Нашите second hand находки - тема 34

  • 140 300
  • 806
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 168
На Стамболийски има един , и на една от преките на Д.Петков , в интернет не мога да намеря тяхна страница за точни адреси и къде още имат магазини.

# 46
  • Мнения: 60
Обувките на Genuine наистина са страхотни Simple Smile

Kъде има магазин "Нещо" в София?
Освен изброените от paranoir, има и в Люлин, автобусната спирка на пазара.

За първи път се осмелих да поръчам от ремикс, ето тази жилетка и останах доволна, май ще има още поръчки. Simple Smile
И един въпрос, някой знае ли дали в някой от софийските магазини са започнали да зареждат повече палта или още е рано?

# 47
  • Мнения: 14 790
Може ли да ми помогнете - къде в София има избор на пердета/ по повече от 1 перде от вид/. Трябват ми за прозорец 3,2 м
Благодаря много bouquet
На бул.''Хр.Ботев по диагонал на 32соу,срещу него.Маг. "шик-шик''.Има голям избор,друг е въпроса колко са хубави.Трябва си обикаляне и късмет.След него като се завие по ''Стамболийски'' посока център има ''Мъпе-маг''там имаше мн.хубави преди няколко месеца,но бяха скъпички.Аз мин.год.мн.пердета и завеси купувах,голям зор беше.Сега пак реших,че ще сменям едни завеси.И на мен ми трябваше за цяла стена прозорци.Не живеем там и загубих размерите.Видях огромни пак в ''шик-шик'' на Мария -Луиза.Беше деня преди зареждане,битово 5-6 лв. за кг.Грабнах ги за 5,20 и двете,няма какво да му мисля.Остава и да паснат. Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 1 168
Тази седмица даже не ми пратиха имейл , от Мания Love находки ,че не печеля нищо с код за намаление.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 535
Тази седмица даже не ми пратиха имейл , от Мания Love находки ,че не печеля нищо с код за намаление.

Виж в папка "спам"

# 50
  • Мнения: X
Някой знае ли до кога важи офертата в Ремикс за -40% при първа поръчка? Преди във фейсбук пишеше до 15.09, но гледам че в сайта още стои банера..

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 164
Някой знае ли до кога важи офертата в Ремикс за -40% при първа поръчка? Преди във фейсбук пишеше до 15.09, но гледам че в сайта още стои банера..
Пише го в сайта най долу  :Промоции
"...Ваучерът е валиден от 15 септември до 31 октомври 2016 година."

# 52
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Амбицирахте ме за този Ремикс.. Какво  е размер S ?  Знае ли някой?
Намерих...

Отговарят ли размерите поне кажете..

# 53
  • Мнения: 1 157
Тази седмица даже не ми пратиха имейл , от Мания Love находки ,че не печеля нищо с код за намаление.
Не знаех, че пращат такива кодове, чак сега като прочетох тук си погледнах мейла и видях. Тази седмица за втори път участвам в томболата и реших да отида да видя на живо една риза в нашата Мания в Слатина. Направо се ужасих от състоянието й и тъкмо мислех, че да играеш за нещо, дето не си го виждал, а е от магазин в друг град, си е направо безсмислено. Но поне от кодовете за отстъпка има някаква файда.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 168
Аз точно това си мислех, за обувките в какво състояние са , защото има само по една снимка от която не си личи много. А къде са изложени тези дрехи който участват в томболата ?

# 55
  • Мнения: 1 325
Аз точно това си мислех, за обувките в какво състояние са , защото има само по една снимка от която не си личи много. А къде са изложени тези дрехи който участват в томболата ?
Обувките са в добро състояние, поне повечето. Нещата, които участваг в томболата са изложени на витрината на магазина.

# 56
  • Мнения: 121
На Стамболийски има един , и на една от преките на Д.Петков , в интернет не мога да намеря тяхна страница за точни адреси и къде още имат магазини.
Благодаря, а по-конкретно къде на Стамболийски, дълга улица е, и някаъв ориентир и за този до Димитър Петков, ако може.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 183
Този Шик-шик на Хр.Ботев не го намерих. А уж много се оглеждах...Simple Smile Да не би да го няма вече newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 1 168
На Стамболийски има един , и на една от преките на Д.Петков , в интернет не мога да намеря тяхна страница за точни адреси и къде още имат магазини.
Благодаря, а по-конкретно къде на Стамболийски, дълга улица е, и някаъв ориентир и за този до Димитър Петков, ако може.
Този на Стамболийски се пада от мол София , посока св.Неделя , от дясната страна съвсем в началото , има еконт няколко магазина след него , магазина се пада точно на ъгъла на първата пряка. Този на Д.Петков, лично на мен ми е много трудно да обясня къде се намира. Той е в една от крайните преки на Петков , много надолу се слиза

# 59
  • Мнения: 121
Благодаря, paranoir!

Общи условия

Активация на акаунт