Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 345 412
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 3 015
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Само някои артикули, на други си пише "само в магазините". По-евтините мебели си ги поръчваш и ги чакаш да дойдат от чужбина (Дания??). Аз очаквам 5 пакета, като единият не се знае къде е - при Юск в София ли е, в някой склад на Спиди ли е, пълен кошмар. Ще чакам понеделник, за да започна сама да разследвам, че инак май няма да се получи да си ги получа  Rolling Eyes

# 3 016
  • Мнения: 19 689
Искам и да се закълна, че никога повече няма да залепя стикери на прозорците. Отели ми се волът, докато ги сваля. Проклинах и мене си накрая. Глупачка! Не е задължително да изкупиш всичко до един долар от ибей  #Cussing out
Ас съм страшно доволна от тези, които купих от Лидл. Много лесно слагане и много лесно махане.

# 3 017
  • Мнения: 146
Аз също съм доволна от стикерите в ЛИДЛ. Слагат се лесно,махат се без седи и си ги ползвам и следващата година.

# 3 018
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Кои са лидълските стикери? Има ли някъде картинка да ги видя?

# 3 019
  • Мнения: 19 689
Имаше най-различни, но не знам откъде да изровя снимки в брошурите. Като почнеш снежинки различни видове и големини, елхи, снежковци, дядо коледовци, къщички...бе каквото се сетиш.

# 3 020
  • Мнения: X
Искам и да се закълна, че никога повече няма да залепя стикери на прозорците. Отели ми се волът, докато ги сваля. Проклинах и мене си накрая. Глупачка! Не е задължително да изкупиш всичко до един долар от ибей  #Cussing out
Ас съм страшно доволна от тези, които купих от Лидл. Много лесно слагане и много лесно махане.
+1 .
аз да се оплача.Вчера ми беше почивен ден и бързах да отида до юск за свещника.Отивам...Нямат го.Бил част от коледната им декорация newsm78 дали не се знае.Та ако някой го види да помоля да го купи и да ми го изпрати  Cry Praynig Hug .

# 3 021
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
разчистих украсите.
много ми е голо  Confused

# 3 022
  • Варна
  • Мнения: 82
Кои са лидълските стикери? Има ли някъде картинка да ги видя?


Ето тези са, но има повече видове. Нямат лепило и са за многократна употреба:

# 3 023
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Е, тези ги знам. Нямат нищо общо с калпавите боклуци, с които се борих 2 часа снощи. И много, и ситни  Sick

Чаровнице, засилих към обявата на онази мацка, на която дадох тук профила в базар. Имаше два свещника, много близки до "твоят" свещник, някой обаче те е изпреварил  Mr. Green Не са били за теб  Hug

# 3 024
  • София
  • Мнения: 3 022
Дяволски чаровна,днес бях в Юск-а и имаше свещници 6 броя  на цена 9лв.Загледах ги и видях,че не са перфектни.Имаха мръсни петънца,сигурно от пипане.Ако искаш мога да ти взема.

# 3 025
  • Мнения: X
Дяволски чаровна,днес бях в Юск-а и имаше свещници 6 броя  на цена 9лв.Загледах ги и видях,че не са перфектни.Имаха мръсни петънца,сигурно от пипане.Ако искаш мога да ти взема.
дали ще могат да се изтрият тези петънца.Ако да може да ми вземеш Simple Smile

# 3 026
  • София
  • Мнения: 3 022
Дяволски чаровна,днес бях в Юск-а и имаше свещници 6 броя  на цена 9лв.Загледах ги и видях,че не са перфектни.Имаха мръсни петънца,сигурно от пипане.Ако искаш мога да ти взема.
дали ще могат да се изтрият тези петънца.Ако да може да ми вземеш Simple Smile
Мога само да гадая дали ще се изтрият.Както кажеш.

# 3 027
  • Мнения: 373
Тази година в Лидл пуснаха нов вид стикери или поне аз не бях виждала такива. По-твърди са от другите, но не се разлепват. На първата снимка малко се виждат - бели снежинки със сребриста декорация, стоят много елегантно. Нямат брокат!

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 10:07 от danibor

# 3 028
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Тези, които се отлепват и са за многократна употреба, са силиконови. Подариха ми такива от Бг. Картинките са доста детински, не ми харесват, но залепихме няколко. Свалят се много лесно, наистина.

Не знам обаче дали от Лидл са купувани.

# 3 029
  • Мнения: 5 682
Аз си взех такива стикери за стъкло със силикон от AVON, но нямаше избор на картинки, само едни къщички /като снежно село  Laughing/. Бяха три еднакви в пакет и ние си ги поделихме с още две колежки. Бяха на обща цена 6,90 лв. мисля. Хубави бяха, сега ги разлепих и прибрах за следващата зима  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт