Кое е любимото ви шопинг другарче?

  • 3 030
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Самичка си пазарувам, никой друг не ме издържа ...
Два-три пъти съм ходила с приятеля ми, нещо да ми купува и оттогава тотално се отказа от мен.
Сега вече се дават паричките и сама си избирам.

# 76
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз съм си най-доброто другарче. И най-добрата ми дружка, ама доста рядко се случва , пък и като излезем уж на пазар, обикновено засядаме някъде на сладки приказки и той деня оттекъл Wink

# 77
# 78
  • Мнения: 3 248
Майка ми! Peace

# 79
  • Мнения: 1 417
Мъжа ми Simple Smile Много обичам да пазарувам или да обикалям магазините, ама много трудно вземам решение Confused

# 80
  • Мнения: 2 956
И аз се присъединявам към малко странните птици  Laughing иначе казано не обичам много да обикалям,не съм от най-претенциозните,ходя само ако нещо ми трябва,като не прекалявам. А безцелно обикаляне отдавна не практикувам  Thinking
Иначе широки пръсти дал Господ  Laughing че даже май ме е лишил съвсем от пръстчета  Laughing
а когато ходя на пазар последните години все сама,защото обикновено на мен първа ми писва  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 229
Обичам да съм сама когато си пазарувам за да не ми мрънка никой.

# 82
  • Мнения: 1 410
Винаги пазарувам между другото. Просто минавам покрай някой магазин, харесва ми нещо, влизам и го купувам. Не се мотая безцелно по магазините с идеята да пазарувам.

# 83
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 807
най-ми е добре сама да си обикалям по магазините... и да имам много време за губене, че съм голям заплес  Laughing
добре, че напоследък нямам много време, та излизам икономично на семейния бюджет  Laughing
иначе от врем на време, като ми трябва критичен поглед отстрани, вземам мъжа ми със себе си

# 84
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Любимото ми шопинг другарче е мъжа ми.Не се шашкайте!Може да обикаля с мен с часове,без проблем.

# 85
  • София
  • Мнения: 478
Аз най-обичам да хойкам по магазини със сестра ми. Тя понеже проявява разум при пазаруване, за разлика от мен. И някак винаги успява да нацели намаления, евтини неща и прочие. И най-важното - вкусовете ни са почти еднакви.
А ми е много тъпо  като ходя по магазини с някой с доста различен от моя вкус...Харесвам нещо и той/тя прави една физиономия  Thinking, както и братно- хареса тя(най-често жена) нещо и аз се чудя кво да кажа, понеже никак не е мой тип дреха.
Майка ми също не е лош спътник, защото оглежда нещата по 100 пъти и обръща внимание на качеството, което аз често пренебрегвам, ако ми хареса дизайна.
Мъжът ми му писва след третия магазин и на въпроса ми "Харесва ли ти?" отговаря:"На теб харесва ли ти, това е важното" Crazy
Вие сте  Laughing

Аз най-обичам да ходя с майка ми  Embarassed, а за мъжката част си го казала много точно

# 86
  • Мнения: 2 407
Обичам да ходя с една приятелка, имаме еднакъв вкус и харесваме еднакви магазини.

# 87
  • Мнения: 952
на мене ми е по гот да съм си сама, така поне няма се сърдя на никого ако ме излъжат че това ми стои добре примерно Mr. Green Mr. Green Но напоследък нямам онова време което искам зада се мотам по магазини и пазарувам в движение Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 4 966
Само с мъжа си излизам на покупки.Той поне ми казва обективно мнението си...

# 89
  • Мнения: 5 622
Аз най-обичам да съм с мъжа ми. Неговото мнение е най-обективно и е безценно за мен. Друг е въпроса, че той по-бързо се изнервя и тогава вече пазаруването се превръща в досадно събитие за него. И покрай него и аз се изнервям и се отказвам и прибирам в къщи.  Crossing Arms Затова когато е на кеф, само тогава го мъкна с мен  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт