След "Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 89 тема

  • 25 585
  • 120
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 903
Ринка, къде мога да видя трея на ЧИ?  bouquet

# 91
  • Мнения: 10 240
Пепелче, има линк в поста ми  Hug

# 92
  • Мнения: 7 903
Извинявай така става през телефона като чета и пиша (и то неграмотно)😃

# 93
  • Мнения: 9 347
    Добър вечер!

   Рина Hug благодаря за трея на ЧИ. Хареса ми, филмът явно ще е психологически и философски, с красиви картини и звуци от Истанбул, има много тъга поне в тези кадри. Туба е нежна и ефирна,елегантна както винаги ,но най- силно присъствие усетих от Неджат Ишлер ,има някакъв особен пламък в очите му  Peace

    Ето тази тройка ми е фаворит

   

   Спокойна нощ на всички !

    

    
  

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 23:38 от araselia

# 94
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                Привет, Девреми! Hug

             

             

 Честит празник на всички колеги! Да са много здрави и духовни!

         

     Ще се появя съвсем скоро! söz!

                Хубав ден!

# 95
  • Мнения: 9 347
   Добър вечер! Щастлив и сбъднат месец Ноември ви желая! Много нови емоции покрай нашите патрони да ни сполетят  Peace

   

   Боби Hug Честит празник ! Много здраве, издържливост и вдъхновение желая на всички учители !
Скрит текст:
Щях да споделя с теб един казус в класа на моя първолак, но ,слава богу госпожата се справи със ситуацията и към момента всичко е спокойно.Наистина с любов и търпение всичко се постига,все пак децата са невинни малки душички  Simple Smile

   Лека вечер!

   

   

# 96
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                  Добър  вечер, Девреми!  Hug

       Не е истина- отново влязох в темата! Peace

               

          Доживяхме го Началото на ДК! Много готини Туба и Киво! Хайде, да е хаирлия!!! Heart Eyes Peace


               

    Ари,  Hug кажи джанъМ, какво те мъчи. С КАКВОТО МОГА ЩЕ ПОМОГНА. 

 
Скрит текст:
Моите първолаци са големи бебета. Сладурковци са ми всичките! Имам си близначки като на Туба- съвсем различни. Комар партия са . Едната и 15, а другата - 14 кг!

           Момичета, има ли пак превод в ефир от рускините! Ако има, моля, дайте линк! Peace Heart Eyes
             Хубава вечер на всички! Hug bouquet

# 97
  • Мнения: 9 347
  Боби Hug ти хубаво влезе,ама то от тук всички вече излязоха  newsm47

  Сю я търси в темата за сериала  Peace Страхотна хубавица е- много шик и намахана ,зор ще види сваляча с нея  Simple Smile

 

   А за другото ти благодаря за отзивчивостта  bouquet
Скрит текст:
един побойник създаваше суматоха,на втората седмица го преместиха от друг клас при нас,а госпожата ни е за първа година титуляр, та се притеснихме дали ще се справи ,но засега се кротна и няма проблем .Разкошна госпожа - много добра- прегръща ги като свои деца всичките ,обаче и строга и я слушат. Винаги съм уважавала учителите, но сега двойно повече ви се възхищавам - никак не е лесно с днешното поколение  Simple Smile

   Лека вечер!
   

# 98
  • Мнения: 4 133
Здравейте елмерки.  Hug Hug Hug

Отдавна не съм влизала в темите за турските сериали и не съм много в час. Видях,че за сериала на Туба и Къванч има отделна тема, та се чудя дали ще се направи друга тема и за сериала на Енгин и Фахрие? newsm78 newsm78

Иначе успех и на двете двойки с техните сериали, а ние ще им се радваме.  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 7 903
Здравейте елмерки.  Hug Hug Hug

Отдавна не съм влизала в темите за турските сериали и не съм много в час. Видях,че за сериала на Туба и Къванч има отделна тема, та се чудя дали ще се направи друга тема и за сериала на Енгин и Фахрие? newsm78 newsm78

Иначе успех и на двете двойки с техните сериали, а ние ще им се радваме.  Simple Smile
Дейзи  Hug, и на мен ( и не само) ми се иска да сътворим една друга тема, но не смея да помоля Ринка Hug, защото знам колко теми поддържа.
Освен като наближи и излязат повече снимки и инфо да се пробвам, но не съм сигурна какво ще излезе. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 4 133
Здравейте елмерки.  Hug Hug Hug

Отдавна не съм влизала в темите за турските сериали и не съм много в час. Видях,че за сериала на Туба и Къванч има отделна тема, та се чудя дали ще се направи друга тема и за сериала на Енгин и Фахрие? newsm78 newsm78

Иначе успех и на двете двойки с техните сериали, а ние ще им се радваме.  Simple Smile
Дейзи  Hug, и на мен ( и не само) ми се иска да сътворим една друга тема, но не смея да помоля Ринка Hug, защото знам колко теми поддържа.
Освен като наближи и излязат повече снимки и инфо да се пробвам, но не съм сигурна какво ще излезе. Simple Smile


Пепелче
Hug

Ох, дано някой направи. Аз мисля, че щом началото на декември ще почват да снимат значи е време за тема.  Simple Smile Знаят се главните актьори и вече започна да излиза инфо. Време е да събираме феновете на Енгин и тези на Фахрие и да започваме.  Simple Smile Grinning

# 101
  • Мнения: 9 347
    Добър вечер!

    Дейзи HugПепелче Hug вече снимат .Снимка току що излязла от сет 18.11.16


   

# 102
  • Мнения: 9 347
   Добър ден ,Елмерки!

   Пепелче HugДейзи Hug в случай ,че не сте разбрали (макар че вие сте оправни  Heart Eyes)вече има тема за сериала на Енгин - ето линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=953035

   

   

   

    Хубав ден на всички  Hug

# 103
  • Мнения: 7 903
   Добър ден ,Елмерки!

   Пепелче HugДейзи Hug в случай ,че не сте разбрали (макар че вие сте оправни  Heart Eyes)вече има тема за сериала на Енгин - ето линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=953035

   

   

   

    Хубав ден на всички  Hug
Благодаря ти, отивам да се запиша. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 7 903
   Добър ден ,Елмерки!

   Пепелче HugДейзи Hug в случай ,че не сте разбрали (макар че вие сте оправни  Heart Eyes)вече има тема за сериала на Енгин - ето линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=953035

   

   

   

    Хубав ден на всички  Hug
Благодаря, АриHug
Засега оставам тук, все някое от момичетата на КПА  може да намине и да си пишем за Енги и новия му проект. Simple Smile
Силно се надявам на това. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт