вярно ли е

  • 1 947
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не се притеснявай, аз се изплаших яко от едни огромни хлебарки и се хванах за корема.Нищо му няма на малкия Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Колко пъти съм се пипала като се уплаша с големия корем JoyАко за всяко пипане на бебо му е ставал белег,целия трябваше да е нашарен:35: Не вярвай на такива суеверия Peace

# 17
  • Мнения: 3 423
и друго имам чувството че когато правим секс после бебо рядко мърда,.защо

Ами как ще мърда - или му е интересно, или се стряска какъв ли е тоя дзвер,
дето ту се покаже, ту се скрие. Ами не плашете така детето, де.  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 418
А какво точно е това с плашенето и пипането, че нещо не схващам. И какво се очаква да му стане на бебето  newsm78.

А след секс или някоя приятна емоция, само увечаваш притока към бебето на хормона на щастието. Сигурно му е приятно  Joy

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Загърби суеверията. А когато на мама й е хубаво, и на бебчо му е добре Wink

  202uu

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Още ли се връзвате на подобни глупости Laughing

# 21
  • у нас
  • Мнения: 660
Хайде пак Shocked

# 22
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Споко мила  Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 176
А какво точно е това с плашенето и пипането, че нещо не схващам. И какво се очаква да му стане на бебето  newsm78.
и аз не знам.
май трябва да се отвори специална образователна тема за суеверията за такива като нас, щото излиза, че и аз повечето не съм ги чувала.

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ех, като мърда, защо мърда. Като не мърда-защо не мърда.  ooooh!
нерде котката, нерде сексът, но може би това са два отделни въпроса или?  newsm78

# 25
  • Мнения: 765
 Не само ,че е излишно да се затормозяваш с глупости в този  период , а с   риск да те обидя , мисля също, че е много, много глупаво...

# 26
  • Мнения: 10 758
Споко, нищо му няма на бебето.Недей да мислиш за такива неща, а си изживей приятно бременеенето си.Още малко ти остава  bouquet

# 27
  • Мнения: 7 430
И аз мисля, че няма за какво да се притесняваш  Naughty аз постоянно съм стресната (по думите на мъжО Mr. Green)

Да ти кажа една случка  Wink
Моята майка като е била бременна с мен е убила пеперуда и се е хванала за врата  Wink сега там имам по тъмен учстък, но почти никой не го забелязва Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 418
Аааа, сега разбрах Peace
поуката е - "Не убивай, докато си бременна!"

# 29
Моята майка твърдеше че като била бременна крала рози и се пипнала по хълбока, където аз имах розово петно с големината на 5 стотинки (старите). Петното изчезна май в пубертета и на мен ми беше много мъчно ...
Още една поука: "Не кради докато си бременна!"  Peace
А иначе за секса, ето един любим виц:
Доктора изважда бебето, което веднага проговаря и пита: Ти ли си баща ми?
Доктора: Не, аз ето там онзи е.
Бебето започва да го налага по главата и да вика: А, сега кажи хубаво ли ти е така? Wink

Общи условия

Активация на акаунт