Токуда Болница София - тема 23

  • 87 096
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 260
Здравейте момичета, родих в Токуда преди 3 години дъщеря си и сега живот и здраве април месец пак там мисля да раждам второто. Имам следния въпрос. Когато раждах дъщеря ми приеха нов ценоразпис - можеш да родиш при дежурен лекар на смяна, срещу 900 лв. Въпроса ми е, дали това е още валидно, знаете ли?

Мисля, че отпадна от пролетта и вече е само с избор на екип - 1 500 лв.

# 256
  • Мнения: 4 400
Здравейте момичета, родих в Токуда преди 3 години дъщеря си и сега живот и здраве април месец пак там мисля да раждам второто. Имам следния въпрос. Когато раждах дъщеря ми приеха нов ценоразпис - можеш да родиш при дежурен лекар на смяна, срещу 900 лв. Въпроса ми е, дали това е още валидно, знаете ли?

Мисля, че отпадна от пролетта и вече е само с избор на екип - 1 500 лв.
И отделно се плащат неонатологичните грижи нали? Миналия път бяха 500 лв за естествено раждане, гледам че вече са 600 лв. Close

# 257
  • София
  • Мнения: 4 260
Здравейте момичета, родих в Токуда преди 3 години дъщеря си и сега живот и здраве април месец пак там мисля да раждам второто. Имам следния въпрос. Когато раждах дъщеря ми приеха нов ценоразпис - можеш да родиш при дежурен лекар на смяна, срещу 900 лв. Въпроса ми е, дали това е още валидно, знаете ли?

Мисля, че отпадна от пролетта и вече е само с избор на екип - 1 500 лв.
И отделно се плащат неонатологичните грижи нали? Миналия път бяха 500 лв за естествено раждане, гледам че вече са 600 лв. Close

Мммм да изравнили са го с секциото. Защото преди 3 г. пакета за бебето при нормално беше 500 лв., а секцио - 600 лв., а сега независимо нормално или секцио цената е еднаква, което от една страна е Ок Simple Smile

# 258
  • Мнения: 700
И сега са така: 500 лв - естествено, 600 лв - секцио. Разликата идва от това, че при секцио, ако всичко е ок стоиш един ден повече. Цените за раждането са изравнени - 1500 лв.

# 259
  • Мнения: 1 665
И сега са така: 500 лв - естествено, 600 лв - секцио. Разликата идва от това, че при секцио, ако всичко е ок стоиш един ден повече. Цените за раждането са изравнени - 1500 лв.

Вече не са. Неонатологичният пакет е 600лв независимо от раждането.

# 260
  • Мнения: 700
Ааа може Simple Smile

# 261
  • София
  • Мнения: 6 153
Преди години оставяха на родилките лигнин в стаята,още ли го правят или вече си спестяват този консуматив?

# 262
  • Мнения: 84
И аз искам да попитам нещо по списъка с неща да се носят - препоръчаха ми да си взема вода в бутилки със спортна капачка, по-лесно се пиело след секцио, но има ли смисъл според вас. Предполагам там си осигуряват вода, имам ли нужда от чаша поне?
 Също да попитам нощниците, които дават с дълъг ръкав ли са? Който е раждал зимата имал ли е нужда от нещо горно - халат, жилетка и прочие по време на престоя си?

# 263
  • Мнения: X
Вода не ти осигуряват (което на фона на цената е безумно, но..), затова си вземи. Като за начало 1-2 малки бутилки, после ще ти донесат роднините. Бих ти препоръчала да си вземеш шоколад и солетки, че това са едни от първите храни, които разрешават след операцията. В отделението е доста топло, но една жилетка няма да ти е излишна - все пак излизаш на свиждане, аз лично имах и си я обличах (раждах март). Носех си и дамски превръзки за родилки, доста по удобни са от лигнина.

# 264
  • Мнения: 1 605
а там дамски превръски не дават ли , само лигнин ли дават след секцио ?

# 265
  • Мнения: 20 420
Мисля, че никъде не дават превръзки.

# 266
  • София
  • Мнения: 6 153
Вода не ти осигуряват (което на фона на цената е безумно, но..), затова си вземи. Като за начало 1-2 малки бутилки, после ще ти донесат роднините. Бих ти препоръчала да си вземеш шоколад и солетки, че това са едни от първите храни, които разрешават след операцията. В отделението е доста топло, но една жилетка няма да ти е излишна - все пак излизаш на свиждане, аз лично имах и си я обличах (раждах март). Носех си и дамски превръзки за родилки, доста по удобни са от лигнина.
Осигуряват ли лигнин? Всеки си има критерий за удобство Peace , специално за първите дни за мен лигнина беше много по-удобен за външния шев, който имах .

# 267
  • Мнения: 20 420
Да, лигнин има.

# 268
  • Мнения: X
Осигуряват ли лигнин? Всеки си има критерий за удобство Peace , специално за първите дни за мен лигнина беше много по-удобен за външния шев, който имах .
Разбира се. Лично аз имах превръзки, защото ми ги подари приятелка, на която бяха останали. Аз раждах секцио, явно има значение.

# 269
  • Мнения: X
Лигнин има. Обикновена бутилка вода върши работа. Шоколад също. Аз умирах от жега, така че въпреки запасите с халати не ми бяха нужни. Родих преди година почти.

Общи условия

Активация на акаунт