проблем беше, че на входа щяха да ме изстискат, та почаках да се оталожат страстите и пак си влязох. Вярно стоях най-отзад, но пък какво куфеене падна....

# 25
  • Мнения: 69
Zdrawei RED,
Spokoino i az i moiata priatelka sme bremenni i ste hodim na DEPECHE MODE ,taka 4e nima da si samo ti.

# 26
  • Мнения: 2 784
Всичко е индивидуално. Дияна например се успокояваше от музика.
Но бебо само ще си покаже дали ще му е ок на концерта, или не. Ако почне много да те подритва, ще галиш коремче и ще казваш "Трай мамо, Депеш може и да не дойдат пак"  Joy
hahaha hahaha hahaha
Тъй-тъй!!! А ако случайно тръгне да излиза, щото иска и то да ги види? Mr. Green

# 27
Страшно сте готини, така ме развеселихте Laughing
Ами ще взема да ида пък Mr. Green
А пък ако се заотказвам по други причини, nadiaD, ще се обадя за билетите.

Red - Wink А така, отивай, отивай...

Irinii, помисли си все пак.  Ако се отказваш със сигурност почукай на кю-то Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 881
В края на седми месец ходих на концерт с класическа музика /беше ми за първи, и май за последен път/. Срам ме е да си  призная, но едва изчаках края, а бебката горкичката се побърка от ритане. Като излязох и седнах в маршрутката, мир и спокойствие настана, после не мръдна и не я усетих близо 24 часа,много се уплаших, но всичко й е наред, виж я маймуната Laughing

# 29
  • Мнения: 539
Аз в 5 месец бях на финалния концерт на Стар академи в НДК и нямаше проблеми. За да си по-спокойна питай и лекаря си.

Общи условия

Активация на акаунт