Mango online магазин-9 тема

  • 96 128
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 680
Е, много ме дразните, ама ще почакам, няма бюджет сега  ooooh!

# 662
  • Мнения: 24 553
Е, много ме дразните, ама ще почакам, няма бюджет сега  ooooh!
Поръчвай! Така или иначе ще чакаш 10-14 дни за доставка 4470

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
Е, много ме дразните, ама ще почакам, няма бюджет сега  ooooh!
Поръчвай! Така или иначе ще чакаш 10-14 дни за доставка 4470

 Joy
И аз по таз логика карам и така май най-много се набутвам.  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 1 894
аз съм на 6 поръчки  Embarassed

# 665
  • Мнения: 680
Е, много ме дразните, ама ще почакам, няма бюджет сега  ooooh!
Поръчвай! Така или иначе ще чакаш 10-14 дни за доставка 4470

 Joy
И аз по таз логика карам и така май най-много се набутвам.  Mr. Green
Не че не съм напълнила кошницата  Grinning, ама се удържам още.

# 666
  • Мнения: 2 889
Моите неща от много умуване се изчерпаха. Sad ..дали ще заредят, и ако да,по кое време знаете ли ?

# 667
# 668
  • Мнения: 91
Здравейте момичета! Супер се зарадвах, че ви открих. Вчера за първи път си получих поръчка от Манго. Палтото, което поръчах изглежда много зле, по-точно плата е като извехтял, направо това ме разочарова от марката. Но въпросът е друг, когато отидох да го пратя за връщане при Еконт (с него пристигна), ми казаха, че те не връщат и не знаят как да го върна и колко ще ми струва. Поръчано е от Mangooutlet. Моля помогнете ми!

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 08:45 от VILI_Z

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Връщаме с бг пощи, но в съседна тема прочетох за нова фирма с подобна услуга. Все пак първо кажи от кой точно сайт ти е поръчката?

# 670
  • Мнения: 91
Mangooutlet, и колко ще ми струва?

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Не е евтино, за съжаление, зависи от теглото на пакета. В пратката трябва да имаш етикет за връщане, с него отиваш в пощата и ги помоли да ти кажат колко ще струва.

В съседната тема са коментирали фирма, която е конкурент на бгпощи, ще копирам информацията тук с уточнението, че не съм ги ползвала, все пак може да е полезно. Погледни и тяхната цена по-долу, за да се ориентираш:

"Това е фирмата, с която може да се прати евтино http://postone.eu/. Не се стряскай, ако видиш съобщение отпред, че не приемат пратки. Вече приемат, научих днес. Просто по празниците имаше голямо натоварване в БГ пощи и хората побъркаха въпросната фирма, която не беше подготвена за този наплив. Сега вече приемат пратки за всички държави. Това е пощенска услуга, не е куриер и е май единствената до момента алтернатива на БГ пощи. Цените им от 0,500 до 2 кг са почти като на пощите.
Аз съм ги ползвала веднъж и съм много доволна, от мой опит с тях мога да гарантирам, че са коректни и много услужливи. Ходих лично в офиса им да си дам пратката. Много хора ги ползват вече, особено след проблемите с БГ пощи напоследък.

Това е отговорът, който изпращат при запитване на имейл:

Фирмата ни е официален партньор на SWISS POST AG и като такива     предлагаме пълен набор услуги за доставка на малки пратки и     документи до целия свят.
     Фокусът ни е върху пратките до 2 кг, където транзитните ни времена и     цените ни са по-добри от тези на Български Пощи.
 
    Приложено изпращам тарифа за доставка на малки пратки за обеми до     200 пратки на месец.
 
    Процедурата за изпращане на пратките е сравнително опростена.     Пратките се подготвят от вас като обикновени пощенски пратки -     поставя се пълен и точен адрес на получателя с пощенски код в долния     десен край на пратката и вашите данни като изпращач в горния ляв     край на пратката. За пратки извън ЕС се поставя и митнически     етикет-декларация тип CN22 (можем да ви снабдим с бланки).     Информацията за пратките се попълва и в файл - приемо-предавателен     протокол (прилагам файла).
 
    Може да донесете пратките си в офиса ни на адрес Ж.К. Дружба 2 (от 15 до 17 часа),     Цариградски Комплекс, бл 282, вх А, а може и наш куриер да вземе     пратките от ваш адрес (срещу допълнителна такса).
 
    След като получим пратките и файла с адресите ги обработваме и     изпращаме същия ден със самолет за разпределителния център на SWISS     POST в Германия.
     На следващия ден ви връщаме файла с пратките с попълнени тракинг     номера.
     Пратките могат да се проследяват от 24 до 48 часа след изпращането и     се доставят съгласно транзитните времена в приложената тарифа.

 
Pack S* - Weight ≤  0.25 kg - EU 5.5 €, Rest of World 7.5 €
Pack M* - Weight ≤  0.50 kg - ЕU, Rest of World 9.0 €
Pack L*- Weight ≤ 1.0 kg - EU 10.8 €, Rest of World 13.5 €
Pack XL* - Weight ≤ 2.0 kg - EU 15.5 €, Rest of World 18.5 €
Pack XXL* - Weight ≤ 3.0 kg - EU** 19.5 €. US/CA 39.0 €
* The sun of length + height + width must be ≤90 cm. The length is longest side of the box.
** Valid only for UK, FR, NL, BE, AT, ES, HU, CZ, SL, SK, LU, DK, SE, CH, PL

  Pavel Yordanov
Business Development Manager
   м: +359 896 688 177
    0700 89 086
 www.postone.eu  
  
Additional taxes
· Pickup from customer address (single visit)– 3.0 €
· Pickup from customer address (monthly fee)– 40.0 €
· Insurance up to  45 € – 0.9 €
· Insurance up to 500 € – 4.5 €
· Return receipt – 3.5 €
· Surcharge for Island distribution** – 20.0 €
** Valid for the post codes described bellow for parcels above 1 kg. "

# 672
  • Мнения: 91
Моята пратка е 1,5 кг. , значи 15 евро, много е скъпо, май ще си го нося.
Благодаря за бързият отговор!

# 673
  • София
  • Мнения: 1 734
А от какво си разочарована? Сподели, за да не поръчваме!

# 674
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Да, кажи кое е палтото, в крайна сметка темата е и за това.

Общи условия

Активация на акаунт