pomost!!!!!!

  • 3 193
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 032
Сега като прочетох,си спомних, че и синът ми го беше направил този номер на горе-долу вашата възраст(докато гостуваше на баба си Imp ).
Стотинката беше после в памперса. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 103
Цитат на: gato
Разгражда се!


Малко трудничко ще стане тая работа Thinking  Thinking  Thinking
Не се безпокой-ще я изака-случвало ми се е.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 638
Цитат на: tanny
Цитат на: gato
Разгражда се!


Малко трудничко ще стане тая работа Thinking  Thinking  Thinking
Не се безпокой-ще я изака-случвало ми се е.


Ставаше въпрос за глътнатата хартия, а не за стотинката!!!!!!

# 18
  • Мнения: 1 077
Сестра ми на около 2г глътна болт от колелото ми - докато баща ми го сглобяваше. Седи мирно, ослушва се...Къде е болта, смее се. На баща ми обаче хич не му беше смешно, още повече като се намеси и майка ми  #2gunfire . Изака го след 2 дни, а майка ми го прибра. Не се стигна до рентген.
А пък аз си седях без колело още известно време  Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: jaklin
i az se obrestam kym vas za pomost!dnes bebcheto mi izqde parchence hartiq ot edin list.kakvo da pravq da se obajdam li na lekar?hartiqta e okolo edin pryst,prosto lipsva ot lista i nikyde ne uspqh da q namerq.molq vi posyvetvaite me.blagodarq predvaritelno


Ако знаеш моята бубка колко хартия си е хапнала вече!!! Особено салфетки!  Sick И аз знам, че не е опасно, стига да не е в голямо количество и то напечатана (заради мастилото).

# 20
  • Мнения: 2 575
уфф, не знам как си с английския, но ако си ОК - дано това те разведри Stuck Out Tongue

Swallowing Coins (a favorite):
1st child: When first child swallows a coin, you rush the child to the
hospital and demand x-rays.
2nd child: When second child swallows a coin, you carefully watch for the coin to pass.
3rd child: When third child swallows a coin you deduct it from his
allowancе

току що го видях в друга тема и умрях от смях - е, не за твоя сметка, разбира се - стискам палци да се оправите без проблеми

# 21
  • Мнения: 488
Цитат на: belyata
Сестра ми на около 2г глътна болт от колелото ми - докато баща ми го сглобяваше. Седи мирно, ослушва се...Къде е болта, смее се. На баща ми обаче хич не му беше смешно, още повече като се намеси и майка ми  #2gunfire . Изака го след 2 дни, а майка ми го прибра. Не се стигна до рентген.
А пък аз си седях без колело още известно време  Mr. Green


Брат ми е гълтал към 10-тия месец метално топче колкото лешник и след два дни на картофено пюре и ориз го изкарал... Toilet

# 22
  • Мнения: 46 511
Да дам и аз един глас за картофите. Братовчед ми като малък глътна монета от 20 ст., а сега не яде картофи Laughing

# 23
  • Мнения: 1 517
Цитат на: jaklin
i az se obrestam kym vas za pomost!dnes bebcheto mi izqde parchence hartiq ot edin list.kakvo da pravq da se obajdam li na lekar?hartiqta e okolo edin pryst,prosto lipsva ot lista i nikyde ne uspqh da q namerq.molq vi posyvetvaite me.blagodarq predvaritelno

Това и на нас ни се беше случило. Дъвчеше някаква брошура и после гледам - отхапала едно парченце. На другия ден го намерих цяло в памперса! Шашнах се и питах тук, а другите мами ме успокоиха. Хартията не е такъв проблем...

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
дъщеря ми на 2 мес глътна халката ми и сега си ходя без халка, ама тя си ми я пази на топло Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Liorena
дъщеря ми на 2 мес глътна халката ми и сега си ходя без халка, ама тя си ми я пази на топло Twisted Evil

Ха! Ха! Ха!

Общи условия

Активация на акаунт