Отговори
# 60
  • Мнения: 457
annye, по повод на болничните, аз се осигурявам на две места, на едното като управител, на другото с трудов договор и даже ми издават по 2 болнични за двете фирми. Та сигурно затова и при мен е по-добре да няма прекъсване. Peace

А за връщането на работа, съгласна съм, че не е добре да се работи където не те искат, но Паула няма какво да го мисли отсега. Шефката й явно не е собственик, може и да не е там дотогава  Mr. Green

Тази нощ имах ужасна криза с киселини  Sick Сигурно защото с децата снощи седнахме навън и опитах малко пържена цаца и картофки. Разказа ми се играта направо, все едно че някой ми изгаря с киселина целия хранопровод. По принцип не ям никога пържено, що ми трябваше да опитвам, и то пържено в кой знае каква мазнина  ooooh! ooooh!

# 61
  • Мнения: 373
Бианка и аз снощи бях така с киселините, а никога не съм имала. Изпих един натурален сок от кутия и стана страшно. По принцип пия само фрешове. И днеска стомаха доста ми боли. Пих две но шпа, но ни минава  Sad

# 62
  • Мнения: 457
Гадно е, много трябва да внимаваме какво ядем и пием  Peace

# 63
  • Мнения: 969
Относно киселините, ужасни са  ooooh!
Аз снощи бях на вечерна сватба и се опасявах да не получа от късно хапване! Но тактически си тръгнах преди тортата и слава богу нямах проблеми със стомаха! Е, то на половин чаша бира за наздравици и вода с лимон цяла вечер... Храната дори ми беше малко, хи-хи  Laughing
Мами, някой попита в предните страници, да подсетя и аз да обсъдим ако искате темата с ваксините за бебето! Знам, че можем да подпишем декларация в болницата, че отказваме ваксините! Аз съм 50/50, толкова противоречива информация има, че съм мнооого объркана! Whistling
Вие как смятате да постъпите?  newsm78

# 64
  • София, България
  • Мнения: 5 608
То докато се наложи Паула да се връща на работа шефката й най-вероятно може изобщо да не е там.
Иначе е ясно, че не е цветя и рози да работиш, където не си желан, но повярвайте ми, като служители може да сте също такъв трън в задника на шефа, както и той във вашия, даже повече. Точно защото съм се чудила как да махам хора и ако искаш всичко да ти е изпипано, защото от друга страна и ти се отчиташ пред някого, нещата стават почти невъзможни. Да не говорим, че до 6тата година на детето майката може да полага нощен и извънреден труд само с изричното й съгласие.

За киселините - аз имам доста рядко и то отскоро и бързо минават, но все пак да попитам - какво бих могла да пийвам, хапвам набързо? Някой беше споменал за лимон?

За Щерев знаете ли някой доктор, който изрично препоръчват при секцио?

Аз ваксини ще слагам каквито се полагат, нито съм чела за и против, нито имам сили да чета, честно казано.

# 65
  • Мнения: 969
Мона Лиза, във форумите за Щерев съм чела, че Александров е страхотен оператор за секцио. Иначе бил малко студен като отношение Peace

# 66
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Мона Лиза, във форумите за Щерев съм чела, че Александров е страхотен оператор за секцио. Иначе бил малко студен като отношение Peace
Още по-добре, изпадам в ужас от интимничещи доктори, чувствам се неловко. Предпочитам да си върши работата и това е. Моята докторка е много мила, направо ме натоварва ха ха.  Laughing
Ще видим към кой ще ме насочи ако не е тя. една приятелка я е насочила към Димитров.

# 67
  • Мнения: 237
Когато си в болничен осигуровките които плаща работодателя пълни ли са, знам че като излезеш в майчинство са по 21лв, а преди това ?

# 68
  • Мнения: 969
Мона Лиза, за евентуална следваща бременност ще те питам коя ти е докторката  Joy

# 69
  • Мнения: 373
bob_ka 20.16 са осигуровките.
За ваксините аз ще ги слагам, дори не съм се замисляла да не слагам.

# 70
  • Мнения: 2 452
Аз няма да слагам ваксините в болницата. Направих проучване за графика на ваксинации за целия ЕС публикуван е на сайта на Европейския център за контрол и превенция на заболяванията.Тези двете при нас които се слагат в първите 48 часа някъде изобщо не ги слагат никога а където ги слагат при раждането пише че е само при рискови групи и почват с ваксинациите от 2-3 месец. Това е и моя план след 2-3 месеца и ще преценям дали да слагаме всичко между другото понеже във фейса дискутирахме дефицита на б12 бях попаднала на инфо че ако бебето е с такъв дефицит по трудно понася ваксинация.

Последна редакция: нд, 11 сеп 2016, 14:24 от Niss

# 71
  • Мнения: 183
И аз ще слагам всички ваксини Simple Smile.

# 72
  • Мнения: 1 269
И аз ще слагам всички ваксини Simple Smile.
И аз ще слагам всички ваксини. Тия мигранти донесоха отново позабравени болести и не е лошо да го имате с предвид.

# 73
  • Лондон
  • Мнения: 839
Хммммм,много интересна тема-ваксините Peace От крайно отричани според някои,до крайно необходими за други.И на мен би ми било интересно да чета мнения,аз все още не знам newsm78 Хем ме е страх да не му стане нещо на детето от тях,хем пък ако не ги слчожа и то се разболее от нещо.... #2gunfire Много труден избор е това

# 74
  • Мнения: 457
Проверих, тия в родилното ще го сложим. Но след тях имам идея да сложа всички задължителни, но отложено във времето. Тест нямам никакво намерение да търча Февруари месец в грипните епидемии да ваксинирам двумесечно бебе за 6 болести накуп.  Crossing Arms Като стане на 4 месеца поне ще ги почвам.

Общи условия

Активация на акаунт