Търся мнения за сайта ivet.bg

  • 32 106
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте, току що ми дойде пратка от IVET.BG, която поръчах вчера онлайн. Много съм изненадана, че дойде толкова бързо. Роклята, която избрах е прекрасна. Няма разминаване между снимката и реалността. https://www.ivet.bg/productv/1020790/roklya-talana.html - Това е роклята, има отстъпка. Получих я със Спийди , със стокова разписка. Наистина няма касова бележка към пратката, но това мисля че е въпрос на договорка с куриерите. Мисля, че имат право счетоводно. Когато е наложен платежа, аз ги давам в брой на куриера, но той има договор с фирмите-изпращачи, и им превежда платежа както е по договор - по банка или в брой. Както и да е, аз съм доволна, нямам забележки по роклята, и ще си я нося с удоволствие Simple Smile Успех в избора и на вас Simple Smile

# 16
  • Мнения: 60
А размерите на обувките/чехлите дали си отговарят или са по-малки? Някой поръчвал ли е такива?

# 17
  • Мнения: 9
По-добре  си поръчвайте от Али Експрес, поне се доближават до
по- нормална и реална цена, цялата им стока на Ивет е от Китак и е с надценка.
Няма нищо общо купеното с доставеното.
Избират най-долнопробните рокли от Китай и ги продават тук...
Направете си сметка, щом до сега съм поръчвала от Али, какво ли не и ми и идвало, дори и по-бързо, отколкото през Ивет и само веднъж съм получавала кофти продукт..
Въпрос на преценка и опит в пазаруването си е. А от Ивет,
3 пъти си поръчвам, чакам ги минимум месец, като им се обадя се отнасят арогантно, все едно съм виновна,че още ми бавят поръчката и накрая от 3 опита и един сполучлив няма - винаги получавам кофти неща, несъответстващи със снимките.
Получаваш си пратката
! Задължително я плащаш! ,
нищо че по закон си в правото си да я откажеш и след като им платиш
,, безплатните доставки '' при покупка над 50 лв, в моя случай 140, можеш да мислиш за връщане.
Да, пари връщат, но се бавят и си е разправия, която няма да повторя.
Крайно разочарована съм цялостно от дейността на тази фирма и то по всеки един въпрос...
За касова бележка и дума да не става..
Абе,какво да ви кажа повече....
Яд ме е натакива шарлатани,
които нямат страх от нищо..

# 18
  • Мнения: 12
За съжаление поръчах 3 артикула и никой от тях не ставаше.
Висящи конци, лоша материя, смърдеше на миши изпражнения, сгрешена кройка.
Върнах всичко. Парите ми се възстановиха за 2-3 дни, НООООО транспорта от офиса на Спиди София, до техния склад в София беше 7 лв. и е за ваша сметка!!!!!!

Преди време взех зимна шапка. Много си я харесвам, но при всяко пране смърди на мокро куче по цяла седмица!!!

Правете си изводи, какви боклуци пробутват, на какви цени и с какви лъскави крадени снимки са.

# 19
  • Мнения: 1
Този сайт е исключително не коректен.Поръчах си от техният сайт панталон и суичър,но на  единия продукт пишеше 24часа доставка,и се чудех дали ще дойдат по едно и също време.Реших да се свържа със сайта чрез email,но така е не отговориха.Опиташ същото чрез instagram.Накрая се опитах да им звънна но ми затвориха веднага след като узбрах опцията за свързване с тях(натиснах цифра 1).Сега видях вашите коментари и благодаря на всички ви че разяснихте що за сайт е ivet.bg

# 20
  • Мнения: 115
Не поръчвайте от сайта! Пълни боклуци! Бях си поръчала 3 рокли и бяха кошмарни 😩

# 21
  • Мнения: 333
Поръчах и аз. Минаха две седмици без дума от тях - никакво потвърждение чрез имейл или телефон. Писах им - никой. Бях забравила за поръчката когато се обадиха да ми обяснят, че поръчката била индивидуална и щяло да отнеме 40 дена и как така не съм видяла. Какво не съм видяла, моля? Не съм видяла това, защото не сте го написали, казвам. И жената отсреща взе много снизходителто да ми обеснява за политиката на сайта и какво пишело там. Момичета, нямах никакво известие и никакъв анонс колко време ще отнеме и това е факт. Постоянно пазарувам онлайн и за първи път се сблъсквам с некоректност от страна на търговец, за която отгоре на всичко съм обвинена аз.  Ще изчакам куриера и ще върна стоката. Отвратена съм. Много зле се почувствах от отношението им.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 6
И аз ще изкажа мнение. Първо, че всичко е китайско, с ниско качество, а вече са се изтарикатили и не можеш да си върнеш стоката, защото пристига вмирисана на цигари, а в условията за връщане изрично пише,че не можеш да ги връщаш миришещи на цигари. Ужас. Този сайт трябва да го блокират от комисията по защита на потребителя.

 Впрочем, идентичен сайт е creative-bg.net , даже са и по-зле нещата. В сайта пише,че са произведени в Италия, но от етикета всъщност се оказва,че са произведени от китайска фирма в Италия.

Ако може някой да направи тема за сайтове в черен списък.

# 23
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Китайски боклуци.Много ниско качество.
Същите можеш да си поръчаш от Али експрес,но на още по-ниска цена.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 6
И да допълня мнението си за сайтовете- боклуци. Онзи ден ми пристигна поръчка от trendo.bg , смея да твърдя, че дрехите са им прекалено скъпи за качеството. Рокля, която намалена е 60лв, всъщност реално не бих дала и 15лв за нея. Материала е гаден, макар да са шити в България. Няма да повторя този сайт, много надценка си слагат.

# 25
  • София
  • Мнения: 19 253
Сигурно повечето тук сте млади и се връзвате на "намалена от....."
Хич не ми пука от колко е намалено нещо, но аз не се влюбвам във вещи...
Роклята, която избрах е прекрасна. Няма разминаване между снимката и реалността. https://www.ivet.bg/productv/1020790/roklya-talana.html - Това е роклята, има отстъпка.
И се регистрирахте тук само за да ни кажете това? Не ядем доматите с колците

# 26
  • Мнения: 76
Имам направена поръчка от тях началото на май! Нито отговарят на мейл, нито на телефон. Трият коментарите си във фейсбук и са под всякаква критика! За мен толкова некоректен сайн друг няма!!!!

# 27
  • Мнения: 1
Включвам се и аз по темата за сайта Ивет.бг. Поръчах си летни чехли за плажа на 20.06.2021. Днес сме 05.07, а аз чехли не съм видяла. Нито съм получила имейл, относно поръчката ми, нито обаждане. Сестра ми си поръча бански. Пристигнаха на 22рия ден в окаяно състояние. Висяха конци, материята беше потресаваща. Четохме мненията и на останалите момичета във форума и се оказа, че същия бански го има в Али експрес за 10 долара. Тя го купи на ,,намаление,, за 34.90лв(първоначалната му цена беше 59лв). Наистина не поръчвайте, защото ще си дадете парите на вятъра. Доставката не включва преглед и тест, а когато им се обадиш започват да се държат вулгарно, защото ТЕ НЯМАТ ВИНА. Банските миришеха ужасно, а те парите няма да върнат първо, защото сме поръчали бански и второ, защото при покупки с наложен платеж пари НЕ СЕ ВРЪЩАТ. Такава им била политиката.

# 28
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Включвам се и аз по темата за сайта Ивет.бг. Поръчах си летни чехли за плажа на 20.06.2021. Днес сме 05.07, а аз чехли не съм видяла. Нито съм получила имейл, относно поръчката ми, нито обаждане. Сестра ми си поръча бански. Пристигнаха на 22рия ден в окаяно състояние. Висяха конци, материята беше потресаваща. Четохме мненията и на останалите момичета във форума и се оказа, че същия бански го има в Али експрес за 10 долара. Тя го купи на ,,намаление,, за 34.90лв(първоначалната му цена беше 59лв). Наистина не поръчвайте, защото ще си дадете парите на вятъра. Доставката не включва преглед и тест, а когато им се обадиш започват да се държат вулгарно, защото ТЕ НЯМАТ ВИНА. Банските миришеха ужасно, а те парите няма да върнат първо, защото сме поръчали бански и второ, защото при покупки с наложен платеж пари НЕ СЕ ВРЪЩАТ. Такава им била политиката.

Чакайте, че се потресох - как така не се връщат пари?????? Те по закон нямат право да не връщат пари. Направо са за съд в тоя случай.
Има ли някой изобщо окей опит с тях? Поръчах едно плажно кимоно, не знам дали изобщо си струва да го взимам в тая ситуация, дори да дойде някога.

Общи условия

Активация на акаунт