Мнения за раждане при проф. Асен Николов - Майчин дом София

  • 2 185
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, препоръчаха ми проф. Николов в МД за раждане. Ще съм благодарна раждалите при него да споделият мнения и как е минало всичко при тях.

# 1
  • Мнения: 2 817
Здравейте,

ходих при този доктор на платени прегледи през цялата бременност. След като мина терминът ме приеха в болницата и ме сложиха на системи - общо 10 дни. Докторът през това време беше на някакъв семинар и не се появи изобщо, въпреки, че му звънях много пъти. Родих си на общо основание.

# 2
  • Мнения: 24
Здравейте,

ходих при този доктор на платени прегледи през цялата бременност. След като мина терминът ме приеха в болницата и ме сложиха на системи - общо 10 дни. Докторът през това време беше на някакъв семинар и не се появи изобщо, въпреки, че му звънях много пъти. Родих си на общо основание.
Това е меко казано несериозно Sad не върна ли обаждане, да се поинтересува как е минало раждането ти и т.н.

# 3
  • Мнения: 2 817
Аз бях на системи на 10-ия ден след термина за предизвикване на контрации, когато докторът е вдигнал телефона на мъжа ми /след стотици обаждания/. Казал, че е на семинар в провинцията и няма как да дойде. Мъжът ми му е казал, че ще го намери и повече няма да може да ходи където и да е  Simple Smile Нямам идея дали след това докторът се е обаждал в болницата или е съдействал по някакъв начин. Но то какво да съдейства, следяха ме докторите, не мога да се оплача. По едно време тоновете на детето започнаха да падат и ме вкараха за спешно секцио.
Та затова написах, че си родих на общо основание.

# 4
  • Мнения: 24
Благодаря за споделеното, съжалявам че така се е получило при теб, но както казват старите хора всяко зло за добро, важното е, че всичко е минало и сте добре с бебо. Няма как обаче да скрия възмущението си, като се следиш при някой 9 месеца и имаш уговорка за раждане при него, е супер несериозно да се покриеш и дори да не се поинтересуваш какво се случва.

# 5
  • Мнения: 2 817
Така е. Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт