На море в Турция - тема 46

  • 171 421
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 463
За Алания това лято ще бъдем доста хора в х-л„Лонисера“-новия корпус.Ние ще повторим х-ла.Миналото лято бяхме в стария корпус и на внука много му хареса.Това лято отново „Лонисера“ децата са до 14г.Прекрасна градина и невероятен плаж.

Пуснах запитване за този хотел за от 11.6, но сигурно ли е че ще го пуснат навреме , предната година не са успели доколкото разбрах.
Цената за 12 нощувки е супер, миналата година във VOGUE Бодрум платихме повече за 7 нощувки Grinning
Виолета Милева , вие 12 или 7 сте резервирали , коя агенция -може на лични ако не е удобно тук.

# 706
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета много е коментирано но искам мнение от 2016 за EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB HV1*???,две години ходим в аква фентъзи заради пързалките, на децата им харесва,със собствен транспорт сме.
Благодаря ви.

# 707
  • Мнения: 60
Искричка,писах ви на лични.

# 708
  • София
  • Мнения: 170
За Алания това лято ще бъдем доста хора в х-л„Лонисера“-новия корпус.Ние ще повторим х-ла.Миналото лято бяхме в стария корпус и на внука много му хареса.Това лято отново „Лонисера“ децата са до 14г.Прекрасна градина и невероятен плаж.




Здравей!Би ли определила на какво разстояние е плажа от хотела,защото някъде пише 240м,но обикновено това значи поне 500м.Винаги намаляват разстоянията и после оставаме доста разочаровани.Предварително благодаря!

# 709
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
За Алания това лято ще бъдем доста хора в х-л„Лонисера“-новия корпус.Ние ще повторим х-ла.Миналото лято бяхме в стария корпус и на внука много му хареса.Това лято отново „Лонисера“ децата са до 14г.Прекрасна градина и невероятен плаж.

Пуснах запитване за този хотел за от 11.6, но сигурно ли е че ще го пуснат навреме , предната година не са успели доколкото разбрах.
Цената за 12 нощувки е супер, миналата година във VOGUE Бодрум платихме повече за 7 нощувки Grinning
Виолета Милева , вие 12 или 7 сте резервирали , коя агенция -може на лични ако не е удобно тук.
Погледнете и Камелия в Сиде..Прекрасен комплекс със страхотен детски кът (все едно наша много модерна детска градина), уникален плаж, интересен аквапарк, чудесно обслужване и не на последно място - приказна архитектура..

# 710
  • Мнения: 2 926
Здравейте! След като миналата година много ми помогнахте в избора на хотел, тази година съм пак тук  Grinning
Нямам много опит била съм само в Мармарис, в Идеал Прайма. Много ни хареса, с изключение на две неща - малкият плаж със студената вода и малкото забавления за децата. Тази година сме с много деца от 2 до 10 години и ми се иска хубав плаж, пързалки и знаете мъжете колко държат на храната.
Със собствен транспорт сме.
Бях се ориентирала към Дидим, но се опасявам, че след Мармарис няма да ми хареса, а и чета вашите мнения и май нещо не мога да го харесам.
Колебая се сега за Бодрум. Да ме ориентирате към някои хотели и още нещо - колко по-далече е Бодрум от Дидим?

# 711
  • Мнения: 1 535
Търся отзиви за този хотел но нищичко не откривам, в нито една агенция няма описание Thinking
DREAM WORLD AQUA сиде

# 712
  • Мнения: 3 278
Здравейте! След като миналата година много ми помогнахте в избора на хотел, тази година съм пак тук  Grinning
Нямам много опит била съм само в Мармарис, в Идеал Прайма. Много ни хареса, с изключение на две неща - малкият плаж със студената вода и малкото забавления за децата. Тази година сме с много деца от 2 до 10 години и ми се иска хубав плаж, пързалки и знаете мъжете колко държат на храната.
Със собствен транспорт сме.
Бях се ориентирала към Дидим, но се опасявам, че след Мармарис няма да ми хареса, а и чета вашите мнения и май нещо не мога да го харесам.
Колебая се сега за Бодрум. Да ме ориентирате към някои хотели и още нещо - колко по-далече е Бодрум от Дидим?

Миналата бяхме в Идеал Прайм.Тази избрахме Камелия Фулия

# 713
  • Мнения: 408
Търся отзиви за този хотел но нищичко не откривам, в нито една агенция няма описание Thinking
DREAM WORLD AQUA сиде
Потърси описание на сайта на хотела.

Карамел`,
погледни Vogue в Бодрум. Бодрум е малко по-надалеч от Дидим.

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 13:04 от qq50

# 714
  • Мнения: 1 535
Търся отзиви за този хотел но нищичко не откривам, в нито една агенция няма описание Thinking
DREAM WORLD AQUA сиде
Потърси описание на сайта на хотела.
Уж гледах hahaha
Благодаря!

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 14:04 от monikss

# 715
  • Мнения: 1 377
Здравейте! След като миналата година много ми помогнахте в избора на хотел, тази година съм пак тук  Grinning
Нямам много опит била съм само в Мармарис, в Идеал Прайма. Много ни хареса, с изключение на две неща - малкият плаж със студената вода и малкото забавления за децата. Тази година сме с много деца от 2 до 10 години и ми се иска хубав плаж, пързалки и знаете мъжете колко държат на храната.
Със собствен транспорт сме.
Бях се ориентирала към Дидим, но се опасявам, че след Мармарис няма да ми хареса, а и чета вашите мнения и май нещо не мога да го харесам.
Колебая се сега за Бодрум. Да ме ориентирате към някои хотели и още нещо - колко по-далече е Бодрум от Дидим?


Ние от известно време само в Дидим ходим, че все още не са го налазили толкова.
И таз година мислим да сме там .. обикновено отсядаме в Плам Уингс и сме доволни до сега
ето линк към албум със снимки - пускала съм го но няма значение

https://www.facebook.com/LeniMaslarova/media_set?set=a.102082662 … 589371&type=3

Искахме да пробваме освен ПалмУингс и други хотели но май единствено Веноса и хубав .. за сотаналите не чета добри отзиви. Лично за мен градчето е Ок за мързел...

# 716
  • Мнения: 565
и ние тази година сме се насочили към Дидим
в някой от aurum, но няма много мнения за тази верига и още сме в чудене в кой от 3-те варианта ад изберем

# 717
  • София
  • Мнения: 1 424
и ние тази година сме се насочили към Дидим
в някой от aurum, но няма много мнения за тази верига и още сме в чудене в кой от 3-те варианта ад изберем

Миналата година ми препоръчваха MOON, обаче от трите май само той няма пързалки.

Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 12:02 от valerko

# 718
  • Мнения: 565
Това с пързалките е проблем. Малкия е на 7 и това много го грабва.
Жената се е насочила към aurum spa & beach resort та да видим

# 719
  • Мнения: 125
и ние тази година сме се насочили към Дидим
в някой от aurum, но няма много мнения за тази верига и още сме в чудене в кой от 3-те варианта ад изберем

Миналата година ми препоръчваха MOON, обаче от трите май само той няма пързалки.

Здравей,
и трите хотела имат пързалки- http://www.aurumhotels.com.tr

Общи условия

Активация на акаунт