Лесбийско заведение в Пловдив?

  • 4 399
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Случайно някой да знае лесбийско заведение в Пловдив, може и парк да е или някакво местенце? Търсих в гугъл, но нищо не намирам...

# 1
  • Мнения: 532
Отдавна не съм била в Пловдив. Въпреки това съм убедена, че точно такова заведение няма. Още повече, че затвориха Калигула, преди колко години вече стана - 6-7? А там клиентелата е доста по-многобройна. Опитай с местата, където се събират хипстърите. Например Артнюз кафе може да е добра отправна точка. Освен това винаги можеш да членуваш в нещо като ЛГБТ Пловдив, аз не бих, защото предполагам, че следва щатския модел, а той е бавноразвиващ и със сигурност е доста политически обагрен, но поне да се запознаеш с хората вътре.

# 2
  • Мнения: 1 949

Може да ги питаш във Фейсбук.

# 3
  • UK
  • Мнения: 17
има едно , или  поне преди три години му беше такава славата , не си спомням името , но е в началото на стария  град  от страната на понеделник пазара  , слиза се по едни стълби надолу , има 5-6 маси и приглушена  светлина , много приятно . беше собственост на двойка лесбийки и от там техни приятелки започнаха да ходят и така се завърза клиентелата

# 4
  • Мнения: 187
Как се казва заведението, знаеш ли? Значи е до понеделник пазара и се слиза по стълби така ли?

# 5
  • UK
  • Мнения: 17
Как се казва заведението, знаеш ли? Значи е до понеделник пазара и се слиза по стълби така ли?
да , не мога да си спомня името .... но от понеделник пазара пътят към тепето , малко преди Балабановата къща , по едни стълби надолу се слиза

Общи условия

Активация на акаунт