Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Коя марка фотоепилатор за домашна употреба ползвате?

Опции:

# 30
  • Mediterraneo
И тук да следя за отзиви, въпреки че аз вчера си купих апарат от Лидл. Сравнявайки характеристики с други марки и модели, не откривам кой знае какви минуси в този, който си купих. Цената му е повече от добра за характеристиките му и се надявам да върши работа.

# 31
  • Бургас
Какъв фотоепилатор се предлага в Лидл?

# 32
  • Mediterraneo

# 33
  • Бургас
В брошурата за България го няма, жалко.

# 34
  • Mediterraneo
Брошурите не вървят заедно. Може да го пуснат.

# 35
  • София
Здравейте, моля ви за отзиви за модела: Фотоепилатор PHILIPS SC1995/00

Обмислям покупка заради цената основно. Това е по-стар модел, някой има ли опит с него, минуси, плюсове, съвети.

Ако има възможност някой да го сравни с модела Епилатор BaByliss IPL Homelight G945E, 200.000 импулса

Нямам никакъв опит с фотоепилатори, всякакви мнения ще са ми полезни!

Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 09:50 от dessie_d

# 36
  • Бургас
Може ли отзиви за фотоепилатора от Лидъл?

# 37
Zdr as si kupix eto tozi no napravix dve tri proceduri isprq mojeli nqkoi da mi kaje dali ima nqkva zawtita

# 38
Molq kajete newto za tozi imali nqkva zawtita

# 39
Здравеите момичета аз си купих

philips lumea advanced sc1999

И съм много доволна от една процедура краката ми се повлияха много добре

# 40
  • sofiq

От една процедура Rolling Eyes

според моя опит една процедура няма как да повлиае никак,според произвидителите също(изискват се 3-4)....не вярвам аз  Whistling

# 41

От една процедура Rolling Eyes

според моя опит една процедура няма как да повлиае никак,според произвидителите също(изискват се 3-4)....не вярвам аз  Whistling
   не съм казала че се махнаха всички но като за един път процедура има видим резултат

# 42
При мен още първа процедура (в салон) се виждаше ефект. Махната се на няколко петна. Неудобството беше, че фотоепилацията ми изкара всички подкожни и няколко месеца изглеждаха доста зле. Т.е. те се зачервяват преди да се покажат и ако не внимаваш и ги раздразниш, стават доста видими петънца.

# 43
Здравейте,

аз имам Silkn'.

Исках да ви кажа колко съм доволна от него. Миналата година си го купих от OLX и го използвах от Декември до Март- Април за краката, корема и мишниците. Отначало между първите 2-3 процедури трябва да има 2 седмици почивка, заради разтежа на косъма, а след това може да се съкрати времето. Резултатите не са моментални, но вече към Май месец усетих, че се бръсна по- рядко и имам места, на които изобщо не изникват косми Simple Smile След лятото вече не мога да оспоря ефекта и тази зима си ползвам фотоепилатора пак и се надявам дори на по- добър ефект. За отбелязване е, че дори след бръснене космите ми не стоят твърди, а меки, все едно съм ги махнала с кола маска или епилатор. Моите косми са черни, а кожата ми е светла. Мисля, че и това има значение при настройката на светлинен импулс и вземането на фотоепилатор Simple Smile

# 44
  • София
Здравейте, моля ви за отзиви за модела: Фотоепилатор PHILIPS SC1995/00

Обмислям покупка заради цената основно. Това е по-стар модел, някой има ли опит с него, минуси, плюсове, съвети.

Ако има възможност някой да го сравни с модела Епилатор BaByliss IPL Homelight G945E, 200.000 импулса

Нямам никакъв опит с фотоепилатори, всякакви мнения ще са ми полезни!

Благодаря предварително!
Аз имах тази Лумеа, чудесна машинка.Има цяла тема за уреда на Филипс, може да прочетете там.

Общи условия

Активация на акаунт