На море в Турция - тема 46

  • 171 337
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 663
А ОНЕКС ТУР , като пускат оферти дали ще те закарат ?? Ако е с самолет - О КЕЙ , но ако е автобусна програма ..честно много се съмнявам . Защо го пиша това , защото тази година , резервирам си аз май месец с една фирма ..хубави цени примерно и какво виждам ...взима ме автобус на ТУРС КЛУБ ...район Анталия ...Септември пак така и когато да се кача в автобуса за Бодрум ....ОRIENT 99 . И тогава какво правим ? newsm78 Ами по-добре си резервирай в фирмите основни играчи за Турската Ривиера / район Анталия и Егейска Турция / . Ами , че тя истината лъсва на Хаджията ..справка отпред на автобусите от коя ТА са наети ...  Нищо лично към тази фирма / ТА ОНЕКС ТУР / , ама досега техни автобуси  newsm78 newsm78 newsm78 не съм виждала по трасето. Иначе ако е за самолетна програма Роже , ни разказа точно и ясно как самостоятелно с приемлив бюджет може да се стигне до хотела в Анталия.
Роже , с голям интерес ти чета пътеписите  bouquet Hug

# 331
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Щом не всички ги избират значи не са чак толкова идеални,ай спрете се вече,че досаждате и си правите анти реклама Mr. Green

Лори Костова ,честита ти почивка и на теб,прекрасен избор Peace

# 332
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Колкото и да са много почитателите на Турция, истината е, че и автобусите и самолетите се пълнят трудно. Пазара е ограничен. Е, няма как всяка фирма да си пусне собствена совалка. Така че логично се правят комбинации.
Колкото до туристическите агенции, които препродават - това е нормално и само в БГ се смята за някакъв минус.

# 333
  • Мнения: 315
Щом не всички ги избират значи не са чак толкова идеални,ай спрете се вече,че досаждате и си правите анти реклама Mr. Green

Лори Костова ,честита ти почивка и на теб,прекрасен избор Peace
Благодаря, чакам утре потвърждение и да платя капарото и тогава официално ще се похваля!😉😃Най-щастлива е малката, която като разгледа снимките възкликна"само една седмица ще съм там".

# 334
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Добро утро,аз съм убедена,че и на вас няма да ви е достатъчна една седмица Peace

# 335
  • Мнения: 2 736
Благодаря за подробните описания на Роже bouquet
Искам да попитам от къде точно на Таксим се хваща автобус за Сабиха? Долу в подлеза където  вървят повечето автобуси или?!

# 336
  • Мнения: 201
А ОНЕКС ТУР , като пускат оферти дали ще те закарат ?? Ако е с самолет - О КЕЙ , но ако е автобусна програма ..честно много се съмнявам . Защо го пиша това , защото тази година , резервирам си аз май месец с една фирма ..хубави цени примерно и какво виждам ...взима ме автобус на ТУРС КЛУБ ...район Анталия ...Септември пак така и когато да се кача в автобуса за Бодрум ....ОRIENT 99 . И тогава какво правим ? newsm78 Ами по-добре си резервирай в фирмите основни играчи за Турската Ривиера / район Анталия и Егейска Турция / . Ами , че тя истината лъсва на Хаджията ..справка отпред на автобусите от коя ТА са наети ...  Нищо лично към тази фирма / ТА ОНЕКС ТУР / , ама досега техни автобуси  newsm78 newsm78 newsm78 не съм виждала по трасето. Иначе ако е за самолетна програма Роже , ни разказа точно и ясно как самостоятелно с приемлив бюджет може да се стигне до хотела в Анталия.
Роже , с голям интерес ти чета пътеписите  bouquet Hug

Самолетна е програмата на Онекс.

# 337
  • София
  • Мнения: 1 839
Благодаря за подробните описания на Роже bouquet
Искам да попитам от къде точно на Таксим се хваща автобус за Сабиха? Долу в подлеза където  вървят повечето автобуси или?!

В сайта на шатъла е отбелязано от къде тръгват автобусите за Ататюрк, предполагам, че от там тръгват и за Сабиха Simple Smile. На 13 юни сутринта ще мога да ти отговоря със 100% точност Simple Smile

Departure Point in Taksim:Across Divan Hotel, in front of Point Hotel



# 338
  • Мнения: 2 663
Благодаря *Вани* - видях офертите на ОNEX ТOUR . Всичко си им е нормално . Инстиктивно помислих преди , че и те правят автобусни шатъли до турските курорти.

# 339
  • Мнения: 262

Lora_mum , честита резервация. Поздравления за избора .Хотела Ви е страхотен.

# 340
  • Мнения: 539

Колкото до туристическите агенции, които препродават - това е нормално


Ще споделя моя опит с препродаването. В далечната 2004 година си бяхме избрали хотел, но държехме мед. застраховка да е асистънс. Много ТА го предлагаха, но само "Алма холидейс" казаха, че няма проблем. В деня на пътуването се оказа че са ни продали пакет на "Он травел". Така че избирайте фирми,които ще удовлетворят вашите изисквания.

# 341
  • Мнения: 315

Lora_mum , честита резервация. Поздравления за избора .Хотела Ви е страхотен.
Благодаря!Много се радвам за нашата първа почивка в Турция! Резервирах през Травел Сийзън. Много отзивчиви професионалисти!Поисках им индивидуална оферта с конкретни изисквания и ми предложиха много варианти на супер цени!На тези цени със сигурност не мога да си намеря сама оферта за такъв клас хотел и за трансфер до хотела.Много съм доволна и очаквам с нетърпение следващото лято!

# 342
  • Мнения: 164

Lora_mum , честита резервация. Поздравления за избора .Хотела Ви е страхотен.
Благодаря!Много се радвам за нашата първа почивка в Турция! Резервирах през Травел Сийзън. Много отзивчиви професионалисти!Поисках им индивидуална оферта с конкретни изисквания и ми предложиха много варианти на супер цени!На тези цени със сигурност не мога да си намеря сама оферта за такъв клас хотел и за трансфер до хотела.Много съм доволна и очаквам с нетърпение следващото лято!
newsm10
Ето, още един пост със суперлативи за ТА, от доволен клиент. Няма да посъветвам дамата да пише в темата Бял списък на ТА ( както посъветваха мен),защото този пост за мен е полезен.Дава ми представа за работата на споменатата агенция. За Травел Сийзън съм чела само хубави неща и сега чета още едно потвърждение.
В периода, когато се правят резервации, няма нищо лошо да се споменават ТА ( къде с добро, къде с лошо). Мисля, че това инфо е от полза за всички потребители.

# 343
  • Мнения: 2 736
Като стана дума за ТА, моята резервация за януарската почивка в Титаник -Белек също е през Травел Сийзън - пакет трансфер, билети. За първи път ползвам тази агенция.  Изключително бързо и отзивчиво до тук. Как е било до края ще споделя края на януари  Simple Smile


 Споменаването и споровете за това, коя агенция какво предлага са ми полезни Simple Smile

# 344
  • София
  • Мнения: 1 274
Като стана дума за ТА, моята резервация за януарската почивка в Титаник -Белек също е през Травел Сийзън - пакет трансфер, билети. ...
Може ли да споделите какъв е бюджета!?
Благодаря  Wink

Общи условия

Активация на акаунт