Добре, моля ви отговорете ми защо ?

  • 1 775
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Добре, моля ви отговорете ми защо ми триете темата, която пускам за 3ти път вече. Нито има глупости в нея, нито обиди, съвсем сериозна беше и ми се искаше уш по-големите от мен тук да ми дадът някакъв съвет. А ако нещо не е била на място, кажете ми или я преместете, а аз пробвах в два раздела ?!?

# 1
  • София
  • Мнения: 452
Добре, моля ви отговорете ми защо ми триете темата, която пускам за 3ти път вече. Нито има глупости в нея, нито обиди, съвсем сериозна беше и ми се искаше уш по-големите от мен тук да ми дадът някакъв съвет. А ако нещо не е била на място, кажете ми или я преместете, а аз пробвах в два раздела ?!?
Ако това е темата за дъщерята, която се е върнала внезапно у дома и е заварила родителите в поза, която я е скандализирала, значи темата не е за тук. Тинейджърските проблеми се дискутират в тинейджърски форуми. А може и при психолог.
Съжалявам, че съм толкова директна.

# 2
  • Мнения: 4
В тинейджърския профил са тинейджъри как ще ми помогне или ще ми даде добър съвет някой на моята възраст?? За това реших тук да споделя проблема си при уш по-големите от мен. И какво ви пречи темата, нито има обиди, нито глупости в нея. Защо трябва да я триете, няъкой може да ми помогне или да дискотираме...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
В тинейджърския профил са тинейджъри как ще ми помогне или ще ми даде добър съвет някой на моята възраст?? За това реших тук да споделя проблема си при уш по-големите от мен. И какво ви пречи темата, нито има обиди, нито глупости в нея. Защо трябва да я триете, няъкой може да ми помогне или да дискотираме...

   Научи се да пишеш първо и после мисли за секс-пози, че май все още мислиш, че думата "дискусия" произлиза от популярен музикален жанр. Laughing

# 4
  • Мнения: 4
Уау, това ли гледате една объркана дума и че съм казала уш. Ами докато стана на 30 и отгоре, като вас госпожо, за което имам още 16-17 години, ще гледам да съм по-грамотна вече. Благодаря за поправката. Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ами докато стана на 30 и отгоре, като вас госпожо, за което имам още 16-17 години, ще гледам да съм по-грамотна вече.

   Хубаво е, като младите си вземат бележка – само 'дето, докато станеш на 30, ще е малко късничко тепърва да се учиш на правопис. Аз това го можех на 12. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4
Е аз не съм казала че на 30 ще се уча, а че ще гледам до тогава да съм се научила. А за това че на 12 сте била го можела, била сте по-умна и начетена от мен на тази възраст, поздравления, радвайте се. Wink

Общи условия

Активация на акаунт